Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Růst ve folijovníku, květ ve stanu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Růst ve folijovníku, květ ve stanu Příspěvek č. 1


Zdravím lidi, dostal jsem k seminkám 3 automaty zdarma, tak jsem je dal do folijovniku. Zacinaji uz kvest, maji male sisky a uvazuji, ze bych je hodil pod 600W do stanu na dojeti.. myslíte, ze to ma cenu? bude tam stejny pocet gramu, kdybych to nchal venku, nebo tam bude min, ci vic? diky za radu

Old Post 07-06-2016 v 18:25 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlitos
Stálý Člen

Karma uživatele karlitos - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

Automaty bych do stanu nedával. Jestli bys tam měl jen ty 3 automaty tak škoda elektřiny a v tom folijovniku to udělá taky svý. Jaký bys měl rozdíl v gramech poradí snad někdo jiný mam zkušenosti jen indoor. Pro mě jasná volba do stanu hodit femky a automaty nechat dojet ve skleníku

Kdo nekouří nedělá nic, kdo kouří přemýšlí
o životě.

Old Post 10-06-2016 v 18:48 PM
karlitos je offline   Profil uživatele karlitos   Find more posts by karlitos   Foto galerie člena karlitos   Click here to Send karlitos a Private Message   Add karlitos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2279970 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív