Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Tak schválně co mi na to povíte? Antikoncepce a pěstování :-D Může to fungovat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Dotaz Tak schválně co mi na to povíte? Antikoncepce a pěstování :-D Může to fungovat? Příspěvek č. 1

Tak si nejsem jistý co si o tom mám myslet? :-D Tak či tak zajímavý článek :-)

ANIKONCEPČNÍ PILULKY

Byla zveřejněna informace, že roztok jedné pilulky na 4l vody způsobuje zrychlení růstu u rajčat. Je možné, že to pomůže i jiným rostlinám. Jedno ošetření dávkované před vykvetením a jedno dávkované pár týdnů před sklizní by mohly pomoci rostlině uzrát rychleji.

Jeden pěstitel vyprávěl příběh o dvou rostlinách stejného typu. Jedna, které byl podáván estrogen vyrostla do výšky 6m, zatímco druhá měla 2m. Je to asi ničím nepodložená informace, ale možná to funguje. Pokud to zkusíte a dáte vědět jak jste dopadli budem rádi

Old Post 24-01-2016 v 13:20 PM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

Podle mě to je kravina... máš na trhu spousta doplňků přímo pro kytky kromě základních hnojiv jak vitamíny a enzimy, tak i s hormony. A tim když budeš hnojit jednu a druhou ne, dopadne to podobně, jedna bude větší a statnější narozdíl od druhý... (6m je úlet, kterýmu lze těžko věřit... už půlka je dost i na techniku).

Navíc myslim že pro každej specifickej hormon musí bejt i specifickej receptor, kterej ho rozpozná. Estrogen se v kytkách nenachází a pochybuju že by tedy měly receptory na který by ten estrogen mohl navázat... nebo ne?!?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-01-2016 v 18:11 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 3

Nevím :-D Jen jsem se chtěl pochlubit co jsem našel a docela mě to pobavilo :-D A celkem mě zajímal váš názor :-D

Old Post 24-01-2016 v 18:14 PM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 4

Jak píše crazyben. Když neni recpetor, hormon nic neudělá. Jak u živočichů, tak u rostlin.

Když si dám třeba kyselinu indol-3-octovou, (auxin - fytohormon stimulující růst) tak se možná poseru, ale rozhodně po něm nevyrostu.

Spíš udělej jinej pokus. Zeptej se přítelkyně, jestli ti nedá antinu, že tim chceš hnojit kytky. Pak napiš, jak si dopad.

frek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 24-01-2016 v 18:46 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 5

Už jsem se ptal :-D A prej mi jí dá a moc ráda :-D Už dlouho do mě hučí že chce druhé dítě :-D A prý tenhle pokus stojí za to :-D Ale asi to nechám na jiné :-) Myšleno tím ten pokus ohledně kytek :-D

Old Post 24-01-2016 v 18:55 PM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6

Na to sa proste vyser. Kto by to fajčil? Ćo ak by to spôsobilo neplodnosť ? :-D

Old Post 24-01-2016 v 20:24 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od growluky
Nevím :-D Jen jsem se chtěl pochlubit co jsem našel a docela mě to pobavilo :-D A celkem mě zajímal váš názor :-D


A nějaký odkaz kde jsi to našel? Byla zveřejněna, mi zní jako klasická JPP (jedna paní povídala) Tak prosím, pochlub se i nějakým odkazem.

Jinak souhlas s Frekem a CrazyBenem.
Na pičoviny je každý generál, ale aby jsi si zjistil základní informace, např. to, že Estrogeny https://cs.wikipedia.org/wiki/Estrogen jsou skupina živočišných hormonů - steroidy.

Ale třeba Fytoestrogeny https://cs.wikipedia.org/wiki/Fytoestrogen jsou vícesytné fenoly strukturou podobné steroidním hormonům, které lze nalézt v některých rostlinách, například v sojových bobech. Např. Isoflavony

Už jen tímto zjištěním, by jsi nepsal hovna. A měl více informací.

Estrogeny jako jeden z efektů zrychlují růst jedinců, stejně jako stimulují růst dělohy. Ale živočichů - lidí. Tzn. ne rostlin.

Každopádně je jedno zda to funguje, či ne. Spíš se zamysli jestli si chceš srát hormony na zahradu! Protože potom ty hormony skončí např. jídlem v koncovém uživateli.

Takže, až začneš sledovat Tak jde čas, budeš přecitlivělý na každou kravinu, začne ti vypadávat ochlupení, upadne ti penis či narostou prsa. Pak budeš vědět, že hormony působí...

for MODs: Do kanálu, prosím.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 27-01-2016 v 06:19 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 8

Se hned tak nečilte :-D Myslel jsem si že je to nesmysl a ani by mě nenapadlo to zkusit :-D Jen jsem chtěl to "MOUDRO" ukázat ostatním :-) Jinak tady je odkaz a najdeš to někde ve spodní části stránky :https://www.semena-marihuany.cz/cs/...outdoor-seminka

Old Post 27-01-2016 v 06:35 AM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od kubok
Na to sa proste vyser. Kto by to fajčil? Ćo ak by to spôsobilo neplodnosť ? :-D


Taky by mohl "oplodnit" květináč a dát pak jointa z kytky manželce a třeba by otěhotněla

Old Post 27-01-2016 v 08:31 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 10

Já už myslel, že to nenajdu...
Došel jsem až k PLYSKYŘICI a najednou, opravdu, je tam.
A taky je pod článkem napsáno "NEDOPORUČUJEME POSTUPOVAT PODLE TOHOTO NÁVODU PŘI PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ."

Ne opravdu, člověk by neměl věřit všemu co čte. Na netu obzvlášť...
Je mi líto, že někdo tak dezinformuje. A také mě mrzí, že podle toho pak někdo skutečně může potažmo utápět peníze.
Nechci tvrdit, že je to celé špatně, jen je to IMHO opravdu zkreslené a tím pak vypovídací hodnota celého článku spěje do háje. Mi to přijde jak by ten článek napsal nějaký trotl, bez urážky. Kdo si dá tu práci a toto umístí na web? Luhačovičtí kaubojové...

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 27-01-2016 v 10:30 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluky
Nový Člen

Karma uživatele growluky - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 11

Souhlasím, celé to povídání má celkem hlavu a patu a pak do toho seknou tohle :-D Moc jsem to nepochopil :-D

Old Post 27-01-2016 v 20:08 PM
growluky je offline   Profil uživatele growluky   Find more posts by growluky   Foto galerie člena growluky   Click here to Send growluky a Private Message   Add growluky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 12

Sry, nesouhlasím. Ten článek je skoro, celý na hovno. Aby ti někdo tvrdil např. "rostliny potřebují asi 10 - 13 hodin světla denně." Jaké pak asi? Rostlina přechází na květ, prodlouženou periodou tmy (na těch 12 hodin). Květ netvoří 12 hodin světla, ale 12 hodin nepřetržité tmy. (Pokud totiž dodržíš jejich návod a po 12 hodinách světla vypneš, ale např. v půlce tmy, tedy po 6 hodinách se ti lampa na chvíli zapne. Nebudeš kvést ani za rok a stejně budeš svítit 12 hodin.) A to je to co mi přijde hloupé. A takových polopravd, tam najdeš jak máku. Proč se vůbec zmiňují o rtuťových výbojkách?Proč raději napíšou něco o světelném spektru. Atd. Víc se mi nechce rozepisovat, ať z nich nedělám blbce úplně. Ale prostě ne, sry, je to sračka. Víc k tomu dodávat netřeba.
Přijde mi to jako by to někdo špatně přeložil a ještě tomu moc nerozuměl.

PS. perla na závěr "Důležité je chtít získat velké rostliny, které produkují velký výnos. Avšak při nedostatku prostoru je obvykle lepší pěstovat spíše rostliny menšího vzrůstu, protože jejich zrání je rychlejší !" Kdo by obvykle nechtěl, ale když obvykle není místo tak se alespoň obvykle urychluje zrání. No mazec

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 29-01-2016 v 04:46 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 13

Jelikoz jsem zena tak vam tu k tomu mohu par veci napsat - konkretne moje antikoncepce obsahuje - Ethinylestradiolum a chlormadinoni a­cetas - je to umele vytvoreny hormon ze skupiny estrogenu a pomocna latka - ze studii ktere byly provadeny je dokazano ze estrogen naopak snizuje moznost fotosyntezy rostliny a zpomaluje tak jeji vyvoj - synteticky hormon ma naopak mensi dopad na rostlinu i zivotni prostredi faktem vsak zustava ze to rostline skodi druha latka take rostlinu slabe kontaminuje ovsem bez nejakeho efektu na vyvoj :-) pokud ma nekdo zajem mam k tomuto stazene i odborne publikace v Aj

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 19-10-2016 v 10:12 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0322830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív