Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Skříň vhodná k pěstu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Panjan
Nový Člen

Karma uživatele Panjan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 3  

Dotaz Skříň vhodná k pěstu Příspěvek č. 1

Ahoj,

chtěl bych koupit skříň a upravit ji na tajný micro grow box pro 150W sodík. Ideálně aby se tam vlezla i matkárna. Za vzor si beru tento box: http://www.uk420.com/boards/index.php?showtopic=178479

Prosím poraďte, jaká skříň by byla vhodná a kde ji sehnat. Díky.

Old Post 28-02-2016 v 00:33 AM
Panjan je offline   Profil uživatele Panjan   Find more posts by Panjan   Foto galerie člena Panjan   Click here to Send Panjan a Private Message   Add Panjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 2

Zdravim te..
Si ji nech narezat a sloz sam.Nekde si pujc lamelovacku,nebo si kup takovou sablonu na vrtak a spoj to bud konfirmatama nebo koliky.Pak uz jen vyvrtat panty a jeto..Vyhoda je ze si muzes udelat skrin podle tebe.Nebo IKEA ale tam je problem ze vetsinou jsou skrine dost uzke.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 28-02-2016 v 07:07 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 3

Zdravím.Takovou skříň si budeš muset opravdu postavit sám.Skříně o těchto rozměrech se vyrábějí spíše jen na zakázku.Jak píše !ZAU!,všechno je to hrozně úzké.S matkárnou se ti to tam asi nevleze...

...nebo pořiď dvě skříně,stylem nějak sladěné aby to k něčemu vypadalo a bude to asi i to nejlevnější a nejjednodušší řešení.Záleží hodně na tvých možnostech.

Vhodná bude taková,která splní tvé potřeby.Jak moc tajná by měla být?Musíš hledět na materiál kvůli zvukové izolaci a teplotě.Při výběru,pokud ji budeš kupovat,předem uvažovat o instalaci komponent.Budeš ji muset doupravit,navrtat otvory pro ventilaci a kabeláž,nejlépe z boku či zezadu.Uvnitř by mělo být co nejméně zbytečností.Mám na mysli nějaké šuplíky,přepážky,poličky atd... Zbytečně by ti zabírali místo a stejně by jsi je musel demontovat.

Naposledy upravil AladinWarrior 28-02-2016 v 09:38 AM

Old Post 28-02-2016 v 07:41 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panjan
Nový Člen

Karma uživatele Panjan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

Dík moc za odpovědi.

Dvě skříně by nevadily. AladinWarrior má pravdu, že by bylo jednodušší mít to odděleně. Úroveň utajení musí být maximální. Hlavně aby to nesmrdělo a nehučelo. Poměrně často se stěhuji, takže hledím i na rozměry.

Naposledy upravil Panjan 28-02-2016 v 16:16 PM

Old Post 28-02-2016 v 16:05 PM
Panjan je offline   Profil uživatele Panjan   Find more posts by Panjan   Foto galerie člena Panjan   Click here to Send Panjan a Private Message   Add Panjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 5

Nemá cenu koukat na masiv.Je zbytečně drahý,vzal bych tedy raději standardní skříň z lamina.Lamino je tvrdší a odolnost vůči vlhkosti je zhruba stejná,o ceně ani nemluvě.Co se týče teplot tak je lamino také stálejší než dřevo.Když se často stěhuješ tak asi nepotřebuješ žádné krávy,neber ale nic papírového,kvůli zvukové izolaci jsou lepší rozhodně silnější stěny.Také se výběr dost zužuje kvůli značné nabídce skříní s posuvnými dveřmi které nedoporučuji.Pokud budeš vybírat osobně a budeš mít možnost vidět záda tak upřednostni nějaké pevné,nejlépe z jednoho kusu vhodnějšího k úpravám.Takové skříně jsou k vidění spíše mezi staršími v bazarech.Teď je to všude samá "dizajnovka" ,která není vhodná k přestavbě na box.

Old Post 29-02-2016 v 11:23 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 6


Zde je ukázka toho,co mám na mysli.

Cca. 3000 kč za kus.To je cena levného home boxu ale ještě něco pustíš za úpravy.Kolik,to záleží jestli je zevnitř natřeš na bílo nebo tam nalepíš fólii.

Old Post 29-02-2016 v 11:29 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 7


Nějak takhle?Mohlo by být?Na menší diskrétní pěst by to mělo stačit.Možná by byla lepší silnější úsporka,než slabší sodík.Vzhledem k maximálnímu utajení. :-D Nepotřebuje předřadník a netopí tolik takže nemusíš moc chladit a lépe se stěhuje.Křehčí je,musíš dávat pozor.

P.S. Omluvte mě prosím sem tam za pravopisnou chybičku,jako například na tomto obrázku.Přeci jen něco denně vyhulím :-D Díky

Naposledy upravil AladinWarrior 02-03-2016 v 14:04 PM

Old Post 01-03-2016 v 21:05 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 8

Včera jsem zrovna přemejšlel při bourání bytu nad skříní, která ve skutečnosti dřív sloužila jako soubor poliček v kuchyni vedle digestoře. Poměrně ideální, otázka je, kde to sehnat, už jsem to vyhodil, takže moc nepomůžu. Sám jsem si skříň sehnal přes net za odvoz, stěhoval jsem to hodinu protože se to skoro nevešlo do auta, pak jsme to vezli stylem že jsem dosál rukou na přední sklo . Ale mám to doma a nestěžuju si, ve zvukově izolovanym potrubí mám euro 3 na regulaci - normálně jsem ho opatrně "nacpal" do toho potrubí a kabel vyvedl dírkou vedle. Funguje to bezvadně ale pro uplný odhlučnění to chce v horní části přepážku a obecpat stěny ND Rockwoolem, si myslim. Vrtat díry bylo taky peklo

něco pro ostraváky a okolí zde

Naposledy upravil zelenymuz 02-03-2016 v 07:37 AM

Old Post 02-03-2016 v 07:17 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panjan
Nový Člen

Karma uživatele Panjan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 9

Dobrý nákres, Aladine. Tak nějak bych si to představoval. Velikostně bych preferoval skříň, kterou našel zelenymuz - zhruba metr vysoká. Škoda, že to mám z ruky.

Tu matkárnu jsem se nakonec rozhodl umístit do PC boxu.

Mimochodem, narazil jsem na dobrou inspiraci: http://pcgrowcase.com/hydroponic-gr...ow-dresser.html

Old Post 07-03-2016 v 12:45 PM
Panjan je offline   Profil uživatele Panjan   Find more posts by Panjan   Foto galerie člena Panjan   Click here to Send Panjan a Private Message   Add Panjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 10

Díky.Jo,vypadá to zajímavě,celkem luxusní tajnej boxík.PC box je opravdu dost malej,myslíš že bude stačit na matkárnu?

Old Post 08-03-2016 v 10:34 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0595920 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív