Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Scrog Windoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

no to vypadá na dobře směrovaný okno mě tu za oknem jen pomalu umíraj (okna malý a na západ, takže svítí jen chvilku večer) musim se přestěhovat do jinýho kvartýru

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 07-04-2016 v 11:39 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 18

jojo je to moje milovaný okno (teda 2) směřovaný krásně na jih + žádnej stín jsem na nejvyšším bodě vesnice.

Kytkám se tu u mě vede fakt dobře, roste to před očima, taky mají dost místa (d150/š50/v250), mám okna jak vrata.

Jenže jak maj kam růst, tak prostě zaplní komplet okno, takže to pak je jak závěs.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 07-04-2016 v 11:49 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 19

Ale, asi bych nedělal žádnej rám, jen bych natáhl pletivo k nožičkám.
Ještě jsem přemejšlel, že bych natáhl každý kytce zvlášť, abych s nima mohl popřípadě manipulovat.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 07-04-2016 v 11:58 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

jj nebo udělej pokus, natáhni síť pro jednu a druhou jen tvaruj... pak uvidíš jestli se ten scrog v okně vyplatil

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 07-04-2016 v 12:04 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 21

To je taky fakt, to bych mohl zkusit, aspoň bych pak věděl co další rok.

Mám nejdřív natvarovat i tu co půjde pod síť, nebo jen fim?

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 07-04-2016 v 12:12 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 22

tak to už je spíš otázka přímo na nějakýho scrogaře... já se sítí ještě nejel takže nemůžu soudit

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 07-04-2016 v 12:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 23


Tak jsem našel v pc foto z prvního windooru.
Trošku mi to přerostlo. Říkal jsem si, že to moc neporoste, ale tohle je z července, tak si dokážete představit, jak to vypadalo v září.

Nějak se to vymklo.

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 07-04-2016 v 18:12 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 24

Zdar tu co máš v plánu dát pod síť klidně můžeš tvarovat, ale i nemusíš.... Fim nebo aspoň zastrih udělej, spomali toho vrch a dají šanci spodním vetvim povyrust... Tím tvarovanim si tu kytku už můžeš trochu poroztahovat a srovnat větve do nějaké cca stejne výšky a bude se ti to lépe propletat jinak přeji hodně zdaru

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 07-04-2016 v 18:39 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 25

Jak vysoko nad květník mám dát tu sít?

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 07-04-2016 v 19:03 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 26

To záleží na tobě a na rozložení větví a výšky kterou docilis třeba ohýbáním... Já mám síť pokaždé v jiné výšce teď třeba cca 25 cm nad kvetinacem

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 08-04-2016 v 13:46 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 27


Kytičky budou mít krásný výhled z okna

Sít už je doma. Bude stačit, když jí přidělám k nějakým nožičkám co zapíchnu do květníku?

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 26-04-2016 v 17:54 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1664250 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív