Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » inhaluji se pri vaporizaci hnojiva z nevyflushovaneho materialu ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

inhaluji se pri vaporizaci hnojiva z nevyflushovaneho materialu ? Příspěvek č. 1

zdravim.. zajimalo by me jestli se pri vaporizaci uvolnuji skodlive latky z hnojiv v nevyflushovanym brku a nebo ne ? na 180 stupnu treba...

Old Post 02-02-2016 v 18:43 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kopec23
Stálý Člen

Karma uživatele Kopec23 - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2

Zdarec, podle mýho se na 100% vypařej taky ale většinou co jsem vaporoval i kupovaný skéro, tak jsem nezaznamenal nějakou nepříjemnou chut hnojiv, vždycky to byla jemná a zřetelná chut a vůně toho modelu jen tak nevím, třeba se k tomu vyjádří někdo přesněji

Peace

Byl jsem tu, Nebyl jsem tu, Teď jsem tu zas


AutoBalkon 2012

Old Post 03-02-2016 v 05:28 AM
Kopec23 je offline   Profil uživatele Kopec23   Find more posts by Kopec23   Foto galerie člena Kopec23   Click here to Send Kopec23 a Private Message   Add Kopec23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kopec23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 3

diky, no ne ze bych chtel hulit nejaky zloby ale zajima me teorie

Old Post 03-02-2016 v 08:08 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od pjestime_osto6
diky, no ne ze bych chtel hulit nejaky zloby ale zajima me teorie


Jak to je s odparem zbytků hnojev při teplotě na 180 st. teoreticky nevím, snad jen kdyby to tady četl nadšenec co má k dispozici chromatograf, tak ten by to mohl i vyzkoušet prakticky.
Ale moc dobře vím, že s vapem můžu občas rozeznat různou chuť palic z jedný a tý samý kytky. A samozřejmě jde perfektně poznat jestli nějaká kytka byla přehnojená. V jointu se pachuť může ztratit (teda když to není fakt extrém), ale ve vapu ne. Vapo neočůráš. Takže pochybuju, že při malým nebo žádným proplachu před sklizní, je výhodnější kouřit z vapa, a alibisticky si namlouvat, že čadím vlastně čistou kytku.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 05-02-2016 v 12:45 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od celek


Jak to je s odparem zbytků hnojev při teplotě na 180 st. teoreticky nevím, snad jen kdyby to tady četl nadšenec co má k dispozici chromatograf, tak ten by to mohl i vyzkoušet prakticky.
Ale moc dobře vím, že s vapem můžu občas rozeznat různou chuť palic z jedný a tý samý kytky. A samozřejmě jde perfektně poznat jestli nějaká kytka byla přehnojená. V jointu se pachuť může ztratit (teda když to není fakt extrém), ale ve vapu ne. Vapo neočůráš. Takže pochybuju, že při malým nebo žádným proplachu před sklizní, je výhodnější kouřit z vapa, a alibisticky si namlouvat, že čadím vlastně čistou kytku.


Jednotlivý složky hnojiv mají určitě svůj chemickej bod varu, to by mělo být na wiki třeba. Chromatograf by mohl mít nějakej šikovnej student v laborce...ale jak to natáhnout do chromatografu z vapíku?

Mě skrz vapo jde taky cítit hlavně kytka, ale dávám si do něj jen svý venky, takže pokud nepočítám bordel ze vzduchu a ze záhonku, mám to určitě čistší než jointy.
Rozhodně to ocenily moje plíce a průdušky po letech hulení je mi teď o 100% líp.

CHARTER


Old Post 18-02-2016 v 00:42 AM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6

Cez vapo je dym čistejší a tak je jednoduchšie cítiť nevítané látky ako napr cez joint alebo bong. Napriek tomu si dovolím tvrdiť, že pri vaporizácii sú tie látky menej toxické. Na druhú stranu postrádam význam vaporizácie ak človek pravidelne kupuje trávu z ulice, kde je takmer vždy istota prehnojenia...

Old Post 18-02-2016 v 15:20 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 7

Můžu potvrdit že přes vaporizer poznáte přehnojení hned, měl jsem teď na ochutnání několik modelů a požitek z čistýho matroše je chuťově neporovnatelný.

Old Post 22-02-2016 v 09:58 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Vaporizace bez ohledu na čas Příspěvek č. 8


Zdravím od nás
Asi by mě zajímalo o jakém přehnojení je řeč?
TAK JÁ. Jakmile je to možné snažím se kytky prolévat jak nejvíc to ke konci jde a dovolují mi to podmínky, takže přehnojení hrozí jen v ojediněle. Osobně nemám rád přehnojené palice a tak se snažím co to jde.
Chcete říct jako když kytku sekneš uplně bez prolití?
Když jsem proléval 25-30dní předem tak jsem byl asi nejvíc spokojený, no pokaždé se mi to nepodaří.
Takže jsem si z vapíku dal nějaký critical kush,americký vzorek, seedbanka udává že má výraznou, sladce ovocnou příchuť s nádechem benzinu a citrónu.. Kytka u mně měla dost fiaalové listy a ty ostatní dost žluté a zkroucené, no nevypadala moc dobře, ale snažil jsem se ji probrat Plagronem PK nevim přesný název, no a jako vždy ke konci prolevat final a pak voda aspon 15 dní když mě tlačil čas.
A TEĎ TO HLAVNÍ: Opravdu chutná trochu po benzínu, ale jde cítit i ovoce a tak trochu nedostatek zelených listů, není uplně svěží, spíš taková ostrá skunkovitá chuť. A při vydechnutí asi po 1 sekundě mírně začne pálet v krku, jakoby žáha ale ne nějak trvale, ASPOŇ PRO PRVNÍ DVA VDECHY, no ale vůbec nekope a nekašlu z ní což se mi někdy stava i z vaporizeru
Takže ptám se, jak poznat přehnojený vzorek a jak moc přehnojený myslíte? Zapoměl jsem dodat že se snažím používat organická hnojiva, jen ten PK se mi letos nějak nevydařil. takže váš názor prosím
Když něco málo proleju bojím se spíš něčeho jako že to bude moc rozbíjet, jako dneska když jsem si dal po ránu Money Maker kterej mimojiné byl stejně zalivanej jako ten critikal, no až do 3 hodin jsem cíti učinek CBN, CBD či THC ale byl jsem celkově trochu jinak nalazený, ne jako třeba když si dám po ránu svuj krasně prolitý A.M.S a mužu si směle dělat uplně jakoukoliv práci a činnost
Osobně si myslím že přehnojení jde znát hlavně na učinku i když i na chuti, ale nedokážu tvrdit jestli se jako při vaporizaci uvolňuje víc fosforu? Draslíku? Dusíku? nebo o čem tady vlastně budem fórovat
Takže Vychutnávat a přispívat

Buďtě požehnáni všichni jenž prostřednictvím přírody šířite dobrou náladu

Naposledy upravil PaBlo 27-10-2016 v 20:03 PM

Old Post 27-10-2016 v 19:38 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6358810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív