Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1st INDOOR 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

1st INDOOR 250W Příspěvek č. 1

Zdravím.

Na fórum jsem nový. Pěstoval jsem vždy out, asi to bude už 5 let s pauzou 1 rok. Občas jsem zkoušel i takový menší in, ale to vždy byli jen marný a rychlý nápady . Letos jsem se rozhod, že do toho praštím a zkusím si jaké to je mít doma, ale trochu se bojím.

Pročetl jsem faq, několik příspěvků atd. Ale nikdy jsem nedostal přesnou odpověď co by mě uklidnila. Tak za prvé, moje vybavení.

Dark Street 90x90x160

Růst: 250W GIB Lighting Growth Spectre
Květ:250W GIB Lighting Flower Spectre HPS
Předřadník 250W komplet
Stínidlo Hammer 47 x 40
Odtah: VKO 125 mm - 185m3/h
Přítah: VKO 125 mm - 185m3/h
Ofuk: Hurricane 13W
Filtr: Industry Filtr 125mm - 240 m3/h
Na k stínidlu půjde jeden malý a jeden velký PC větrák napojený na nabíječku, které budou při svícení nonstop foukat na výbojku.
Květníky 11L
Substrát obyč ze zahradnictví, s lehkým předhnojením, udávané PH 5-6,5
Hnojiva ještě nevím, přemýšlel jsem na Plagron Alga Grow a Bloom

Tak a moje otázky :
1. Do čeho mám dát předřadník a mám ho nechat také chladit třeba PC vetráčkem.
2. Dokáže mi takový ofuk a odtah uchladit 250W ?
3. Četl jsem, že vše je lepší uzemnit, je to asi noobská otázka, ale mám uzemňvoat třeba i kovové tyče co dělají konstrukci boxu ? A ještě, jak to mám uzemnit ? Třeba stínidlo, kam mám dát drátek, čím přichytit a kam vyvést ?
4. Mohl by někdo dát obrázek jak má zapojenou nevratnout tepelenou pojistku ?

To je asi vše, kdybych si vzpoměl, napíšu. Předem děkuji.

Old Post 31-01-2016 v 14:24 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 2

Zdravim te.
Prvni chybu mas v tom ze mas stejnej odtah a pritah.Kdyz na odtah das filtr,snizis tim prutok vzduchu.A v boxu se ti udela pretlak,box se ti nafoukne a vzduch bude unikat mimo filtr,takze ti to bude smrdet.Ventilator ti bude stacit na 250w.Konstrukce stanu nemusi bejt uzemnena.Predradnik dej mimo box.Ja ho daval navrh stanu a pod nej jsem dal velkej obklad(keramickej)Stinidlo muzes uzemnit jednoduse.Udelej do nej dirku hned u objimky a prichyt to sroubkem a matickou.S pojstkou ti neporadim.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 31-01-2016 v 15:41 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 3

Moc děkuju za radu S tím odtahem mi to nedošlo, díky. S tím stínidlem to myslíš přesně jak prosím ? Co mám přichytit šroubkem a co tam mám dat ?

Old Post 31-01-2016 v 15:56 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 4

No zelenej zemak.Normalne ho ohol,treba 3cm.Obmotej kolem sroubku a matkou stahni.Na tom nic neni.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 31-01-2016 v 16:00 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 5

Aha, jasný díky A připojit to mám k objímce ?

Old Post 31-01-2016 v 16:03 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 6

Už jsem si to zjistil , omlouvám se za blbé dotazy Tak brzo dám veškerý postup a první grow

Old Post 03-02-2016 v 16:41 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2015 - Prvy Indoor 400w - 0 odpovědí
09-03-2015 - První Indoor 600w - 8 odpovědí
08-09-2011 - Druhy INDOOR 400w - 66 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1048320 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív