Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Toz jsem tu!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
karelsumec
Nový Člen

Karma uživatele karelsumec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1  

Hlína Toz jsem tu! Příspěvek č. 1

Caute vsichni grow masteri a vubec vsichni co miluji tak jako ja svou zenu ci pritelkyni, ale mimo to si to radi rozdaji v kourovym opojeni se svou ganja milenkou .) Tak jsem konecne zmenil bydliste a muzu se pustit do venkovniho pesteni, haleluja!

Jako totalni lama jsem si ovsem namlatil hned tlamu Ma bilance jsou dve superdraha, feminizovana a momentalne uhnila seminka, nad kterymi muze clovek akorat tak brecet nebo se mlatit do hlavy za svou naivitu a bohorovnost! Achjo, snad neni letosek ztracen. A to mi zena rikala "To je jak plevel, to hod do kelimku, zalej a to ti vyroste". Pouceni pratele je, ze ne vzdy se ma zena poslouchat ) No nic, jdu nasavat moudra. Toz hodne zdaru v tom nasem pocinani! .)

V pestovani zatim totalni lama, ale snad se to
s vasima radama podari zvratit ) Duvod
pesteni je stehovani do prostredi, kde to jde a
taky finance.

Old Post 06-05-2016 v 07:38 AM
karelsumec je offline   Profil uživatele karelsumec   Find more posts by karelsumec   Foto galerie člena karelsumec   Click here to Send karelsumec a Private Message   Add karelsumec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trueskill
Nový Člen

Karma uživatele Trueskill - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 2

Valachia power ?

Old Post 04-08-2016 v 21:59 PM
Trueskill je offline   Profil uživatele Trueskill   Find more posts by Trueskill   Foto galerie člena Trueskill   Click here to Send Trueskill a Private Message   Add Trueskill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 3

No jo, člověk se s tim musí trošku nadřít, jinak by mu to ani nechutnalo :-) Držim palce do budoucna a pozdravuj ženu (měla pravdu) :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 11-08-2016 v 23:28 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 4

S tim zalejvanim se to nesmi prehanet

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 12-08-2016 v 17:45 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2009 - Tak jsem tu - 0 odpovědí
20-04-2009 - Konečně jsem tu:) - 3 odpovědí
17-11-2008 - Zdar jsem tu NEW!! - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7710900 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív