Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out 2016..předpěst 70w..Big Bud xxl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Out 2016..předpěst 70w..Big Bud xxl Příspěvek č. 1





Zdravím místní growers,
jsem tu naprosto novým členem a cca 3 roky jsem odtud čerpal na svoje pokusy a teď jsem se rozhodl se s vámi podělit o mé byt minimální zkušenosti.
Letos jsem se rozhodl zvolit Big Bud xxl od Ministri of cannabis 10ks od 5semen.Vždy jsem nechával klíčit běžným zpusobem toaletak/tamponky ale teď jsem zkusil odtud okoukaný zpusob hygienyckych uterek a během 48hodin 4ks vyběhly další 4ks během 72 hodin a poslednim 2 ks bylo potreba pomoct prasknutim takže uspešnost 100%. Osobně si myslím že tamponky se osvedčily o něco líp (pouze muj dojem) a co se týka kořínků zapletajcích se ve vatě tak to vyjde na stejno, jelikoz i hygienické uterky mají "mikrovlákno" a myslím že poškození je stejné. A teď k věcí, substrát Plagron light+perlit do 1/3 naplněný plastový pullitry a semeno cca 1cm hluboko a s postupně vytahujcím se kráskám dosypavam substrát (zde vyčteno). Jen tak ze zvědavosti jsem prubnul 2ks vlozit do sadbovací kostky a dnes je už první venku(od substrátu bez rozdilu). Na podporu kořenů používám roots od Plagronu v poměru ml/l - Není to moc? Poměr mám od výrobce, ale nikdy jsem "nepumpoval" kytky takle od semena tak se raději zeptám než přijít o letošní sadbu. Zdroj světla mám už z dřívějších pokusů 70w sodíkovku. Má za sebou už 4 sklizně - co si o tom myslíte co se týče životnosti? Bude to mít vůbec ještě nějaký smysl?
Lampa zavěšená cca 30cm nad osazenstvem a kytky se neustale hrnou nahoru ale do velikosti se jim moc nechce (typuju že veškerá energie je vyložena na vytáhnutí za zdrojem světla) a lampa se mi níž dávat nechce protože dost hřeje a nerad bych aby došlo k popálení- nějaké rady?
Na zvlhčování vzduchu mám mezi kytkama nadobu s vodou a kytky jsou v bývalém akvariu abych docilil vyšší teploty a vlhkosti- co myslíte?
A poslední věc je kdy kytky vystavovat "reálným teplotám" aby se znich nestal spis indoor než outdoor =D v plánu mám je dávat k otevřenému oknu přes noc popř i klidně za okno (až pomynou přízemní mrazejky a kytky budou větší).
Jinak ven to plánuju za cca 14dni max 3 tydny ( dle počasí) , dnes je to týden co jsem dal klíčit.
Díky za rady

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Old Post 25-04-2016 v 23:18 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Zdravim tě. Ven je můžeš dát hned jak bude venku teplo. Klidně ze dne na den. Kytkám by to nemělo vůbec vadit, když už bude teplota přijatelná. Co se týče lampy, tak už určitě nedává to, co dávala, když byla nová, ale na rozjezd plně dostačující. Chtělo by to určitě větší vlhkost, aby rostli jak mají. Lampu níž nedávej, takto malé rostlinky mají větší potřebu vlhkosti než světla. To, že tam máš nádobu s vodou nemá skoro žádnej vliv, protože to nemáš v boxu. Takhle se ti ta vlhkost rozprskne po celý místnosti a neni to ani znát. Věř mi, že kdyby tam bylo vlhko, jak má být, tak by si to poznal hned, jak by si vstoupil. Jinak ten roots dávej radši ob zálivku..Já bych se toho bál na takto malé rostlinky. Pěstu zdar.

Thomas V.

Old Post 27-04-2016 v 08:25 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 3




28.den

Tak dnes už přesazeno a přesunuto pod slunce, jedinej problém že se při zálivce vyplavil perlit nahoru, ale snad to nebude nic zásadního.

Půda plagron, perlit 3L na 50L substrátu a cca 10% písku.

Od 17. dne jsem přidal ke kořeňáku i alga grow a pro mě neuvěřitelný výsledky, hned druhej den, nejsilnější kytky nabyly i o cca 20% na listech a krasně se vytáhly.

až se bude něco dít tak dodám

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Old Post 11-05-2016 v 20:21 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 4






UP:

44.den

Podpora: - Alga Bloom, Root power, Al ga-mic od biobizz jak do zálivky tak do postriku

Kondice: - Bez problému, až na mravence který kytky okusuji do takový faze ze behem tydne dokazou sporadat klidne cely list tak jsem na ne poridil granule a snad to pomuze =). Zacal jsem je vazat a hodne jim to prospiva, na spodni vetivky se dostalo spousta svetla a krasne dotahly ty vetsi.

At to roste !

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Old Post 01-06-2016 v 19:20 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 5

vypadá to super, čekám na další fotky a reporty)))K+

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 13-06-2016 v 18:41 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rat's on Cocain
Stálý Člen

Karma uživatele Rat's on Cocain - 93% PěstitelskáKarma uživatele Rat's on Cocain - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 6

ahoj spíš bych řekl, že ti to žerou mšice co tam tahají ti mravenci a ne oni sami

Nekupuj , pěstuj

Old Post 13-06-2016 v 19:08 PM
Rat's on Cocain je offline   Profil uživatele Rat's on Cocain   Find more posts by Rat's on Cocain   Foto galerie člena Rat's on Cocain   Click here to Send Rat's on Cocain a Private Message   Add Rat's on Cocain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 7






UP

57. a 66. den

Steroidy: - Alga grow, Allgamic jak postrik tak zálivka
- kořeň ák došel ale udělal svou práci a koreny se hrnou vrchem

Kondice: - uspěšně jsem se zbavil mravenců přípravkem v granulatu a od tý doby naprostej klid a nenašel jsem ani jeden novej kousanec!! =)
- zjistil jsem, že kvetináče byly špatně odhadnutý a jsem rozhodlej ze o vikend půjdou do novejch 20ti litraků.. Co myslíte? Nebude to na ně moc přesazovat 2krát za růst?
- trochu problém se závlahou jelikož jim jednou denně nestačí při tomdle počasí. Tak zkusim zaexperimentovat a pořídím kokosový kostky který přidám do substratu při přesazeni, perlit a pisek samozřejmě taky. Zvolil jsem substrat Plagron growmix kterej podpořim guanem taky od plagronu. Vyběhlo spousta novejch větviček který už křičej o rozvázání takže po přesazení budu roztahovat. Otázka na vás je jestli zkoušet natahovat o kousek víc než byli předtím a nebo neriskovat a svázat do puvodni polohy?
Díky a ať to roste !!

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Old Post 23-06-2016 v 21:46 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 8

TO COCAIN
nene mšici jsem tam nenašel ani jednu, za to mravencům se tam líbilo. Něco jsem o těch parazitech přečet a záleží jakej druh se ti do toho pustí..Některý nosej mšice který žerou a nebo jsou takový který si pochutnaj rovnou na kytce.
ale díky za názor!
TO NICOLAJ
děkuji!

A omlouvám se za kvalitu poslední fotky mám rosekanej displej a telefon pořád zaostřuje

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Old Post 23-06-2016 v 21:52 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 9






UP:

134. den

Hnojiva: Al-G-Amic pouze zalivka , guano, alga bloom, alga grow, Pk 13/14,

Stav: od posledního upgradu jsem přesadil do větších květináčů. Cca tejden až deset dní byly holky zaseklý a pak se krásně rozjely.
Co mě ale trápí je celková barva, která je postupně světlejší a světlejší. Tak jsem tady o tom něco přečet a vše odpovídalo na nedostatek dusíku, řešil jsem to kompostem a pomohlo to jenom na dvou z osmi kytek a ještě k tomu jen na cca dva týdny. Teď jsou opět světlé jako všechny ostatní. Vysazení hnojiv a zalejvání čistou vodou nepomohlo. Mám k dispozici dešťovku takže zalejvám s tím, ale bohužel jen 200l sud a ten nemůzu celej spotřebovat aby zbylo na rajčata babičky takže jsem nemoch udělat ňákej velkej Flush na odsolení.Myslíte, že by mohl bejt problém v tomdle? Zajímavý je , že při přesazuvání mi nevyšel substrát, tak jsem si pujčil cca 2-3 litry zeminy ze skleníku od paprik a ta kytka má mnohem tmavši a zdravější barvu viz foto.
Mimo jiné jsem bojoval s parazitama co mi neustále propichovali lístky ve velkym a ty maličký vpichy postupně zhnědly až uschnul celej list. Vše vyřešil postřik s tabákovým výluhem 3x do tejdne a obden. ( Díky vám - tady vyčteno )
No a před tejdnem začly kvést, takže velká radost a na řadu přišel alga bloom a pk13/14 . Na to jak jsou paličky malinký tak už krásně voněj.

Předem díky za rady a komenty

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Naposledy upravil coolkich 31-08-2016 v 21:41 PM

Old Post 31-08-2016 v 21:23 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 10


tady rozdíl mezi kytkou v klasickym a míchanym substrátem

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Old Post 31-08-2016 v 21:42 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

Čau, měl jsem kytky v 30l kýblech a po nějaké době mi začaly žloutnout taky, mohl jsem to hnojit jak jsem chtěl a stejně to nepomohlo, ani flush prostě nic. U jedné jsem odřízl dno a píchl ji do hlíny, týden na to už jela úplně stejně jak kytky co byly v hlíně od začátku. Včera jsem to udělal u ostatních a čekám že to bude mít stejnej průběh. Podle mě je to tím, že mají málo místa pro kořeny. Čau, Kralo.

Old Post 31-08-2016 v 22:50 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 12

zdary já měl dva řízky v kýblech 25-30L a listy sem měl taky strašně světlý, pak jsem jeden dal do pevnýho květináče kde jdou kořeny beztak všude možně do země a barva krásně zelená. jak řiká kralo7, nejspiš maj málo místa na kořeny a mají málo živin. good luck

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 02-09-2016 v 11:23 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 13

zdárek pánové,
moc si vážim vašich názorů ale,........
vždycky mi zkušenější groweři řikali, že kytka vyroste podle toho jaký má dispozice, tudíž se mi nechce věřit tomu, že by mi holky vyrostly tak že by měli malo místa na kořeny a tím pádem na příjem živin..Nicméně už není čas na to abych zkoušel co tomu chybí a dneska jsem se nasral vzal rejč a kopal jsem jak ukrajinec u krajnice a všechny holky hodil do země..Jak jsem je vytáh s květináče tak jsem si všimnul, že kořeny už nejsou tak hezký jako při prvním přesazování..spodní kořeny byli lehce zahnědlý.
Tak doufám, že to klapne a ty moje krásky se vzpamatujou co nejdřív. Abych řek pravdu čekal jsem trošku víc názorů, který by pomohly.
zítra hodim foto
Kralo7 a nikolajmorozov moc díky K+

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Old Post 09-09-2016 v 21:36 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 14

Zdar,to žloutnutí není způsobeno ničím jiným než,že kořeny nemaj místo,nic jiného za tím nehledej,určitě se to zlepší pokud jsi je zakopal do země..at se daří ;-)


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 11-09-2016 v 16:32 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 15

UP

163.den

Hnojiva: Alga bloom, Pk 13/14, All-ga-mic, Bat guano


Stav: Vše je podle představ a přesazení proběhlo napůl, protože jsem na to neměl čas a pak už jsem jim nechtěl způsobovat šok takle na závěr, nicméně to pomohlo a kytky cca po 4 dnech dostaly hezčí barvu a je vidět, že problém byl opravdu jen v prostoru pro kořeny. Zase poučení pro příště. Palice se krásně plněj (i když jsem to čekal větší) a cukrujou. Počasí tomu krásně svědčí.
Chloupky už začínaj hnědnout takže jsem dnes začal už jen s čistou vodou. Do tý doby jsem je pumpoval o trochu víc než doporučuje výrobce (v minulých sezonách to kytkam chutnalo) a hnojil jsem každou druhou zálivku.

před kosou se můžete těšit na další upgrade!

nevim proc ale nejdou mni vlozit fotky (No post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster) takze zkusim zejtra
přeju bohaté sklizně

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Naposledy upravil coolkich 29-09-2016 v 21:29 PM

Old Post 29-09-2016 v 21:17 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolkich
Nový Člen

Karma uživatele coolkich - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 16






slibene foto

Jinak mám nový poznatky: - díky deštivému počasí se mi objevilo pár ložisek plísně ..vše jsem vyšmikal a od té doby klid.

- celý září bylo slunečný, ale s holkama to ani nehlo a zdálo se ,že jsou zaseklý..ale hned jak začla zima a dešťivo tak se probraly a okamžitě se začaly nafukovat. Nechápu

- na můj vkus dlouho dozrávaj a já s pocitem že do 14 dnů bude kosa jsem vysadil hnojiva a žačal proplachovat ale kočky se pořád nechystaj ke konci tak mě trochu sere že jsem je nepumpoval trochu díl CO MYSLÍTE? sám sobě jsem si odpověděl tím, že je to prostě jinej model kterýmu to trvá díl

Před kosou se můžete těšit na další UPGRADE

Přeji méně deštivé počasí a co nejméně plísně

!ALOHA!

lepší jednou pořádně než dvakrát na
hovno...

Naposledy upravil coolkich 05-10-2016 v 21:18 PM

Old Post 05-10-2016 v 20:55 PM
coolkich je offline   Profil uživatele coolkich   Find more posts by coolkich   Foto galerie člena coolkich   Click here to Send coolkich a Private Message   Add coolkich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4176020 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív