Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Použitá hlína ''POUŽITELNÁ?''
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 17

no já zužitkovávala hlínu z odstraněných kytek doma tak, že jsem ji prokapala trochou hnojiva (hoštické bio hnojivo s guánem - stojí pár korun a je určený pro bylinky, má rozvíjet vůni a chuť, hlavně je přírodní), rozprašovačem s vodou navlhčila a zabalila ji do pytlíku, na balkoně jsem to nechala na sluníčku v tom igelitu a pak použila dál... bylinky a rajčata si nijak nestěžovaly, tak by to neměl bejt špatnej postup.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 15-04-2016 v 16:16 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Squer
Dle mého můžeš, důležitý je půdu řádně odsolit průplachem... Já proplachoval asi 10ti litrama na 6l květník a konečný výtok měl EC 0,3.


hm, to me ani nenapadlo...dobra poznamka.
Jedu uz treti sezonu ve stejnym substratu, jelikoz pestuju na balkone a nechci se tahat s cca. 200kg substratu dolu a 200kg nahoru.
Po sklizni vyhodim tak 20 procent substratu, doplnim novym substratem/ted kompostem, dal hosticky slepicince, cererit, rozdrceny skorapky od vajicek, atd. Celou dobu pestu dal hodne hnojim do 1. srpna, pak hnojim uz jenom na kvet.
Zadny merice kyselosti nepouzivam, ale pravda je, ze na 3 sezonu uz bych si ho mohl poridit...protoze riziko, ze neco zkurvim jenom vzrusta..

Old Post 16-04-2016 v 11:36 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 19

3 Kolo to bys urcite uz mel me moc uz nesedlo to 2x kolo ale neni to nejhorsi

zacinajici pestitel

Old Post 18-04-2016 v 12:00 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od rubie
3 Kolo to bys urcite uz mel me moc uz nesedlo to 2x kolo ale neni to nejhorsi


Jo, mel si pravdu 3x kolo bylo uz fakt moc... proplachl jsem to, ale v prubehu sezony jsem to stejne prehnojil (presolil), takze me 2 kytky odesli a zbyle osazenstvo stejne zadnej zazrak..

Old Post 08-10-2016 v 10:05 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-12-2010 - Použitá hlína - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6990230 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív