Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w deep water culture; 4x ww, 4x cheese
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mick.sf.cz
Nový Člen

Karma uživatele Mick.sf.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 3 

600w deep water culture; 4x ww, 4x cheese Příspěvek č. 1

Zdravím,
Děkuji vam za vse, všechny moje znalosti jsou tady z fora.
po letech pěstování na balkóně jsem si koupil skříň z druhé ruky. Rozměry 90x90x190.
Asi 600 w vybojka, predradnik, velký ventilátor, filtr a malý vetracek. Koupil jsem si dve90 l zednické nádoby, 3 OSb desky, aluflex, v grow shopu jsem koupil vzduchovac, ph metr, hnojení flora nova, nějaké phminus, male květináčky a kostičky. 5semen white Widow a 5 cheese. Do polystyrenu jsem vyřezal díry na ty kvetinacky, kolem stanu jsem postavil skříň z osb desek s dírama na dva aluflexy - prisavani a odvod. Kus osb desky jsem polepšil hliníkovou lepicí páskou a tam jsem dal na šrouby předřadník, tak že se nedotýká stěny. Semínka jsem nechal naklicit a 5 den zasadil. 24 den od zasazení semen jsem přepnul na květ (z 18/6 na 12/12) aktuálni foto je 26 den.
Nemam tepelnou pojistku ani tlumivku. Kvůli tomu vlastně zakládám téma, abych si nechal poradit, kvůli bezpečnosti.

Ted zkusím jeste přidat fotky

Naposledy upravil Mick.sf.cz 31-03-2016 v 19:50 PM

Old Post 31-03-2016 v 19:18 PM
Mick.sf.cz je offline   Profil uživatele Mick.sf.cz   Find more posts by Mick.sf.cz   Foto galerie člena Mick.sf.cz   Click here to Send Mick.sf.cz a Private Message   Add Mick.sf.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mick.sf.cz
Nový Člen

Karma uživatele Mick.sf.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 2






foto

Old Post 31-03-2016 v 19:51 PM
Mick.sf.cz je offline   Profil uživatele Mick.sf.cz   Find more posts by Mick.sf.cz   Foto galerie člena Mick.sf.cz   Click here to Send Mick.sf.cz a Private Message   Add Mick.sf.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mick.sf
Nový Člen

Karma uživatele mick.sf - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 3

Teď koukám, že jsem to napsal špatně, tlumivku mám, nemám kondenzátor. Poradí mi někdo jak moc je to potřeba?

A co ta tepelná pojistka?
Když umístím na modrý drát přes čokolády vedoucí do tlumivky bude to ok?
Ať mám klid, díky

Old Post 01-04-2016 v 12:05 PM
mick.sf je offline   Profil uživatele mick.sf   Find more posts by mick.sf   Foto galerie člena mick.sf   Click here to Send mick.sf a Private Message   Add mick.sf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 4

podle me jsou stresovany horkem, vidíš ty pilovity okraje zkrouceny vzhuru, to neznaci nic dobryho.... no mozna, ze 600w sodik bude na 90x90 preci jen moc, to je idealni na box o rozmerech 120x120cm

Old Post 04-04-2016 v 12:24 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6528060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív