Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Může to být padlí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Může to být padlí? Příspěvek č. 1

Zdravím.
Na řízcích se brzy po přesazení objevil jaký si prach. Rostlina velice pomalu rostla, zakrňovala od středu a na nových výhoncích. Listy se na špičkách scvrkávaly. Celá rostlina vykazovala nedostatky. Všechno jsem doporučil vyházet a vyčistit. Ale po zasazení nových řízků se to objevilo zas.
půda lightmix, ec i ph v normě. teplota a vlhkost ok.
Nevím si s tím rady. Po pročtení zdejších příspěvků jsem usoudil, že to může být padlí, ale zdá se mi to málo flekaté a spíš to schne.
Padlí ještě neznám, tak nevím. Stačilo by na jisto říct, že je to nějaký druh plísně.
Pomozte prosím.

http://grower.cz/home/potw.php?photoid=573545&action=show

http://grower.cz/home/potw.php?photoid=573546&action=show

http://grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=573548

Naposledy upravil skunk2 03-04-2016 v 17:05 PM

Old Post 03-04-2016 v 16:27 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 2

Mě to přijde jak sviluchy, takový prašivý ,nejsou tam pavucinky v pažbích a podobně?
Moc toho neni vidět.

Old Post 03-04-2016 v 19:00 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 3

Fotka neni moc detailni takze pokud to nejsou tecky vyzrane od svilusek (ktere bys asi poznal, jednak se hybou druhak tvori pavuciny) tak by to sedelo na to padli...

Jako jedna z mala plisni ma rada sucho (nikoliv vlhko)... Pomaha jen kompletni sanace roomu.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-04-2016 v 22:11 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4

Já hlupák.
Tolik jsem se soustředil na plísně, že jsem zapomněl na havěť.
Pod mikroskopem se ukázalo přemnožení v obrovském měřítku.
Zachutnaly jí právě mladé výhonky a tak rostlina v této části zakrňovala a nerostla. Nejdřív jsem myslel, že jde o druh třásněnky dračincové: http://www.biolib.cz/cz/taxonimage/...?taxonid=104130
ale tyto mají jiný tvar a jsou opravdu velice malé.
Na přiložených fotkách jsou více jako červi. V té širší části to má dršku.
Pro srovnání fotka s vlasem při stejném zvětšení.
Klasické třásněnky jsem už viděl, ale Vemenex má pravdu. toto je taková prašivina. To mě zmátlo. Zatím jsem o nich nic nenašel.
Díky kluci

Old Post 04-04-2016 v 06:22 AM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 5



Omlouvám se.
Dělá mi velké problémy nahrávání fotek z počítače do galerie.

Old Post 04-04-2016 v 06:35 AM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6



Tak ještě zde:

Old Post 04-04-2016 v 06:39 AM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4003050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív