Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » moje poprve 100x100x200 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
premyself1
Nový Člen

Karma uživatele premyself1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 11  

Obecné moje poprve 100x100x200 400w Příspěvek č. 1


Zdravím vás zaběhlí groweři

Tak je tady ten velkej den kdy jsem se rozhodl jít do obchodu a nakoupit vše potřebne a rozjet to a samozdřejmě vypěstovat to nejlepší co bude v mych silach samozdřejmě s vaší pomocí ......a proto přikladam fotku seznamu věcí ktere mi byli doporučeny na rozjezd na zakladě meho požadavku s tím že bych rád uvítal vaš nazor než nakoupím ......a čeho bych nejvíce cenil by bylo doporučení nějakeho řezníka v Praze s řízkama ..díky parto a at to roste !!!!

Old Post 14-04-2016 v 08:21 AM
premyself1 je offline   Profil uživatele premyself1   Find more posts by premyself1   Foto galerie člena premyself1   Click here to Send premyself1 a Private Message   Add premyself1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Zdravim tě. Rozhodně se dají s touto sestavou udelat slusny výsledky. Doplnil bych to ještě o zvlhčovačku ;-) jinak pohoda. Preju good luck

Thomas V.

Old Post 14-04-2016 v 08:40 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 3

akurát je otázka či dokážeš v lete uchladiť 400w na 280m3...pokiaľ ide o chladný sklep potom oka ale kdesi v panelu bez šance...min 400m3/h
,ktomu by som zvolil sonoflex, moc to nestojí a každý ušetrený decibel je k dobru. gl


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 14-04-2016 v 09:30 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 4

Zdar pár zbytečností ,ale co má bejt pořádný to není, stará verze homeboxu ,nevim jak odvetravani, ale volil bych též jinak a vyšší výkon ,stojanovej ventas ani omylem zabírá místo ,zvol jeden co to ufouka a je kde zavesit minimálně 30cm vrtule, další predradnik, dneska uz jedine elektronický ,vyhody vypisovat netřeba, stinidlo awing .
Zahoď ten papir z gs a začni od základu. Nenakupuj v gs vše ,zbytečně předražené bazmeky.
Zbouch bych ti to takhle
Homebox Q100
Lumatek 400W predradnik vybojka dle tebe za mě philips a osram
Adjust a-wing 400-600W stinidlo
odtah nejakej trebas dospel 150mm s odpovídajícím uhlikacem co se m3/h týče+ flexo a sonoflex doporucim paloucek elektro v poho shop na tohle
Ofuk jak jsem psal výše dohledej
Casovac kvetniky a tak to uz prkotina
Hnojky si vem na začátek něco jednoduchého, jen základní růst květ jedna složka a stlačí, na chujoviny a aditiva času dost až probereš zkušenosti. Třebas guanocalong mě napad.

Old Post 14-04-2016 v 10:18 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premyself1
Nový Člen

Karma uživatele premyself1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

Parada děkuji za rady když tak nad tim uvažuji o něco to posílim .....ale co dovnitř to mi spíš poradte na koho se mam obratit :-) peace

Old Post 14-04-2016 v 14:00 PM
premyself1 je offline   Profil uživatele premyself1   Find more posts by premyself1   Foto galerie člena premyself1   Click here to Send premyself1 a Private Message   Add premyself1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 6

Čau, viděl jsem tam výbojku Lumatek, ty jsou dělaný pro elektronický předřadníky, k tomu magnetickýmu bych doporučil nějakou standartnější jako Philips nebo Osram. A k těm řezům - co bych tady na Hané dal za ty Pražský možnosti. Ať rostó!

Old Post 14-04-2016 v 14:11 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 7

co se týče chlazení přes leto, 400W se moc uchladit nedá. ten room kde to beží je fakt jak jungle. jestli to letos bude jak v loni tak to je skoro mission impossible. proto stojí za zvážení investice do LED. tady od dvou ověřených členů co to skládají. Hnojka klidně JIDB.

Old Post 14-04-2016 v 14:16 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2013 - indoor 100x100x200 poprvé - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6095290 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív