Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » BigBud ve wilme
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Hydroponie BigBud ve wilme Příspěvek č. 1





Zdravím, takhle to roste u mě)
Box 150x150x2O0
Prima klima 220/360
Světlo Philips Green Power 600W,klasický stínítko
Větrák d 30
Wilma 16,topitko 100W, jako medium stavební keramzit...
Hnojky Plagron hydro A,B, Green Sensation
A nejdůležitější klony BigBud od Sensiseeds
Foto 1.-3. 50.den květu
4. nehoda(jo vím že do boxu el. nepatří,ale když se spojí lenost s krátkým kabelem..)

Old Post 22-03-2016 v 10:44 AM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Čus, kytky dobré.

Ty jo ale úplně jsem se zhrozil ty zásuvky ve stanu. Protože jedu ve willme už nějaký ten rok.
A při představě že v tom stanu mám něco jako prodlužovačku, tak by mě asi kleplo.
A nevím jestli jsem tak nešikovný, ale vodu mám většinou naprosto všude i když nechci. A nedej bože kdyby mi vyletěla kapilára.

No jednoduše je to velké riziko když máš vedle většinou kolem 60l vody.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-03-2016 v 15:42 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 3

Presne tak, vypadla kapilara je mrcha. Nastesti vyhorel jen casovac...

Old Post 23-03-2016 v 08:36 AM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od mladak
Presne tak, vypadla kapilara je mrcha. Nastesti vyhorel jen casovac...

No comment ... si dobrej blázen. riskuješ zle...

Thomas V.

Old Post 23-03-2016 v 11:00 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 5

Tu prodluzovacku hod okamzite nekam bokem, tohle vazne neni dobry napad. A kdyz uz kybicuji, podle te posledni fotky budes asi hodne bojovat s plisnemi .. doporucuji trochu vice poradku, ve vlastnim zajmu (nic ve zlem, jen pratelska rada z praxe ;] ..)

Old Post 23-03-2016 v 15:53 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladak
Stálý Člen

Karma uživatele mladak - 86% PěstitelskáKarma uživatele mladak - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 6

To spachal... Neni plíseň ale normální pryskyrice...

Old Post 25-03-2016 v 11:58 AM
mladak je offline   Profil uživatele mladak   Find more posts by mladak   Foto galerie člena mladak   Click here to Send mladak a Private Message   Add mladak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 7

To jsem poznal, ale vzhledem k tem listkum kolem to plesnivet v takove vlhkosti zacne asi docela rychle .. Jsou veci, ktere by se nemely podcenovat.

Old Post 25-03-2016 v 13:33 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2020 - Big Bud , Led 500W - 13 odpovědí
24-11-2008 - Big Bud - 150w - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8227780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív