Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » IKEA CFL/LED trojitá pěstební skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Švédská pěst
Nový Člen

Karma uživatele Švédská pěst - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 3  

Obecné IKEA CFL/LED trojitá pěstební skříň Příspěvek č. 1


Zdravím Vás, po asi 8 letech čtení groweru jsem se rozhodl, že se registruji a že se podělím o nějaké své "třeba i zajímavé" pěsty.

Několik let sázím venek, autíčka, co kdo dá, letos to byly femky J.H.

protože jinak v zimě musím kupovat - jsem celkem silný kuřák, tak jsem se rozhodl se zásobit sám.

mám v domě pracovnu, kde si můžu delat co se mi zalíbí (žena toleruje), ale úplne box sem nechtel (pest na oko) tak veliky box na kvádra do práce fakt neukecám:-)

takže k věci:

Skříň: je S/H/V (1) 80*50*180 s tím že má druhou část (2) 50*50*180

IKEA MADE cca 1700,-

Světlo: (1) LED panel (čína) 800W :-):-) nejsem blbec a jsem realista, změřili jsme s kámošem s metrem příkon a odpovída to cca 290-310 příkon nějakých 140 spektrum se zdá býti cajk 80*10W (2*5W čipy) :-):-)

reál bude spíš 2*2W čipy ale stálo to pakatel s dopravou zdarma s HONGU tak proč nezkusit

(2) CFL zářivka mám 150 W dual a 200W red

Odtah: 180M3 z hornbachu
pacháč značku nepamatuju le 700,- 180m3

ofuky 120mm, 80mm pc 12V

Budu hnojiz biobizz grow,roots,top max, bloom, od plagronupak enzymy a sensation co tu mám o známého

no a jako první tam šli White Wdovy ale dostávali ze zacátku zabrat - rostli v kartonove krabici a pod:-) dám fota. něco dorostlo ale výnos bude tak kolem 60 nic moc:-) nehnojil jsem vlastne vůbec, jen ke konci tam hlupák přelíval topmax....ted chci jít na pěstitele pořádníka

pojedu 1*super bud 1*big bang 1*kalasnikov
pak 5*ka47 a 5*jack H.
mám samonakvétačky co zbyly, pak chci jet klony regular jak to radí chosé v pěstujte indoor 2012

IKEA CFL/LED DOUBLE CABINET GROW

Old Post 10-04-2016 v 21:17 PM
Švédská pěst je offline   Profil uživatele Švédská pěst   Find more posts by Švédská pěst   Foto galerie člena Švédská pěst   Click here to Send Švédská pěst a Private Message   Add Švédská pěst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Švédská pěst
Nový Člen

Karma uživatele Švédská pěst - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 2

ještě abych nemátnul....to nad ledkou je takova množírna asi , ted je tam pro kámoše venek na přípravě jsou tam 2* 23 W usporky a 1* led 13W

IKEA CFL/LED DOUBLE CABINET GROW

Old Post 10-04-2016 v 21:23 PM
Švédská pěst je offline   Profil uživatele Švédská pěst   Find more posts by Švédská pěst   Foto galerie člena Švédská pěst   Click here to Send Švédská pěst a Private Message   Add Švédská pěst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

Než to pod LEDkama vychytáš, tak taky budeš pár kol experimentovat. Já dřív jel v čisté hlíně ale teď mám hlínu s perlitem a kokosem a to prosychá i pod LED.

Old Post 11-04-2016 v 07:57 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Švédská pěst
Nový Člen

Karma uživatele Švédská pěst - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

super, díky za reakci. zakoupil jsem na toto kolo v hornbachu perlit navíc a dám do lightmixu trochu navíc:-) kokos si taky kostičku koupím jak říkáš:-)

IKEA CFL/LED DOUBLE CABINET GROW

Old Post 11-04-2016 v 11:05 AM
Švédská pěst je offline   Profil uživatele Švédská pěst   Find more posts by Švédská pěst   Foto galerie člena Švédská pěst   Click here to Send Švédská pěst a Private Message   Add Švédská pěst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 5

Pod ledku bych doporučil spíše jen kokos s perlitem a pořádný PH metr.. Kokos se krásně upravuje..Je mnohem jednoduší než hlína..

Old Post 06-09-2016 v 18:53 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od frak
Pod ledku bych doporučil spíše jen kokos s perlitem a pořádný PH metr.. Kokos se krásně upravuje..Je mnohem jednoduší než hlína..



Chci se jenom opravit,kokos není jednodussi nez hlina,ale je mnohem bezpečnější na ruzne nehody s ph a preliti..

Old Post 07-09-2016 v 12:05 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 7

..čau sice trochu pozdě..ale taky používám led panel čína MarsHydro -spotřeba cca.130w +-300w výkon s odřenýma ušima, ale já ho mám jen jako doplnění spektra k 600w sodíku a mužu ti říct že to roste parádně , monstrozní květy...vyfotím
..měl jsem u toho i sulfurplasmu(lep)150w, ale ted mi odešla...do pr....

Old Post 02-12-2016 v 12:53 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude13
Nový Člen

Karma uživatele Dude13 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8

Když už se staré téma vytáhlo, tak se zeptám, o jaký typ odtahu (180 m3) se z Hornbachu jednalo.
Dík.

Old Post 03-12-2016 v 09:26 AM
Dude13 je offline   Profil uživatele Dude13   Find more posts by Dude13   Foto galerie člena Dude13   Click here to Send Dude13 a Private Message   Add Dude13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4783260 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív