Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » MATKY aneb selekce 016!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 17

Musim říct, že tyhle zkušenosti z praxe jsou k nezaplacení. Rád se též nechám inspirovat ;-)

Thomas V.

Old Post 14-07-2016 v 13:03 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 18

Co se tu psalo o Mr. Nice je vcelku pravda, ale co se psalo o Critical Massu ne úplně, ja napr nasel super feno ktere chutna skvele a nahul je velmi fajn a krasne voni skunkovo kvetinove. Neni to sice zabijak, ale to ani nechci, každopádně ani čajíček jakým byl např Chronic. Nicmene nikdo si nikdy nestezoval na to ze by prestaval fungovat i přes to, že to byli silní huliči. Další věc, hulit kazdy den jeden model je samo o sobe na povazenou, je to dobre stridat a hulit kvanta... no, kazdeho vec, ja k trave mam jiny pristup nez byt od rana do vecera mimo. Jinak Medicineman, Critical Skunk nezachováno nic, kamarád dělal selekci Black Widow a taky jebka. G13xSkunk se musí najít to správné feno, jinak to jsou košťata. Výnos sice super, ale nedá se to kouřit, chuť hnus a účinky taky bída, i když silné, neužitečně.

K selekci. Hodne hledej, napr Canalope Haze je udajne preprcana C99, tim DNA ztratila me sympatie, jinak DNA nevypadá nejhůře. Dutch Passion a ostatni klasicke NL banky jsou jebky, co se rozmohly feminizovana semena, kvalita sla zcela do prdele. Sensi Seeds to same, mel jsem 30x NL, vse seno a skoncilo to v popelnici. Serious seeds jakbysmet. Zajimave genetiky jsou v USA, a nemusi to byt krizence GG#4, OG KUSH a tp, obecne se tam da najit spousta prvotridni genetiky.

Ja osobne mam rad haze/sativa hybridy, skunkove afoma mi nevadi ale preferuji ovocne/kvetinove terpeny a spise povzbuzujici ucinky/spolecenske proste aby se na tom dalo fungovat a i zaroven relaxovat. Takze i podle toho bys mel vybirat co chces.

Jestli to chces do budoucna nabizet, dej si tu praci s vyberem, idealne neceho, co jeste neni v ceskem repertoáru k dispozi, kopirovat zname genetiky/nebo jiz vyselektovane a kvalitni fenotypy je o nicem, to se tu budem neustale placat ve stejnych odrudach a stavech, zadny vyvoj.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 23-07-2016 v 08:09 AM

Old Post 23-07-2016 v 06:00 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 19

Amen..
Ale gg musím skúsiť

Aby som nebol uplne OT, treba sa pozrieť aj za hranice,hlavne eu
Dobrý zdroj fazuliek je seedbay..za pár šupov super kvalita.Doma preprcané pecky sú lepšie ako značkový shit


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 24-07-2016 v 07:16 AM

Old Post 23-07-2016 v 07:51 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 20

[účet odstraněn]

Old Post 23-07-2016 v 12:35 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 21

Pred dvema lety jsem delal selekci ze 30 semen a bylo to seno jak ucinkami tak predevsim stavbou rostliny i kvetu. Nerikam, ze kdyz nekdo ma NL ze Sensi tak je automaticky seno, jen to, ze za mne holanske seedbanky uz ne, velky risk nezdaru a promrhani casu a prosteredku. Navic kvalita ucinku podle meho pokulhava za novinkama ze zbytku sveta.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 23-07-2016 v 20:29 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 22

mam stejnej pocit... dve nejvetsi holandsky legendy sensi a dp uz sou asi za zenitem a to nejlepsi maj zasebou. Vymackavaj zbytky sil ze svejch letitejch modelu a uz to zkratka neni ono... (hlavne to aroma, chut toho sem si taky vsimnul uz pred nejakym casem). Ja mam zas rad prave ty skunkovy aromata a ani toho sem se u nich nedockal v posledni dobe.

Nemyslim si ze by zbytek sveta byl o tolik napred, jen ze usnuli na vavrinech a ted zijou uz jen ze svyho jmena...

Jinak k tomu dna... docela si me zaskocil s tou canalope haze/c99. Mam ted od nich doma naky seeds tak sem zvedavej (prave og18 a og kush krosy) tak doufam ze to nebudou jen nejaky podobny preprcy. Snad to neni v celym holandu tak špatný... DNA a TH Seeds mě hodně lákaj svojí nabídkou.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 23-07-2016 v 21:28 PM

Old Post 23-07-2016 v 21:13 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 23

Kdyz si to tak vezmes, spousta tech vehlasnych genu z NL ma co docineni s Californii... za mne, byt USA zrovna 2x neholduji, genetiku maji dobrou. OG je taky z US... kazdy at si udela zaver sam, ale ze to tam vali na jinem levelu je myslim nezpochybnitelne.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 23-07-2016 v 22:56 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 24

Tak ja se k DNA dostal kdyz sem vybiral genetiku u Reserva Privada... mam za to ze DNA ted ty amiky vlastni, takze ze zrovna DNA pracuje s americkou genetikou me neudivuje (aspon maj jistotu kvlity z prvni ruky).

Jinak by me to ani neprkvapovalo... i u takovy klasiky jako orange bud (u kteryho se chlubi jakou dobu to slechtili, dneska to je taky seno) bych se nedivil jestli to puvodne nebyl nejakej preprc CaliOrange (coz tam kdysi byla nejrozsirenejsi trava).

BTW ja amiky taky nemusim, ale voni umi kdyz chtej...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-07-2016 v 23:29 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 25

Čaute chlapi. Vedel by teda niekto z nás tu dať aké také opodstatnené stanovisko, ktoré banky su momentálne fakt v pohode s prvotriednou genetikou. Osobne ma zaujímajú hlavne reguláre, ale aj tak celkovo proste...

Napr. ja tiež sledujem ponuky seeds bánk a mám čo-to vyhliadnuté do budúcnosti. Zároveň súhlasím napríklad aj so Samulele, že je dobré sa doma s tým pohrať a mať aj vlastne semená. Takisto guerilla či crazyben dík za Vaše postrehy....s pozdravom shivasambhu

Napr. čo taký Next Generation, TGA Subcool Seeds, Apothecary Seeds či BC Bud Depot z britskej kolumbie.... Vyzná sa v tom niekto?

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 24-07-2016 v 08:15 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 26

shiva, skus pozret - https://oldschoolba.com/ , dobre referencie ma napr. http://karmagenetics.com/ . Osobnu skusenost ale nemam.

Old Post 24-07-2016 v 08:51 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 27

Za prvé neni uplně snadný najít dobrou kytku jak na in, tak na out. Pokud se do takovýdle slekce chceš pouštět, tak základ je selektovat venku ne pod lampou. Když něco bude vypadat dobře venku, tak to s největší prstí bude dobrý i in. Naopak to bude spíš obráceně.

Ano amíky taky nemusim, ale když geny, tak od nich (nebo landrace). V podstatatě všechny moderní kultivary mají své kořeny v Kalifornii. Nicméně hlavnim důvodem je naprosto obří až nepředstavitelný množství kytek, který tam jedou. Dá se v podstatě říct, že čim větší selekce, tim větší prst, že tam bude něco spešl. Plus ohromný množství growerů mezi kterejma ty selektovaný klony lítaj a dál jsou selektovány, až zbyde uplná špička jako je OG kush, Cookies, Chem, Urkle atd.

Nicméně třeba GG4 nebo ChemD mě moc neohromili, jo jet to na peníze, tak asi super, ale když od toho člověk čeká něco víc pro osobní potěchu, tak se daj najít dle mýho zajmavější věci.

Pokud by se jednalo o in nebo light dep, tak doporučuju: Top dawg seeds, CSI humbold, Seed junky seeds (dobrý ceny, místo 10 semen 16 a lezou z toho bomby + celkově hodně férovej člověk co za tim stojí), Cannarado genetic, Relentless genetic.

Samo záleží co člověk čeká, jestli ovocný terpeny, kyselý, zatuchlý atd.

Good luck

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 25-07-2016 v 16:46 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebal
Stálý Člen

Karma uživatele Jebal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 28

Zdravím,
Musím se přidat,nevím přesně jak je to dlouho,ale s Mr.Nice mám taky zkušenost na prd.
Měl jsem od nich SSH 2 pytle,vubec mi nechtěli kořenit řízky,hrůza vyhozený prachy!
S Paradise taky,když si vzpomenu ,že tenkrát jsem jel jenom ze semen regular a co z toho lezlo za krásný rostliny,to byla nádhera,konkrétně Belladona,ukrutnej smradoch. Ted je to hnus,bez vuně ,bez ničeho!! Ta feminizace tomu dala na frak. O sensi ani nemluvím,vyhozený prachy.
Je to děs ,co se ted děje s tou holandskou genetikou,už sme o tom s kámošema debatovali a shodli sme se na tom že od nich dáme ruce pryč,po zkušenostech s americkejma modelama,,to je jiný kafe!!!

Old Post 30-12-2016 v 00:52 AM
Jebal je offline   Profil uživatele Jebal   Find more posts by Jebal   Foto galerie člena Jebal   Click here to Send Jebal a Private Message   Add Jebal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Jebal
Zdravím,
Musím se přidat,nevím přesně jak je to dlouho,ale s Mr.Nice mám taky zkušenost na prd.
Měl jsem od nich SSH 2 pytle,vubec mi nechtěli kořenit řízky,hrůza vyhozený prachy!
S Paradise taky,když si vzpomenu ,že tenkrát jsem jel jenom ze semen regular a co z toho lezlo za krásný rostliny,to byla nádhera,konkrétně Belladona,ukrutnej smradoch. Ted je to hnus,bez vuně ,bez ničeho!! Ta feminizace tomu dala na frak. O sensi ani nemluvím,vyhozený prachy.
Je to děs ,co se ted děje s tou holandskou genetikou,už sme o tom s kámošema debatovali a shodli sme se na tom že od nich dáme ruce pryč,po zkušenostech s americkejma modelama,,to je jiný kafe!!!


Já mam teď US geny v holandskym podání (DNA)... tak sem zvědavej co poleze z toho... na barneys taky nic špatnýho říct nemůžu, pár semen nevyklíčilo, ale to co vylezlo byla chuťově bomba (taky us gen jen to bylo od holanďanů)... tady u nás (tam kde bydlim, nemyslim čr/sk) moc growerů neni a sellí se tu přehnojená sláma, tak bylo i pár lidí co z takovýho modelu byly docela paf když sem zapálil Jinak já zas brečel u femek DP... to je uplně kapitola sama pro sebe.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 31-12-2016 v 14:00 PM

Old Post 30-12-2016 v 19:59 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5594340 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív