Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Škůdce - ale co je zač ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 49

když na to potřebuješ vylejt 3 litry tak prosím mě bohatě vždy stačil půllitr
Já to nepestuju na stonky a listí ze jo

Old Post 02-07-2016 v 15:10 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 50

reakce na supergroower typu keen klohnito
Hele když už tak veřejně a stuj si za tím co meles lej to tam treba po kyblech
Cituji: klacky a listí )
zdar,

hele chápu, že je pro tebe nepředstavitelný mít v boxu takovej jungle, zvlášť když sem viděl ty chcípáky co máš v Aerotopu. Já sem Moby Dicky přepínal po pěti dnech a skončili na 120cm od vrchu Amazonu s proplétáním do tří sítí. Takhle funguje aero s kvalitní genetikou (viz třeba kcb).

Sem alergickej na lidi co se snažej přispět k tématu ikdyž o tom ví hovno - jako konkrétně ty s postřikama. Vystupuješ sebejistě jak kdyby si měl zasebou 20 let praxe, ale fotky dokazujou že si sotva začal, navíc to co si ty myslíš je blbost. Tak se prosimtě zdrž komentářů na téma o kterejch nic nevíš (nemáš praktickou zkušenost), udržíme tu tak přehlednost a minimum bullshitů co akorát někoho můžou zmást.

Má odpověd: já za sebou tu dvacetiletou praxi mam vocas a nepestuju na výnos z tohoto uz jsem vyrost ,vyzkoušel jsem už pár systémů atd genetiky mam prvně v ruce má práce to není tim si ale nestěžuji, az mi ukazes jak udeláš za dva měsíce pořádný kytky místo tvyho prichcanyho mobydicka a aspoň pořádný foto muzem se o něčem bavit
Ja jsem zas alergickej na typy co hovno umí a myslej si jak jsou namastrovany
A přestan se srovnávat s kcb do toho máš hodně daleko a narozdíl od tebe vi a umí ty beginere
Nezapomenu opomenout aby sis příště namychal toho postriku aspoň 10l ty stonky s listim na metru a pul neco zbasti ale to už těžce prudim poněvadž me ta pm sakra vytocila nazdar jirgen a predstav si ze já mel v tom tvym boxu na chroniku pri výšce rostlin mezi 50-80cm 900g za dva měsíce a v hlíně rovnou na květ a co jako tim koncim tvá máňa poněvadž je to vo hovnech a s pulitrem vertimecu jsem postrikal box ,rezy ,matku a celej venek na 5ti metrech tak nevim

Old Post 03-07-2016 v 10:22 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 51

hoši vůbec nevim co ste si v pm vyměnily za názory, ale k postřiku...

já s 3/4 litrem skropil 1m2 box a to tak že to z kytek teklo a ne málo (půmetrový keříky, těsně před květem)... a udělal sem to dvakrát (druhej byl uz slabsi, ale i tak) + nějaký pokojovky preventivně. Takže tři litry taky moc nechápu... 15l namíchanýho vertimecu by teoreticky mělo stačit až na 100m2 (záleží na velikosti a hustotě rostlin)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-07-2016 v 14:28 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 52

Psal sem pm přesně aby se tu nezasíral zbytečně thread výměnou názorů. No nic, teď už je to jedno.

Rozhodně nejsem namastrovanej a určitě se nechci srovnávat s kcb, ten je uplně jinde. Jestli vám to přijde neuvěřitelný budiž, mě zase přijde nepředstavitelný, že bych postřikem 3/4 litru ošetřil každej list zespod i zvrchu, aby byl opravdu smočenej, natož dvakrát.
Vemenexova pohádka o půllitru na 5m venku a dvou boxů to asi nemá smysl ani komentovat. Neber to nějak špatně, nemam potřebu tě nasírat, jen nevim jak jinak bych to napsal. A poměřovat si tu virtuální pindíky, kdo ho má většího už tady dělat vůbec nebudu. Tak to ber tak, že ho máš většího, gratuluju.

Stojim si za tim, že jestli ti stačí půl litru postřiku na zaplněnej box 1,2*1,2, tak to neděláš pořádně. Je pravda že 3 litry je asi zbytečně moc a dalo by se i míň, ale určitě ne pod litr a půl, aby to bylo opravdu pořádně.

Old Post 03-07-2016 v 15:57 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 53

No vidíš, ty si to nedovedeš představit a já to tak praktikoval... že to nebylo pořádně? Bylo... a zabralo. Mam to zdokumentovaný ve vlákně (indika mix, myslym že str. 7), tak můžeš mrknout... píšu tam že litr, ok ve skutečnosti byl necelej proto tady píšu 3/4 tak sorry za mystifikaci... to už ale takovej rozdíl neni.

Je pravda že sem je nikdy nenechal zajít tak daleko aby to bylo na kytkách vidět nebo ty svnině už dělaly pavučinky atp... pravidelná kontrola je u mě na prvnim místě.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-07-2016 v 16:19 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4795730 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív