Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Doplnění hlíny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
shiman
Nový Člen

Karma uživatele shiman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 1  

Doplnění hlíny Příspěvek č. 1

Ahoj, mám krátký dotaz.

Zasadil jsem před týdnem řízky a bohužel mi špatně vyšla hlína, takže mám v některých květnících hlínu jen do půlky. Dokoupil jsem novou a teď řeším, jak jí doplnit. Můžu jí jen dosypat, ale co jsem tady tak četl tak by mohly začít hnít a taky by byly o něco nižší. Nebo to můžu nějak přesadit, ale nevím přesně jak to udělat a aby to nebylo velké riziko kvůli šoku nebo možnosti poranění kořenů.

Ještě by mě zajímalo, kdy je na to pravá doba. Čekal jsem aspoň týden, ať je nestresuju hned ze začátku.

Díky moc za rady, hledal jsem tady jak to šlo, ale nic jsem nenašel.

Old Post 13-05-2016 v 11:24 AM
shiman je offline   Profil uživatele shiman   Find more posts by shiman   Foto galerie člena shiman   Click here to Send shiman a Private Message   Add shiman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

Nevim jak ostatní ale ja bych to normálne dosypal, do hlíny si ve vlastním zájmu přidej perlit kvuli vzdušnosti, a na dno květináčů nějakou drenáž (keramzit ap. ) , pokud budeš pak přesazovat do volne hlíny tak tu drenáž bych asi úplne nehrotil.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 13-05-2016 v 17:12 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 3

Kytky opatre vyndat (nepotrhat bal) a dosypat zeminu dolu.

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 13-05-2016 v 17:31 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6398570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív