Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » oprc automaty?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bobanec
Nový Člen

Karma uživatele Bobanec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 5  

oprc automaty? Příspěvek č. 1

ahoj growers,mam dotaz,minulej rok jsem jel out auto blueberry a po ususeni z toho vytahal asi 20 semen(nemel jsem zadny samce byly to femky)zajimave..kazdopadne me napadlo ze nekdo mohl klidne pestovat ve vesnici a oprcnout mi je.jinak semena byli vsechny hnede a zihane,letos jsem je zasadil do foliaku a vsechny uz rostou a ted me zajima to jestli to budou periody nebo automaty(hledal jsem tady a nenasel jsem neco podobneho,jestli to tu je tak sorry jsem lama,to same s tematem,jsem tady novacek)dik za nakou odpoved od kohokoli.

Old Post 26-05-2016 v 18:33 PM
Bobanec je offline   Profil uživatele Bobanec   Find more posts by Bobanec   Foto galerie člena Bobanec   Click here to Send Bobanec a Private Message   Add Bobanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 2

přijde na to.. pokud ti zhermily/i a nevšiml jsi si, tak můžeš očekávat auta a opět hermafroditismus. Stejně tak, pokud donor byl automat, budou tvoje rostliny nezávislé na fotoperiodě a nebudou hermafrodité. Pokud pyl přiletěl z klasické fotoperiodické rostliny, může se stát, že rostliny budou fotoperiodické, s rychlejším květem.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 26-05-2016 v 18:42 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 3

Hybridy autotomatů a fotoperiod se prodávají jako fast verze, možná to je to, na co se ptáš.
První generace (F1) by měla vypadat jako fotoperiodou řízený rodič (teď trochu hádám, ale fast verze jsou pořád fotoperiodické).
V F2 generaci by se mělo teoreticky objevit:
25% automatů
50% "fast" pofiderních hybridů
25% fotoperiod

http://genetika.wz.cz/images/mendel2.gif

viz.: http://genetika.wz.cz/dedicnost.htm

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 26-05-2016 v 19:24 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobanec
Nový Člen

Karma uživatele Bobanec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

na te blueberry nebyly zadne deformace,mela krasne palice,nikde ani znamka toho ze by to nejak hermilo,nevim prave co s nima kdyz nevim kdy a jak pokvetou,jestli je strihat/nestrihat,dat pod lampu/out atd....?

Old Post 26-05-2016 v 20:18 PM
Bobanec je offline   Profil uživatele Bobanec   Find more posts by Bobanec   Foto galerie člena Bobanec   Click here to Send Bobanec a Private Message   Add Bobanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobanec
Nový Člen

Karma uživatele Bobanec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

jeste takovej jeden poznatek ten samej rok jsem jel jeste think diferrent auto a tam kde zacina dole palda tak bylo taky vzdycky po jednom seminku tech bylo asi 7 a taky uz jedou

Old Post 26-05-2016 v 20:21 PM
Bobanec je offline   Profil uživatele Bobanec   Find more posts by Bobanec   Foto galerie člena Bobanec   Click here to Send Bobanec a Private Message   Add Bobanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobanec
Nový Člen

Karma uživatele Bobanec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

tak uz jich vetsina kvete a vypada to tak ze ani naznak ze by nektera byla samec,takze dedukuju z toho ze to budou hermousi...??ma smysl to pestovat?mam tam jeste u toho automaty co jsou normalne kupovany femky,nezkazim si je?

Old Post 29-06-2016 v 08:21 AM
Bobanec je offline   Profil uživatele Bobanec   Find more posts by Bobanec   Foto galerie člena Bobanec   Click here to Send Bobanec a Private Message   Add Bobanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2020 - Hnojení automat kdy? - 2 odpovědí
24-07-2015 - SUPERautomat - 6 odpovědí
08-06-2014 - Březnové automaty - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1311890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív