Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jack Herer 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 49

Už jsou to pěkny šišky, na začátku píšeš 65 dnů, takže brzy proplach, ne? Vrchní listy vypadají na vyšší teplotu. Docela by mne zajímala fotka za tmy. Ať se daří!

Old Post 24-04-2016 v 10:26 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 50

Konec asi 75. den
Pálky se zvětšily a snad budou pokračovat...první řada, ta uprostřed, největší pálka vypadá skoro jak gramovej joint. Doufal jsem při větší práci s větvením a s mnohem větším hnojením na lepší výsledek, než u předchozího pěstu, ale to vážně pochybuju. Nemám dobrou schopnost odhadovat, uvidíme.

Na focení je tam moc velká tma, blesk nemám. Světlejší je jen ta velká pálka a jedna kytka u přítahu.

Další UP s první vodou.

Old Post 24-04-2016 v 10:41 AM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 51





60. den 12/12 První den vody 10l 1ml FS

57. poslední hnojky - 5l 6ml A,12ml M,20ml B


Naposledy upravil Plagrom 01-05-2016 v 16:33 PM

Old Post 01-05-2016 v 16:19 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 52





Jsem rád, že jsem počkal až do této chvíle.
Jak vidíte, je to tu docela na hraně.

Někdy se hodně světla,teploty nevyplatí, trošku se zdeformují - jsou až moc velký a listnatý, budou nedodělaný, tuhle tam možná nechám o nějaký den navíc.

Na poslední týden zkrátím periodu na 11/13, abych to taky nějak rozumně sklidil.
Počítám 74 dní na světle, 75. kombajn...





PŘÍŠTĚ:
Přidám fotky na porovnání s minulým pěstem a bude tipovačka.

Naposledy upravil Plagrom 01-05-2016 v 16:32 PM

Old Post 01-05-2016 v 16:20 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ferrari
Stálý Člen

Karma uživatele ferrari - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 53

ahoj kolik toho nakonec bylo

Old Post 05-05-2016 v 07:19 AM
ferrari je offline   Profil uživatele ferrari   Find more posts by ferrari   Foto galerie člena ferrari   Click here to Send ferrari a Private Message   Add ferrari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 54






66. den 12/12
Zítra to bude 7. den na FS a i od zítřka bude už jen voda.

Už jsou tak z poloviny mléčný, počítám tak dalších 7-8 dní světla.

Co mě štve, je ta největší pálka...není ani trošku obsypaná...
Napadlo mě ji ošmikat, nechat jen hlavní a hodit ji na pár dní do skleníku.
Když už je v takovém stádiu, tak by začít růst neměla, navíc bude jen hlavní pálka - hodně stresu...měla by akorát jen dojít.
Chyba byla taková, že jsem ji už dřív nehodil před čelo výbojky. (po odfocení přitlačena až ke stanu)


UP: 68. den 12/12
Dnes teda jen čelní kytka vypadá na hotovo podle pryskyřice, jinak ostatní jsou mléčný tak z 3/4 ale není to moc osypaný - ale budu se řídit podle barvy pryskyřice a né podle množství, ještě jim dám čas do 74-75. dne
Dnes jsem nastavil 110% watt a zkrátil periodu na 11/13


Tak se zvyšováním wattů to byla kravina, ani perioda na 11/13 nepomohla, když zvýšíte watty...akorát to začne ještě růst. 73. den jsem to snížil(ráno) nechám ještě dva dny svítit a pak tolik dnů ve tmě, dokud se nějaká neskolí.

Naposledy upravil Plagrom 14-05-2016 v 07:06 AM

Old Post 07-05-2016 v 14:50 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 55





70. den 12/12
Ostatní ještě těch 5-6 dnů.

Tak dneska naposled zalito vodou, byly 7 dní na FS a teď 7 dní na vodě.
Jednu už jsem dal do tmy(na vodě a při světle 10 dní, 1 den tma = 11 dní na vodě bez proplachu...tak uvidím), bohužel už jsem nevyfotil celek...jen zbylých 8.
Nic se už zvětšovat nebude, můžete si tipnout.

Ta vyndaná má neuvěřitelně kvalitní palice...takové tu byly v galerii a já vůbec nechápal, jak je to možné...a teď to mám???
Tvrdý, bez listů, osypaný...masakr.
Ale ostatní už mají větší palice a takhle nevypadají, je to možné asi jen u menších...ale i ostatní jsou top Kromě té velké, která nedozraje.

Old Post 11-05-2016 v 15:34 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-12-2015 - 1.indoor,jack herer,600w - 66 odpovědí
30-06-2013 - Jack Herrer - 14 odpovědí
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7912500 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív