Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Úžasná vychtávka na balení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Po hulení máte chuť ?
na sex se sousedkou
na sex se sousedem / pro holky :-) /
na sex se dvěma nadrženýma holkama / i pro holky :-) /
nesexuji / i pro holky :-) /
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Úžasná vychtávka na balení Příspěvek č. 1


Každý zelený zahradník jistě budete znát legendární filtry Rolls. Stejná firma přišla s vychytávkou na balení dutinek Cone Artist za pár kaček. Jestli jste byli polena v balení jako já, tak teď budete hvězdy, že každá dívka zvlhne..v obráceném gardu asi ztvrdne i zvlhne Mrkněte na video https://www.youtube.com/watch?v=qsKk8VcopuQ už při prvním ubalení jsem měl lepší čas než maník na videu..na obrázku je Cone Artist včetně šňůrky na krk a moje první krásné ubalené z Cone Artist s božským filtrem...mňam

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Naposledy upravil Martin666 23-11-2015 v 20:02 PM

Old Post 23-11-2015 v 19:50 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exup
Stálý Člen

Karma uživatele exup - 90% PěstitelskáKarma uživatele exup - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 2

Přijde mi to zbytečně dlouhý....když už máš vše nadrcený a filtr s papírkem v ruce tak mi neřikej, že to nestočíš aspoň stejně rychle jako maník na videu s tim tvim trychtýřem

Old Post 23-11-2015 v 21:50 PM
exup je offline   Profil uživatele exup   Find more posts by exup   Foto galerie člena exup   Click here to Send exup a Private Message   Add exup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele exup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 3

Jako hracka je to pekna, to jo...to ja zase hracky muzu Ale v tomhle pripade krom předpokládaného prvotního zajmu asi za hvezdu fakt nebudes budes porad jen ten, kdo neumi ubalit, tak s sebou taha tuhle vec. Origo je origo a muzes si to ubalit jak chces, tloušťku , delku atd... Navíc te to vůbec nemotivuje se zlepšovat a když budes bez tohodle, tak jses zase nahranej...muj názor

Old Post 24-11-2015 v 12:57 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4

Tohle kdyby někdo vytáhl u stolu tak za hvězdu opravdu nebude ale pro smích teda sakra jo . Pro invalidu asi dobrý ale pro zdravýho člověka? To bych se styděl. Vzpomínám jak jsem nazačátku moc neuměl balit špeky a starší kamoši kteří už byli v té době zkušený huliči mě furt nutili balit i když jsem se z toho vykecával, že to bude blbě hořet a že to bude dlouho trvat, ať ubalí někdo jinej. Ale oni se nedali a furt mě nutili balit. Teď balím brčka jako z katalogu. Tohle hoď do koše a nauč se balit sám. Každým ubaleným brkem budeš blíže k dokonalosti. Vždyť tady na groweru psal aji jednorukej, že se naučil balit. Styď se chlape.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 24-11-2015 v 16:47 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od hellfire
Tohle kdyby někdo vytáhl u stolu tak za hvězdu opravdu nebude ale pro smích teda sakra jo . Pro invalidu asi dobrý ale pro zdravýho člověka? To bych se styděl. Vzpomínám jak jsem nazačátku moc neuměl balit špeky a starší kamoši kteří už byli v té době zkušený huliči mě furt nutili balit i když jsem se z toho vykecával, že to bude blbě hořet a že to bude dlouho trvat, ať ubalí někdo jinej. Ale oni se nedali a furt mě nutili balit. Teď balím brčka jako z katalogu. Tohle hoď do koše a nauč se balit sám. Každým ubaleným brkem budeš blíže k dokonalosti. Vždyť tady na groweru psal aji jednorukej, že se naučil balit. Styď se chlape.


Tak já balím už x let a žádné krásky to teda nejsou. Možná proto že mám prsty jak salámy a celkově jsem na jemné práce levý. Nicméně brčka hoří a lidi si většinou nestěžujou. Tahle vychytávka se mi nicméně líbí. Otázka kolik za to výrobce chce peněz?

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 24-11-2015 v 16:57 PM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 6

Konečně někdo, kdo to zcela pochopil. Taky umím balit, ale tohle je úžasná pomůcka pro ubalení luxusního brka resp. dutinky, včetně jeho jednoduchého naplnění a vy co znáte skvělé filtry Rolls mi dáte za pravdu, že je to paráda...stejný účinek, ale bez kašlání
Stojí 149 kaček včetně 10 filtrů...mrkni na zde : http://www.rolls69.com/cs/cone-arti...metal-d-79.html jestli by odkaz adminům vadil, tak popř. smažu

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 24-11-2015 v 18:18 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 7

Proč ne? Možná fajn při zafačovanejch rukou. Ale oproti ručnímu balení zde existuje nesmírné riziko. Protože pokud někdo ručně není schopen ubalit a přitom to obvykle umí, (např. na nějaké akci s více lidma), tak by mu mohlo dojít, že má už dost. Při použití plničky bude plnit dál a dál, případně stroj někomu předá a může se solidně přehulit. :-) Ale takovejch lidí moc není což? :-)

Old Post 25-11-2015 v 10:24 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 8

Na co dutinky, když s trochou šikovností ubalí člověk takovýhle brčko ručně, klidně i na "backa"... Nikdy jsem neviděl význam dutinek. Bohužel, zatím jsem žádnou na prvotřídně ubalený brčka nesbalil, hraju spíš na sympatie

Don't worry, be happy!

Old Post 06-12-2015 v 09:26 AM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 9

Kvalitně napěchovaný brko ručně nikdy neubalíš a jak určitě víš, tak právě na kvalitě ubalení záleží hoření a tím pádem stav po vyhulení.
Ps : Holky mají rády vychytávky a kvalitu, když jim dáš ušmoulaný brko které nekvalitně hoří, tak s tím díru do světa neuděláš

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 06-12-2015 v 09:58 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 10

Nesouhlasím s tím, že kvalita ubalení má na stav vliv, ale to už je OT. Každopádně i hezký pořádný mrkve jdou balit v ruce. K holkám jsem se vyjádřil - když budeš debil, můžeš mít dutinky jak z pásový výroby a budeš na tom hůř jak ten, kdo debil není a má ušmoulaný brko, který nekvalitně hoří

Don't worry, be happy!

Old Post 06-12-2015 v 12:01 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wainee
Nový Člen

Karma uživatele wainee - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11

kouřím léta v podstatě jen bongy, ale jsem rád, když potkám někoho, s kým mi stojí za to dát si jointa. to samotný balení mě ve finále baví daleko víc, než to pak kouřit. jinak shodou okolností jsem si nějakej čas zpátky koupil papírek ze zlata spolu s krabičkou těch slavnejch rolls filtrů. podle mě je to odpad a radši si dám brčko z obýčáku, rozuměj smotanýho papíru. když jsem ještě nekouřil bongy, kupoval jsem si uhlíkový filtry, který jsou sice zbytečně velký, ale je to asi jediný, co mi přišlo smysluplný.

no a co se týče tvý teorie o holkách a brkách... jestli je tvý cílovce do šestnácti let, tak to možná bude fungovat..

Old Post 07-12-2015 v 11:08 AM
wainee je offline   Profil uživatele wainee   Find more posts by wainee   Foto galerie člena wainee   Click here to Send wainee a Private Message   Add wainee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvepino
Stálý Člen

Karma uživatele Harvepino - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 12

minuly rok na cannafeste to predaval starsi pan za 150 kaček

Old Post 07-12-2015 v 19:48 PM
Harvepino je offline   Profil uživatele Harvepino   Find more posts by Harvepino   Foto galerie člena Harvepino   Click here to Send Harvepino a Private Message   Add Harvepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 13

Prej baleni ma vliv na stav, tady jsou zas pecky. A brko smotam zmastenej, ze o tom ani nevim, samo kvalita ubaleni je pak vselijaka, ale zadny picicovinky k tomu fakt nepotrebuju. Pro me uplne mimo..a ještě s tim,ze na to bues balit holky....to chce par let a vyrostes z toho

Old Post 15-12-2015 v 11:54 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 14

no nevím jestli by na mě fungovalo, když si týpek co si chce ubalit musí vyndávat z batohu takový chujoviny. Kouřím balený cigára, občas to říznu trochou trávy, dlouhý papírky pro mě byly celkem oříšek ale už to taky zvládám, když je po ruce jen fabrikovaný cigáro, tak udělám do filtru díru, vydrolím tabák a nacpu tam co chci, na zašťouchání je ideální úplně obyčejná tužka bez gumy na konci. Ono to koneckonců jde hulit z čehokoliv:-D Fakt je že když jsem už moc tak mi to trvá o hodinu a půl dýl a směje se mi půl baráku, ale nenapadlo mě použít třeba kombajn na dutinky...

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 12:08 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 15

jinak, holku která se nechala utáhnout jenom na hezky ubalený brčko bys nechtěl ne?

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 05-04-2016 v 16:01 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9750250 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív