Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Rasco - Auto 2016 - skleník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Rasco - Auto 2016 - skleník Příspěvek č. 1






Zdravím zahrádkáři.
Po 2 letech sledování fóra jsem se rozhodl podělit se o můj první počin.

Posádka je následující:

3x AF AK 47 ( natural seeds)
4xAF Fruit Cheese ( natural seeds)

Jedno AK 47 a Fruit Cheese jsem si před 5 týdny předpěstoval za oknem a nyní jsou 6 dnů ve skleníku. Zbytek jsem zasadil přímo do květináče. Hlína je zahrádkářská směs z hobby marketu. Použité květináče od 5 do 10 l. Hnojivo na růst i květ je od plagronu. Všechno se odehrává ve skleníku na terase.

5 Týdnu starý AK 47 a Fruit Cheese již kvete, zbytek leze ven 3 den.

Old Post 18-05-2016 v 18:23 PM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 2






Ahoj,

jsem tu s upem. Na 1 a 2 fotce Fruit cheese, 3 a 4 fotka AK 47 na poslední je potěr. Rostlinkám se daří dobře, uplynulé teplé počasí se pěkně podepsalo a tak kvetou jako z vody

Old Post 24-05-2016 v 19:28 PM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 3






Ahoj, mám tu pro Vás další UP, tedy za předpokladu, že to někdo sledujete Přidal jsem další dva květináče u 5semen byla akce ke každému automatu od DP balení auto mazar zdarma. Přidal jsem tedy jeden AutoBrookly od DP a jednoho Auto mazara od DP, dnes vylezli oba dva, klíčivost 100%
1-Fruit cheese
2 - Fruit cheese detail
3-AK47
4-AK47 detail
5-Potěř

Old Post 30-05-2016 v 19:10 PM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 4

Ahoj jo sleduju ta AK 47 je pekna sem zvedavy jak ti to dopadne...
Ja jedu take AF sklenik viz Automaty - SklenÍk
uvidim zda me to zas nezk... plisen....

Old Post 31-05-2016 v 20:02 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 5


Ahoj,

potřeboval bych poradit. Autobrooklyn od DP mi vylezl v podobě na fotce. Mám ho vytrhnout a zasadit další, nebo je to v pořádku?

Díky

Old Post 03-06-2016 v 20:24 PM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 6

Neni zřejmě jaké pouzivas pestebni prostory. Pokud mas byliny na balkone nebo venku, nech zit. Tři zatodecne lístky není zadna tragédie, holt mutant..

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 04-06-2016 v 04:56 AM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 7





Zdravím, mám pro Vás další UP. Paličky se pěkně nafukují vše jede podle plánu. Na první fotce Fruit chesse, dále Fruit Chesse detail, AK47 celá a následuje detail. Teplé a slunečné počasí nám přeje tak snad to zbytek června vydrží Řekl bych, že Fruit chesse bude jako první cca 2 týdny

Old Post 06-06-2016 v 18:31 PM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frenk420
Nový Člen

Karma uživatele Frenk420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8

Pekny ...ale nemas to akco nejak moc nakraji😃

Kouřím to moc rád :-))

Old Post 06-06-2016 v 19:05 PM
Frenk420 je offline   Profil uživatele Frenk420   Find more posts by Frenk420   Foto galerie člena Frenk420   Click here to Send Frenk420 a Private Message   Add Frenk420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasco
Nový Člen

Karma uživatele Rasco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 9

Ahoj,nerozumím tomu co myslíš tím moc nakraji?

Old Post 07-06-2016 v 13:06 PM
Rasco je offline   Profil uživatele Rasco   Find more posts by Rasco   Foto galerie člena Rasco   Click here to Send Rasco a Private Message   Add Rasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 10

cus taky sem mel minulej rok takovej trojlistek na femce a pak mi rostly na kazdym patre tri vetve takze bud rad spis

Old Post 22-06-2016 v 15:56 PM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 11

Pekně ti valej, nemáš nějaký UP, už budeš sklízet, nebo už si něco sklidil ?

Old Post 29-06-2016 v 06:28 AM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2005710 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív