Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

První grow Příspěvek č. 1

Zdravím, chystám se na první grow. Nevím, u čeho bych měl začít, nejprve asi u média....pro začátek není kokos asi vhodná varianta že? Dále nevím, Jakou wattáž zvolit..myslel jsem původně něco kolem 200 max kolem 400w. Nebál bych se zkusit i LED grow. Na aliexpressu jsou za dobré ceny..horší to bude asi s kvalitou, neví někdo? Prostor na stan mám poměrně velký..ale taktéž nevím jaký typ stanu zvolit..vím že se podle velikosti stanu poté přepočítává wattáž, aby měli lampy daný účinek poradí mi někdo? (defakto se vším). A zda se hodí pěstovat ze semínka než z řízku..řízek můžu teď udělat ale matka je out, vadí to? Děkuji

Old Post 14-06-2016 v 19:28 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 2

no aliexpress ne, to radsi sodu. to si radsi ty prachy za shitovy led odloz a kup si pak neco co tady nabízí místní borci. jinak to nemá smysl.
velikost stanu a výkon lampy 60x60 250W, 100x100 400W. Kokos, proč ne... řízek je dycky lepší znáš li matkaře.

Old Post 14-06-2016 v 19:52 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 3

Matka je out. To je co za matku? Udělat dobrou matku trvá nějaký ten měsíc a k tomu ji prubnout tak jsi na 6-9 měsících. Tak venkovní matka asi nebude to pravé ořechové. Jináč kup 100x100 dej tam 16 květináčů 25x25 kup si s bazaru 16 řezu q můžeš začít. Návodu je tady habaděj, stačí prohledat toto fórum. Stačí když si přečteš jak na pořádný indor od kvakos.
Pokud jde o světlo, tak já osobně jsem zastánce LED. Dnešní LED čipy jsou o hodně procent účinnější než HPS. Určitě nekupuj s aliexpresu. Nebudeš mít problém to v létě uchladit a spoustu dalších +

Old Post 15-06-2016 v 13:17 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

Taky potřeba poradit s výběrem prvního modelu...hlavně chci zjistit do čeho jít, jestli klasika světlo nebo led..

Old Post 19-06-2016 v 09:06 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

Jsem taky začátečník, rozjíždim zrovna třetí kolo a můžu kokos jedině doporučit Zalévat budeš muset asi denně ale kokos nepřeleješ max si vytopíš stan a ten neni problém vytřít....zatim jsem hlínu ani hydro nezkusil, ani nemam v plánu možná někdy v budoucnu Světlo bych dal sodík, ani to moc nežere když nejdeš 1000w a 400w zářivku uchladim i v létě, svítim v noci Ledkama taky nic nezkazíš, ale dost si připlatíš....zase ušetříš na větráku, takže světlo je na tobě....model vyber nějákej co je odolnější na plísně a moc se nevytáhne mě první kolo kytičky přerostly a musel jsem je různě lámat i tak některé vršky byli spálený Northern Light, OG kush, white widow.

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 05-07-2016 v 20:32 PM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 6

když koukneš ke mě... mužeš sledovat muj první hrow... jedu přesně předraženej čína LED panel .. ktzerej sem koupil na českým webu a je to docela ojeb oproti cenám z aliexpresu ˇ( dal sem 8500) jinak kytkám se vše zatím líbí a rostou jak šílený až na to že sem pochybil s pH tak ted zachranuju každopádně ja sem zastánce Led když projdeš forum dospěješ jako já k tomu že pujdeš do Led panelu Vero

Old Post 08-12-2016 v 18:28 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

Linchi, posledni odpoved je pet mesicu stara :-D

Old Post 08-12-2016 v 18:53 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 8

shiat

Old Post 08-12-2016 v 18:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2019 - První Indoor - 14 odpovědí
20-01-2017 - prvy grow - 4 odpovědí
09-01-2017 - Prvy grow - rady - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3089340 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív