Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Wakak
Nový Člen

Karma uživatele Wakak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 5  

Zdraví Problém Příspěvek č. 1



Zdravím lidi.
Mám problém s kytičkama. Zkroutily se listy a celé tak nějak usychají (uschly) Jedu ze semínek,momentálně jsou pod lampou (250w MH) třetí den na 18/6,výška lampy 40cm,box 60x60x150
jedu v hlíně - Biobizz all mix (3 květináče) a Biobizz Light (3 květináče)
přes "den" teplota 28-29 vlhkost 40-50%
přes "noc" 19-21 vlhkost 50-60%

Dnes jsem zkontroloval box a 3 kyti jsou asi chciple. Nevíte,zda by šli ještě zachránit? A hlavně,co jsem posral? Ať vím pro příště. Hlavně ať nechcipnou zbylé tři Příště půjdu radši do řízků,semena ok,ale na to jsem asi antitalent,snad pochytám zkušenosti na Groweru.
Zatím jsem nehnojil,přelité se mi také nezdají - (palec do hlíny to jistí,váha květináče se zdá byt taky ok)

Fotky dodám během chvilky. Snad to jde vidět na fotkách (foceno mobilem)

Old Post 20-03-2016 v 19:49 PM
Wakak je offline   Profil uživatele Wakak   Find more posts by Wakak   Foto galerie člena Wakak   Click here to Send Wakak a Private Message   Add Wakak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 2

Ani nepotrebujem fotku tuším že si to upálil..ta 250 mh sfina to zo 40 cm asi zožehla.. lampu daj aspoň na 60 cm a pozoruj


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 20-03-2016 v 19:55 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wakak
Nový Člen

Karma uživatele Wakak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3


3

Díky Samulele,zvednu ji,3 se chytly pěkně,ale 3 budou asi na vyhození. Děkuju za rychlou odpověď

Old Post 20-03-2016 v 19:56 PM
Wakak je offline   Profil uživatele Wakak   Find more posts by Wakak   Foto galerie člena Wakak   Click here to Send Wakak a Private Message   Add Wakak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 4

Ale píšem asi..daj bacha na to prelití, najčastejšia chyba na začiatku..gl


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 20-03-2016 v 20:03 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wakak
Nový Člen

Karma uživatele Wakak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

Vyzkouším to,jak jsi mi radil,nechám to pár dní a uvidím,co se stane.
Na přelití si dám pozor. A ta třetí fotka,tam se upálily lístky,zůstaly pouze děložní,ta už je na odpis? Jestli někdo bude vědět

Naposledy upravil Wakak 21-03-2016 v 10:18 AM

Old Post 20-03-2016 v 20:06 PM
Wakak je offline   Profil uživatele Wakak   Find more posts by Wakak   Foto galerie člena Wakak   Click here to Send Wakak a Private Message   Add Wakak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 20-03-2016 v 20:30 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wakak
Nový Člen

Karma uživatele Wakak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

3 kousky v all mixu to dávají na pohodu,3 v Lightu jsou spálene/uschlé viz. foto

Old Post 20-03-2016 v 20:58 PM
Wakak je offline   Profil uživatele Wakak   Find more posts by Wakak   Foto galerie člena Wakak   Click here to Send Wakak a Private Message   Add Wakak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2022 - Problém v kokosu - 44 odpovědí
28-01-2021 - Problémy s klony - 1 odpovědí
24-01-2021 - Poroblemy - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3955430 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív