Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vůně a stříkání rozprašovačem při květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bylinkar90
Nový Člen

Karma uživatele bylinkar90 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 27  

Nápad Vůně a stříkání rozprašovačem při květu Příspěvek č. 1

Zdravím pěstitele :-) Chtěl bych se jen zeptat na dvě věci :-) asi je to blbý ale je to tak ....Mám kytičky : Bílou vdovu a Critical Mass .....Vdova teprve leze a hezky voní....Critical taky voněl když rostl ale teď když je týden v květu tak nevoní jen když šáhnu na květ tak to na prstě cítím...Je to normální? Dále bych se chtěl zeptat zda je dobré stříkat na kytky rozprašovačem vodu nebo ne?? Každý má jiný názor. Děkuji za odpověď.

Jsem začátečník

Old Post 26-05-2016 v 09:08 AM
bylinkar90 je offline   Profil uživatele bylinkar90   Find more posts by bylinkar90   Foto galerie člena bylinkar90   Click here to Send bylinkar90 a Private Message   Add bylinkar90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 2

Rosit v době růstu můžeš, ale dotýkat se palic a rosit palice je dobrej způsob jak na to zatáhnout plíseň.
Ohledně té vůně - je to normální, že kolísá a závisí to na množství vody, denní době, fázi květů atd. Nemáš se čeho bát.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 26-05-2016 v 09:21 AM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

Když kytky kvetou tak na rozprašovač zapomeň. Leda tak na postřik proti škůdcům.
A vůně kytek je dána terpeny a terpeny kytka vytváří z cukrů. A zůstávají na kytce napořád. Tudíž by se nemělo stát, že kytka voní a náhle přestane. Obvykle naopak mívám problém s tím že kytka voní/páchne čím dál tím víc až do sklizně. Teď mám jednoho autoflowera, který pekelně páchne a to sotva začal kvést. Nevím zda stojí zato zachovat tento strain.

Old Post 26-05-2016 v 09:52 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Mard
Když kytky kvetou tak na rozprašovač zapomeň. Leda tak na postřik proti škůdcům.
A vůně kytek je dána terpeny a terpeny kytka vytváří z cukrů. A zůstávají na kytce napořád. Tudíž by se nemělo stát, že kytka voní a náhle přestane. Obvykle naopak mívám problém s tím že kytka voní/páchne čím dál tím víc až do sklizně. Teď mám jednoho autoflowera, který pekelně páchne a to sotva začal kvést. Nevím zda stojí zato zachovat tento strain.


-Terpeny a cukry nemají společného prakticky nic.
-Terpeny (silice) jsou vesměs těkavé látky, které se z rostliny průběžně odpařují, na kytce nezůstávají.
-Prakticky každý rok mi doma kytky voní hodně, po přesazení ven se na čas utlumí, pak to záleží na hromadě dalších věcí, jak už jsem psal. O víkendu jsem cítil sazenici na dva metry, dneska jsem se k ní musel nahnout abych cítil alespoň něco...
-Je to strain Shaman, který už jsem pěstoval a poved se výborně.
-google.com

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 26-05-2016 v 13:46 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bylinkar90
Nový Člen

Karma uživatele bylinkar90 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 5


Aha tak dekuju hlavne to melo bejt feminizovane a evidentne jsou to samci ....prijde mi to.....jsem zacatecnik.....

Jsem začátečník

Old Post 26-05-2016 v 21:33 PM
bylinkar90 je offline   Profil uživatele bylinkar90   Find more posts by bylinkar90   Foto galerie člena bylinkar90   Click here to Send bylinkar90 a Private Message   Add bylinkar90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 6

Ano, jsou to samci. Kde jsi vzal seminka?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 26-05-2016 v 21:42 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bylinkar90
Nový Člen

Karma uživatele bylinkar90 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 7

Od jednoho kolegy z prace prej si jich objednal moc.....😩to muzu vyhodit grrr aspon ze mam ty automatky a jednu petku klasickych feminizovanych vdov ktery prisli a maj uz dva listky....tak dekuju kluci je videt ze jsem se nechal oblbnout no uz jen kvalitni obchod....

Jsem začátečník

Old Post 26-05-2016 v 21:47 PM
bylinkar90 je offline   Profil uživatele bylinkar90   Find more posts by bylinkar90   Foto galerie člena bylinkar90   Click here to Send bylinkar90 a Private Message   Add bylinkar90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 8

Tohle je možnost která mě nenapadla.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 26-05-2016 v 22:20 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bylinkar90
Nový Člen

Karma uživatele bylinkar90 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 9

No i tak diky.....zejtra je vyhodim pac nevim co s tim jineho ...ale dik tri mesice sviceni na hovno grrrr

Jsem začátečník

Old Post 26-05-2016 v 22:30 PM
bylinkar90 je offline   Profil uživatele bylinkar90   Find more posts by bylinkar90   Foto galerie člena bylinkar90   Click here to Send bylinkar90 a Private Message   Add bylinkar90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 10

ty kraso svitit 3 mesice na samce. Kdyz o tom clovek nic nevi najdete si tu z bile listiny nejaky matkare a toho oslovte. Jak to vidim tak sem cece za tebe uplne zoufalej ja bych mozna i pobrecel

Kvalita predevsim!

Old Post 31-05-2016 v 18:10 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bylinkar90
Nový Člen

Karma uživatele bylinkar90 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 11

Dik stalo se nema cenu nad tim zoufat jsem plne poucen....uz jsem koupil feminizovane a mam i automatky.....jen dotaz co je lepsi davat ven a co dovnitr?? Kamos rikal ze automatky jsou super v indooru ale kde kdo tu rika ze ne ....co poradite?? Dekuji

Jsem začátečník

Old Post 01-06-2016 v 15:20 PM
bylinkar90 je offline   Profil uživatele bylinkar90   Find more posts by bylinkar90   Foto galerie člena bylinkar90   Click here to Send bylinkar90 a Private Message   Add bylinkar90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 12

Nikomu o tom neříkej, čím min lidí to bude vědět tím líp. Neposlouchej kamoše a místo psaní. maličko projed forum co potřebujes vědět postupně podle toho co ti to doma dělá,,, to staraní se o to zas neni takova věda když pojedes v hlině kup si substrat biobiz light mix a zakladni hnojky.. a hlavne feminizovany dej pod lampu!

Old Post 19-07-2016 v 22:05 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5935230 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív