Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » depersonalizace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Austenit
ano, střízlivej a to i v době téměř totální abstinence, kdy 3 roky jsem neměl THC, až tedka po těch letech jsem se rozhodl, že teda hulit dál nebudu, ale že si rozhodně něco upeču, to na úvod.Někdy si přijdu jako člověk s nějakou maskou a někdy si říkám, jestli vůbec vím, kdo za tou maskou je. Každopádně jsem člověk, co se pořád snaží uvažovat z různých perspektiv. Snažím se věcem vzdálit a někdy zase opačně sledovat z dálky. Velmi lehce dokážu využít intuitivní schopnost a myslím, že líp než ostatní - většina, to vím jistě. V profesionálním životě díky tomu umím dobře předvídat, což mi dává výhodu. Dokonce si někdy říkám, že to hraničí "předvídání" budoucnosti. Ty uvozovky dávám záměrně. Ne, že by to bylo pseudo, ale spíš jde o obsah té formulace a o čem vlastně je. Neříkám, že je to něco vyjimečnýho. Myslím, že tu možnost má každý - jen ji musí v sobě umět uchopit, což ne každému jde.
Možná jsem trochu mimo téma, ale zajímalo by mne, jestli je tu někdo, kdo má zkušenosti s regresní terapii.


pardon za sebecitaci - nějakým neznámým omylem se mi to podařilo (prosím o případné smazání)

Old Post 07-12-2019 v 21:48 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 18

Derealizace jsou jako dveře někde uvnitř v hlavě. Někdo je tam má, někdo ne. U někoho zůstanou na věky zavřené, někdo vlivem okolností pootevře na škvírku a někdo je například pomocí konopí rozkopne dokořán. Když jednou rozkopnete dveře, můžete je různě flikovat, aby jakž takž držely, ale jako nové už nikdy nebudou.
Derealizace se objevují často ale ne výhradně v souvislosti s tzv. emočně nestabilní poruchou hraničního typu, což je porucha osobnosti nastartovaná v raném dětství. Příčinou bývají vztahy v primární rodině zejména s matkou a jisté vrozené dispozice. K tomu je třeba dodat, že každý jsme jiný a co jednomu způsobí doživotní trauma, druhý už za týden ani neví.
Každopádně pokud někdo po konopí zažívá opakovaně derealizace, tak by ho asi neměl konzumovat, protože obdobné stavy mohou být i příznakem závažnějších psychických poruch a jsou dveře, které by vážně nikdo dobrévolně rozkopnout nechtěl. Na těch, co přicházejí v úvahu je napsáno: Toxická psychoza

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 08-12-2019 v 08:48 AM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9045560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív