Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Durban posion 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Durban posion 2016 Příspěvek č. 1


Zdravim vsechny,
Chtěl bych se zeptat jestli se mi kytičky vejdou vedle sebe, nebo jestli stím bude nějakej problém 4x durban v pravo a z leva 2x powerplant (dutch passion) a vzadu no name, nejspíš orange bud. Také se chci zeptat, jestli je zašmiknout nebo ne. Vyplatí se super-croping?

Old Post 06-06-2016 v 21:01 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 2

kytky celkem místo maj, akorát než supercroping bych spíš okolo každé kytky zatlouknul třeba tři tyče a mezi mina ty kytky roztahovat.

Old Post 07-06-2016 v 08:48 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FenixStorm
Nový Člen

Karma uživatele FenixStorm - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

Budeš z toho mít pořádné křoví. Osobně preferuji minimálně metr mezi rostlinami a to ještě v jedné řadě, aby si užívali co nejvíce sluníčka btw. No name z nějaké prclé rostliny bych ani nepěstoval. Jiná by byla, kdyby jsi si je sám opyloval a šlechtil.

Old Post 07-06-2016 v 17:11 PM
FenixStorm je offline   Profil uživatele FenixStorm   Find more posts by FenixStorm   Foto galerie člena FenixStorm   Click here to Send FenixStorm a Private Message   Add FenixStorm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

Našel jsem ho v paličce orange budu , tak jsem ho prubnul a nakonec se chytlo

Old Post 07-06-2016 v 19:02 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 5

nechci strasit ani vykladat nesmysly, ale pokud si nasel semeno v palici, tak si neudelal dobre, co ja vim tak vetsina ztych semen co najdes v huleni jsou hermaci, takze s nich budou zase hermaci, pravda nekdy se najde regular, btw plne souhlasim s fenixem, bud vlastni nebo jeste lip koupit, nesazet semena od druhych. chapu kdyz nekdo nevi, zatim at s toho bude pekna samicka nebo samec do kompostu :P

Old Post 08-06-2016 v 14:09 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

Většinou se ale spíš jedná o samičku ne? :O Teda co mi říkal kamarád

Old Post 08-06-2016 v 18:18 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FenixStorm
Nový Člen

Karma uživatele FenixStorm - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 7

pohlaví určuje spousty aspektů o tom se tu bavilo mnohokrát. Což o to můžeš mít i samičku, ale nejdříve se musíš zeptat sám sebe co od toho očekáváš?? Jestli chceš si dávat ohromné osobáčky ala Jamajka, klidně to zkoušej, ale musíš ty rostliny hlídat. Pro mě je klíčové málo rostlin velký výtěžek, pořádná síla a pokuď možno skvělá chuť! K tomu potřebuješ 2 skvělé genetiky a to je právě ono! Mnohokrát když dobrý model vypotí nějaké to semínko, tak v mnoha případech samec stál za starou bačkoru možná i tu by mi za tu kytku nedali. z mého pohledu volím jistotu jasné genetiky, ale proti gustu žádný diškutát. Je to z mé zkušenosti, také jsem si tím prošel než jsem dospěl k takovému závěru.

Old Post 09-06-2016 v 17:14 PM
FenixStorm je offline   Profil uživatele FenixStorm   Find more posts by FenixStorm   Foto galerie člena FenixStorm   Click here to Send FenixStorm a Private Message   Add FenixStorm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

okej, děkuju za informaci moc moc

Old Post 09-06-2016 v 19:06 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 9

Zdravim, mám tady menší update....jinak bych se chtěl zeptat kdy by se to mohl přepnout? píšou na konci září sklizen, to asi nedopadne

Old Post 16-08-2016 v 12:14 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-09-2016 - Durban poision/frisian dew - 0 odpovědí
14-06-2011 - Help s Durban Poison! - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7042070 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív