Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ultra White Amnezie 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Obecné Ultra White Amnezie 600W Příspěvek č. 1


Zdarec,

Pěstuju už po několikátý v tom samym homeboxu a už si přijdu jak tragéd. Pokaždý se něco pokazí a málo kdy rozšifruju co že to vlastně bylo

Nyní mám:

4x Ultra White Amnezii (regular)
Květináče 10 Litrů
Hnojivo Plagron Alga Bloom (Na květ) 4ml/litr do skoro každý zálivky
Zemina nejlepší co znám, Plagron royal mix
Světlo sodíkovka 600W s Cooltubou a odtahovým větrákem
(Na růst zářivka 250W)


Výnost se vždycky nějak podělal, třeba dřív jsem měl jen 60 gramů páč byli hlavně malý květináče a slabý světlo, pak zase 50 gramů že jsem to minimálně hnojil. Jednou mi teda vyrostlo uspokojivých 450 gramů a nedokážu pochopit proč. To byl Jack47 pod tou 600Watovkou a ještě bez cooltuby ! Kytky byli na vršku u světla úplně pečený a v celý kytce bylo znatelně míň THC, navíc jsem na začátku kvetení ostříhal většinu listů jak hovado. Proč tu teda byl takovej výnos ? Neni to tim, že Jack47 je odolnej vůči extrémním teplotám a dával si to ? A všechny ostatní kytičky to v tak malym homeboxu pod 600W nedávaj ? (větší se snažim vyřešit, ale opravdu pro něj v pokoji neni místo)

Pošlu jsem taky jedinou fotku co teď mám aktuálního stavu Amnezie (lepší než nic). Je v 6 týdnu kvetení a zdá se že to zas nebude nějaká extra sláva. Dnes jí jdu proplachovat ať je to alespoň chuťovka.

No, takže pokuď vás napadá jak bych mohl cokoliv zlepšit... sem s tim, vypadá to že potřebuju poradit... díky moc

Co třeba dát dolu větrák na přívod vzduchu, ať hezky koluje ? hmmm

Old Post 02-06-2016 v 16:20 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

tu cooltubu máš skrz stan nebo ti bere vzduch ze stanu a přes ct ven?

Old Post 02-06-2016 v 18:15 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 3

Je jakoby nakřivo, bere vzduch z boxu a ten jde až na balkon (kde je přopojenej na filtr)

Bojim se ale že vzduch nekoluje a bere to jen ten teplej ze shora. To ale snad ne.

Old Post 02-06-2016 v 18:34 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 4

podělat se mohlo milion věcí, základ je velikost boxu (Š,V,H), ventilátor (m3/hodinu), místnost (podkroví,sklep), teplota v boxu (u květináčů, u vrcholů), pH vody (kohoutek,osmóza,dešťovka), kolik dní na růstu a v jaký fázi přepnuto (velikost v cm), nějaký vlastní zkušenosti s genem, popř. substrátem a hnojivama a vůbec místníma podmínkama, který už jsem vypisoval. Pak je vůbec možný tvůj problém nějak analyzovat, ale abych nebyl tak strohej tak už ta fotka vypovídá o nerovnoměrnosti v genech - a klasická rada, chce to klony! Což je zase otázka, protože začátečníci mají s klony problém, samotnýmu mi chcíply

Old Post 02-06-2016 v 19:34 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 5

zelenymuz:

Box je (bez záruky) asi Š,H 60cm a Výška 160cm (zbytečně malej, já vim)

Ventilátor (nižší stupeň) 405 (m3/h)

Roste v obýváku, v 7.patře

Voda hlavně kohoutková (z filtru)

Přepl jsem momentálně pozdě, asi ve 40 centimetrech.

Substrátem jsem si jistej... Royal mix nejlepší. (i ostatní ho vychvalujou)

Hnojiva taky dobrý... jen to chce opravdu dodržovat dávku na obalu (4ml na litr do každé zálivky)

Nechápu cos myslel tou nerovností v genech, ale všechny modely byli neúspěch, akorát ten Jack47 (co je údajně extra odolná rostlina) měl velkou úrodu (ale slabou kvůli extrémnim teplotám pod 600W bez C.tuby)

teplota v boxu ? Omg, asi víc než se má

A teplota vrcholků ? To je důležitý ? , tam ani nejde mít ruku, jak to pálí

(jsem rád že se neusušily ani ze shora, ale to jsou asi malý ambice co)


Podle toho co jsem napsal mi to asi vychází hlavně na tu teplotu viď ?

Old Post 02-06-2016 v 20:34 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 6

precti si moje forum...urcite sniz wattaz na ten prostor.

kytky 2x2-3x3, 400w reg. elektro, zastip,mega ohybat, novej reflektor jestli mas hlinik, cocos, jungle in da box pak uz jen napis jak si byl spokojeny

ale nepocitej g/w v tak malem prostoru,to zkratka nejde u 600w.

250-300g by mel byt prumer pod 400w v takovem boxu. 450g se ti opravdu zadarilo...ale to bys mel dat i s 400w

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Naposledy upravil Kvakos 02-06-2016 v 23:05 PM

Old Post 02-06-2016 v 21:24 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 7

jasné, doufám že jsem tě navedl na správnou cestu..
úplně nejlepší je totiž, když na to přijdeš sám. Teplota u vrcholů ti poradím, že má být max. 29°C a to jak kvůli evaporaci z listů tak kvůli sviluškám, co se množí v suchém a teplém vzduchu hoodně rychle.

a ještě jedna technická, plagron royal mix je předhnojenej minerálním hnojivem asi tušim na 6 týdnů, takže na co bio hnojky? příště light-mix..

Old Post 02-06-2016 v 21:32 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 8

Jak se můžeš prosim tě divit, že to máš na hovno, když si očividně nepřečetl ani kousek FAQ? Koukni do Kvakosova návodu! Nemůžeš dělat na takovym prostoru g/w s 600w..samozřejmě že to množství květu se tam nemuze nikdy vejít. Navíc bez cooltuby by si je usmažil jak hranolky ve fritaku..i takhle tam musi bejt vedro

Thomas V.

Old Post 02-06-2016 v 22:02 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 9

Díky lidi, pomohli jste mi.

Ale řeknu vám, dneska mi to nedalo a tak jsem si urval jedničku a jen to prasácky nastříhal ať to rychle uschne.

No a vono to zhuluje jak prase :--D Tohle tady snad nikdo neprodává (ani já nebudu)

(Tak alespoň že ta kvalita je zas v pohodě... sice to chutná jak čistý hnojivo, ale to se do dvou tejdnů teď propláchne... hlavně to chce udělat pořádně.

Old Post 03-06-2016 v 03:36 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-01-2011 - white rusian 600W - 67 odpovědí
28-03-2010 - Orange Bud,White Russian 600w - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4040050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív