Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » diody na řízky? má někdo?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
clipper22
Nový Člen

Karma uživatele clipper22 - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 17 

diody na řízky? má někdo? Příspěvek č. 1


Zdravím přátelé, chci se zeptat zda li někdo svítí diodama na řízky.
Protože když se podíváte na ty mé trapné zavěšené úsporky tak si asi budete taky klepat na čelo že? :-D

Chci vyzkoušet diody jelikož v létě potřebuji co nejnižší teplotu.

Old Post 11-01-2016 v 19:30 PM
clipper22 je offline   Profil uživatele clipper22   Find more posts by clipper22   Foto galerie člena clipper22   Click here to Send clipper22 a Private Message   Add clipper22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 2

ledky na rizky nepotrebujes, staci ti tady toto:
https://www.elektro-paloucek.cz/svi...v-2x18w-p-12506

Old Post 11-01-2016 v 19:51 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clipper22
Nový Člen

Karma uživatele clipper22 - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 3

za ten odkaz moc díky, asi to pořídím, ale v létě mě trápí teploty s vlhkostí a hrozí plíseň, bydlím v posledním patře a je tu strašně vedro a vlhko z boxů, a v 2+kk je to problém..
Tak jsem přemýšlel že ty ledky méně topí a budou lepší.
napadlo mě třeba dvě led žárovky cca 5w na každý pařník.

Old Post 11-01-2016 v 22:17 PM
clipper22 je offline   Profil uživatele clipper22   Find more posts by clipper22   Foto galerie člena clipper22   Click here to Send clipper22 a Private Message   Add clipper22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 4

mam uplne stejne problemy...pisnu PM

Old Post 12-01-2016 v 07:50 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekkcz
Nový Člen

Karma uživatele tekkcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 5

cau,
mel jsem kvítí v boxu a palil jsem na ne 200w led panelem s komletním spektrem.
box jsem mel trochu otevřený a před box jsem položil skleníček s vlasním výhřevem..v nem byly pripraveny řízky na zakořenění a
chytli se parádně... uspešnost 9z10
pak jsem pořidil grow led žarovku už ani nevim kolik mela watu myslim že 7w ...dal jsem ji do stolni lampičky a svitil s ni na skleniček se semínky ...nestačil jsem se divit jak se kytičky táhly za světlem... ma zkušenost je že pod ledkou jsou tluste stonky a patra pěkně hustě zasebou a tyhle se vytahly asi na 15cm ještě s kulatym dvojlistkem....každopadně do bude asi hodně genetikou protože kytky jsem hodil ven a ted maji 2,5-3m ..vytahli se a začali nebezpečně vetvit

shrnutí ....ledka na řízky super..

Old Post 23-07-2016 v 19:57 PM
tekkcz je offline   Profil uživatele tekkcz   Find more posts by tekkcz   Foto galerie člena tekkcz   Click here to Send tekkcz a Private Message   Add tekkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 6

No když na to koukám nestačilo by nadzvednout ty skleníčky... cm škvíra z jedný strany a myslim že by bylo po problému.

S diodama bych byl opatrnej s tim ze vubec netopi... asi jak ktery, mel sem led zarovku jen do lampicky osram 3w a po dvou hodinach se paradne roztopi ruku na tom udrzis ale je to hodne varici, na prcky ted mam dlouhy trubice 120cm/36w a ty sou jen krasne teply i po celym dnu sviceni (sou novy, mozna casem budou o fous vic topit a min svitit, ale jak ta 3w osramka to pochybuju). Resp. zarivka topi taky, ale jak je to po cely dylce trubice tak se teplo tolik neakumuluje. K tomu srovnej ceny...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-07-2016 v 20:38 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 7

...mars hydro 300w...na řízky vždy bez problémů..jen vetší vzdálenost..sehnal jsem možnost tento panel koupit za3000korun+poštovné...jsouna skladě myslím

Old Post 05-10-2016 v 12:41 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9478450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív