Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Málo draslíku? .. potřebuje přepnout na květ .. Prosím o názory
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
20079growe
Nový Člen

Karma uživatele 20079growe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 5  

Málo draslíku? .. potřebuje přepnout na květ .. Prosím o názory Příspěvek č. 1

Zdravím všechny místní nadšence a zároveň prosím o pomoc s problémem, který mě velice znepokojuje. Je to můj první indoor a vše běželo hladce, první se objevili svilušky, hned jsem ošetřil a myslím, že úspěšně. Bohužel ne dlouho poté se listy začaly deformovat, zbarvovat a krepatět, podle mého by to měl být nedostatek draslíku, špatná funkčnost listu, nemají dost vody a přehřívají se. dočetl jsem se zde: http://www.canna-cz.com/info-courier_potassium .. hnojím cannou vega, začatek kombinace s rhizotonic. Nejdřív jsem myslel, že by to mohlo být přehnoujením, začal jsem prolevát, bál jsem se i poškození kořenů, nechal jsem kytky pořadně vyschnout a pohnojil jsem rhizotonic a den na to hnojivem na růst canna vega. jednu kytku jsem ošetřil pomocí přidání přidaní draslíku pomocí draselného ledku, bylo to 21.6. a zatím bez výsledku.. teplota boxu 26,5 den 19,5 noc, Ph půdy 5-6, ph vody 7,4, Kykty chronic - řízek, nyní výška 32-37 cm, rád už bych přepl na květ, ale nechci dokud je neuzdravím. Dnes 46 den růstu. přidávám foto a prosím o postřehy, Děkuji moc!!

Old Post 23-06-2016 v 23:19 PM
20079growe je offline   Profil uživatele 20079growe   Find more posts by 20079growe   Foto galerie člena 20079growe     Add 20079growe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
20079growe
Nový Člen

Karma uživatele 20079growe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 2



foto

Old Post 23-06-2016 v 23:29 PM
20079growe je offline   Profil uživatele 20079growe   Find more posts by 20079growe   Foto galerie člena 20079growe     Add 20079growe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
20079growe
Nový Člen

Karma uživatele 20079growe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3



fialovění stonků

Old Post 23-06-2016 v 23:38 PM
20079growe je offline   Profil uživatele 20079growe   Find more posts by 20079growe   Foto galerie člena 20079growe     Add 20079growe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Re: Málo draslíku? .. potřebuje přepnout na květ .. Prosím o názory Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od 20079growe
Ph půdy 5-6, ph vody 7,4,


Tady bude zakopanej pes... pudu to chce aspon tech 6 a zalivku podobnou 6,0-6,2. Zmer cim zalejvas a co ti vytece (ph pokud muzes i ec)... nez zacnes davat dalsi hnoje apod tak musis vyresit tohle.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-06-2016 v 06:49 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
20079growe
Nový Člen

Karma uživatele 20079growe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

Pudu zmerim znova pudu a napisu, jinak voda je kohoutkiva a odstata ale stejne to je sracka, tam to ph je celkem vysoky, dneska odpoledne se tim budu zase zabyvat a doufam ze uz na neco prijdu, celkem me to trapi. Zatim diky!)

Old Post 24-06-2016 v 09:33 AM
20079growe je offline   Profil uživatele 20079growe   Find more posts by 20079growe   Foto galerie člena 20079growe     Add 20079growe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

Zkus taky změřit vodu po přidání hnojiv..některé hnojiva razantně mění pH! Nejspíš jak říká ben - tady bude zakopanej pes. Jakmile nepodchytíš problém s pH na začátku, tak se ti tam některé složky budou hromadit a jiných bude naopak nedostatek. Začal bych přeměřením hodnot a aplikoval proplach s enzymy..popř. jen čistou vodu do té doby než se srovnají hodnoty a ,,flekatění" nebude pokračovat ;-) good luck

Thomas V.

Old Post 24-06-2016 v 12:43 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2016 - Málo draslíku? .. potřebuje přepnout na květ .. Prosím o názory - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4915240 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív