Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Foliovník u Mohameda (2016)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Prostě DEJF
Stálý Člen

Karma uživatele Prostě DEJF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 33

Zdravím, jesli už máš kiti starší než80 dní sekni nebo se ti ta plilísen vic rozšíří peace

SEM nebezpečnej terorista, mám doma kytku a v zahradě dvě...
DROP THE BASS
p e a c e

Old Post 03-08-2016 v 21:08 PM
Prostě DEJF je offline   Profil uživatele Prostě DEJF   Find more posts by Prostě DEJF   Foto galerie člena Prostě DEJF   Click here to Send Prostě DEJF a Private Message   Add Prostě DEJF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 34

Seknul jsem zatím kde byla plíseň, jedna kytka do půlky a par různě větvičky... Něco jsem dal schnout před 3-4 dny, dneska jsem jen zkusil, jestli v tom vůbec něco je, a překvapení, už teď to má hodně hight efekt

Takže zejtra asi už dojdu něco sklidit, ať mi to tam nesplesnivý.

Old Post 03-08-2016 v 21:18 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

UP Příspěvek č. 35






Tak po delší době UP... Trochu jsem bojoval s plísní u první várky Northernů, ale nějak se to podalo... 6 kytek jsem postupně sklidil, snažil se některé nechat dozrát co nejvíc, ale jak chytali plíseň víc a víc, tak jsem je radši sebral. Nicméně rostli asi o 1-2 týdny víc než měli a první který jsem zkusil byli docela dost silný, takže pohoda. Některé suším, něco už mám usušeno...

Mezitím jsem koupil RBS a už jedu preventivku. U Vdov je to o dost lepší, kontroluju každej den, ale pár paliček už jsem taky musel odstranit, protože se začínali chytat. Příští rok musím ve foliovníku nechat víc prostoru, aby kytky víc dýchali a ještě víc pořeším větráky. Zatím tam mám jeden menší na "stropě", teď jede nonstop, ale stejně ráno vlhkost 100%...

Mix seed i afghany jedou v květináčích napohodu, jsou docela vysoký, ale rozhodně menší než ty, které jsem vysadil do půdy. Uvidíme jakmá bude sklizeň. Z mixu seedu se rýsujou asi 3 fialový krásky, tak jsem zvědav

A nějaké foto (paličky s northernu, pěkné košaté vdovy, fialka z mix seed a celkově foliovník...)

Old Post 14-08-2016 v 07:41 AM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

UP, vdovy, sklízet? Příspěvek č. 36



Tak vdovy, který šli celkově pomaleji vypadají asi zralé... Listy už žloutnou a většina chloupků všude jsou hnědá, akorat některé spodky ještě ne... Asi sebrat vrchní půlky a spodky nechat ještě pár dní, co myslíte?... Celkově už je tam mám o 2-3 týdny déle než bylo psáno.

Old Post 18-08-2016 v 14:59 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 37

Ahoj no ja uz bych tohle sklizel abys to pak nemel moc spaci. Nejlepsi by bylo podivat se na trychomi pod lupou..

Old Post 18-08-2016 v 20:41 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

UP, sklizeno Příspěvek č. 38






Tak bohužel jsem si neudělal moc času dávat další info, ale vše se povedlo, přes 30 kytiček sklizeno, všechno krása ... Kytky dali různě od 15g do 40-50g, o dost větší byli samozřejmě volně sazený než ty v květináčích...

Dneska sestřihnuty poslední kytky z mix seed... Netušíte někdo co by to mohlo být za odrůdy ty na fotce ? Je to z mix seed...

Old Post 16-09-2016 v 15:55 PM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4906040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív