Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Mé poprvé a první sestava, rád si nechám poradit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Žárovek
Nový Člen

Karma uživatele Žárovek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 10  

Obecné Mé poprvé a první sestava, rád si nechám poradit Příspěvek č. 1

Ahoj přátelé, nějakou dobu vás tu sleduji a přišel čas si postavit i svojí zahradu.
Rád bych znal názor odborníků a rád bych si nechal poradit s tím co mi ještě chybí dovybrat, nebo co by jste případně sestavili nějak jinak.

Zahrada bude v menší místnosti s oknem. Odtah a přítah do stejné místnosti. Teplota cca kolem 20 a vlhkost cca 50%.

Komponenty následující:

HOMEBOX AMBIENT Q 100, 100X100X200 CM

Výbojka 400 W GIB Lighting Growth Spectre MH - Růst

Výbojka PHILIPS SON-T PIA PLUS 600W Květ

Předřadník GAVITA DIGISTAR 600W,VČ.KABELŮ, S REGULACÍ (300-660W)

odtah Soler&Palau ventilátor dvouotáčkový potrubní TD 500/150-160 SILENT- základní provedení, kuličková ložiska, tichý chod 150mm (hlučnost je pro mě důležitá pokud by byl jiný nápad klidně pište)

Filtr Prima-Klima filtr Industry 700 460m3/h 125mm (nejsem si moc jist jaký by byl vhodný k odtahu)

Větráky s klipsou 2x Hurricane napětí 230V,50Hz, příkon 13w, rozměry 26,5x13,3x19,5 cm, průměr 15 cm

Stínidlo Adjust a Wings STUCCO - 5m kabel s IEC

Toje zatím vše co jsem dal dohromady. Plunuju to naplnit 12 az 16 rostlinama květník jsem se nerozhodl zda 6,5 nebo 11 l. Nemám zatím jasno zda hlínu nebo coco ale zatím si myslím že coco má výhody. Podle toho bych rád i vybral nějaké hnojivo u kterých si nejsem bez zkušeností vůbec jist.

Dále plánuji nějaký Ph metr.

Všem předem díky za jakoukoli reakci co mi pomůže k realizaci.
Posílám všem K+

Žárovek

Old Post 20-03-2016 v 13:35 PM
Žárovek je offline   Profil uživatele Žárovek   Find more posts by Žárovek   Foto galerie člena Žárovek   Click here to Send Žárovek a Private Message   Add Žárovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 2

Vítej Žárovko,

myslím, že 6,5l bude stačit. Coco má výhodu v tom, že je neobsahuje živiny, takže si je koriguješ sám a je hezky vzdušný.
Hnojky na coco bych dal B'cuzz.

PH určitě pořiď!

Kalli

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 01-04-2016 v 09:32 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 3

6,5x 16ks je max. budeš tam mít dost husto :-)
K PH bych se přimlouval i k EC.

na těch 100x100 je 600W docela palba. tam by se spis hodila 400W. 600W je doporučována na 120x120 az 150x150. Ale jestli to uchladíš.

Old Post 01-04-2016 v 12:54 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheerio
Stálý Člen

Karma uživatele Cheerio - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 4

Mám 120x120x200 a 600w a mám jen 12 ks 6,5l květináčů, 16ks do 100x100 mi přijde extrém

Old Post 27-04-2016 v 10:52 AM
Cheerio je offline   Profil uživatele Cheerio   Find more posts by Cheerio   Foto galerie člena Cheerio   Click here to Send Cheerio a Private Message   Add Cheerio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 5

do 100x100 bych 16 x 6,5 necpal. když 16 tak 3,5 jinak radsi 9x6,5

nevím jaký máš budget a jestli znáš LED vlákna, ale jestli řešíš tichost, tak LED ti sníží razantne nároky na chlazení. Do 100x100 ti bude stačit klidně 200-300W.

Old Post 27-04-2016 v 11:52 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

buď v pohodě, do 90x90 jich dávam 15 do 120 zase 24 a bez problémů, naopak rychlejc zaplní prostor, ušetříš si tim čas

Led je hezká, drahá záležitost a já osobně sem neviděl žádnej LED panel, kterej by se prakticky předved a byl minimálně adekvátní +- stejný výbojce. Navíc pod LEDkama si musíš dobře rozhodnout jak budeš pěstovat, má to pár "malejch" odlišností, který když nebudeš respektovat, tak ti do tejdne všechno lehne.

Výbojky rozhodně jednodušší cesta, do začátku určitě.

Old Post 27-04-2016 v 13:21 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 7

nemluvím tady o panelech stejných jako výbojka ale lepších...a cena? kdyz sečtu jeho náklady na setup tak skoro stejná jako LED. Tady je pár odkazu alespon k zamysleni

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=6

http://grower.cz/forum/showthread....295#post1167295

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=76883

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=76882

Old Post 27-04-2016 v 15:21 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Žárovek
Nový Člen

Karma uživatele Žárovek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

Tak jsem přehodnotil, květ pojedu pod 400w a začnu v hlíně, timpádem dám i na růst jen 250w. Jak riká Keen jde mi o zaplnění prostoru co nejrychleji, vidím to na těch 12 až 16 kousků. nevím tedy jaký ideální květník abych u toho jen nestál a neprolejval to. Díky za rady.

Old Post 11-05-2016 v 10:16 AM
Žárovek je offline   Profil uživatele Žárovek   Find more posts by Žárovek   Foto galerie člena Žárovek   Click here to Send Žárovek a Private Message   Add Žárovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 9

Do metrovýho stanu 16 jedenáctilitrových květináčů nenacpeš, ale 6,5l už jo, takže 11l max 9ks.

Old Post 11-05-2016 v 12:51 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 10

4x4 6,5L nebo 5x5 3L

Old Post 11-05-2016 v 12:58 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od murmur
Do metrovýho stanu 16 jedenáctilitrových květináčů nenacpeš, ale 6,5l už jo, takže 11l max 9ks.


Ja jich tam 16 dal i s miskama ale je to fakt moc

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 18-05-2016 v 11:45 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheerio
Stálý Člen

Karma uživatele Cheerio - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 12

Já mám 120x120, 600w a mám tam 12 ks 6,5l a je to i tak dost hustota, do tvýho bych volil maximum 12, čím víc dáš, tím víc budou stísněné a o to menší úroda, takže méně kytek, ale výsledek obdobný. Do tvýho boxu taky navrhuji 400w. Hodně zdaru

Old Post 18-05-2016 v 12:35 PM
Cheerio je offline   Profil uživatele Cheerio   Find more posts by Cheerio   Foto galerie člena Cheerio   Click here to Send Cheerio a Private Message   Add Cheerio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0491130 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív