Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6xShark Shock,600W,Coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od LonGermaX
Kdyz chces zalivat casteji tak je dobry to rozdelit podle jejich potreby znamena podle stari rostliny. Cim vic se priblizis jejich spotrebe a pravidelnosti zavlahy = lepsi vysledek.

Ale jde to mnoha zpusoby musis si najit to optimalni.

Jel jsem ze jsem je zalival jednou za tri dny (ruco), jde to zalivat kazdej den(ruco) nejlip po rozviceni lampy kdy si Nejvic berou, spotreba klesa po zhasnuti.

Je dobry drzet kokos vlky a nenechat ho vysychat aby se v nem nehromadily soli. Takze pokud se ti to chce zalevat kazdy den tak 2 hodiny po rozviceni a 2 hodiny pred zhasnutim a davka se rovna spotrebe.

Nemusis vzdy zalivka protect nicmene jednou za 14 dni je dobry je prolejt s enzymy aby se ten kokos procistil a pak ho jen drzet vlkej. Kytky maji radi pravidelnou zalivku kdy si vezmou to co spotrebujou a zaroven maji pristup koreny ke kysliku. Takze to nehce delat velkou zalivku aby meli prebytek.

Mazec co? to se neda takhle popsat vem si z toho to aby ti nevysychal a zase aby si ho moc neprechcaval :-)

U kokosu to jde mnoha zpusoby je to jednoduche medium..

Cim pritapis ?


Okey jelikož mě baví na ně koukat denně tak jim rozdělím 0,8 L na 2 dávky cca do pul litru zálivky , dávám jim pokaždé hnojky ( AH 1,2,3 + enzymy a excallator , plnou dávku ) ale asi to ve ctvrtek proliju jen cistou vodou ... Tu zálivku zvládaji (ne pokazdý dám plnou bombu všeho , spíš podle potreby) Mám pocit ze kokos jelikoz je bez zivin tak pokaždý přidávat ... Taky sem myslel ze se má nechavat proschnout ...

Pritápím 1500W přímotopem ale né nějak drasticky du si zapálit a mezi tím to pustím , vytopí se to na 22 a vypnu to zas za 4 hodiny teplota klesne na nějakych 16-18 stupnů , podle okolní teploty přitapím dodatečně nebo nechávám do zapnutí lampy ....

Za dne si nechávám mírně , fakt jen lehounce pootevrenou skrin , sktr teploty .. pořidil sem ***** predradník a světlo taky stary uz nesvítí si myslim jak 600W (jestě sem ji nevyměnil ale uz vidím ze svitivost znatelně klesla a přistí tyden objednavám novou , později poridím i digi predradík) a hrozně to vytapí tu mou maličkou skřínku .... takze kdyz to nechám zavreny uplně mam tam teplotu 29-30 a kdyz to nechám se skrvírkou tak to drzim mezi 25-28 (25stupnů do nějake hodiny - max 2 od zapnutí a pax tech dalsich 10 hodin to udrzim do 28 stupnů než se to zas vypne ....)

Jestě premyslim na hnojení postrikem na listy ale nevím jestli s myma hnojkama to muzu udělat , nemam zadnou hnojku primo na postrik ... takze co myslíte muzu to zkusit ? dělával sem to v prvním kole který dpadlo přiserně takze tohle kolo se toho snazim vyvarovat , pokud napiset ale ze muzu tak zacnu ....

okolo 6 to jdu zahnojit tak to vyfotím , naměřím a pošlu report .

Dostanou teda na 1x Kytku 0.5 L zálivky s obsahem AH Grow 0,25 ml , Bloom 0.75 ml (zkusím jim dat víc , pokud myslite ze blbej napad piste!) , Micro 0.50 ml , Enzymes 0.50 ml , Excallator 0.50 ml , Plagron Green Sensation 0.50 ml . Dostanou to v odstáte deštové vodě , po 24 hodinach odstatí , převařená , Ph by mělo byt pak okolo 6,6 (pokud mam vykalibrovanej spravně Ph metr) srazím to octem na 5,8-6 ... Přesný hodnoty dopíšu jak to budu vařit.

Dík zatím zdar

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 08-03-2016 v 11:59 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 18

Nemusí vysychat. Blbost však se podívej ke mě a zkus si tam neco vycist. Jedu si drip zprva 1x za den na rust po prepnuti 2x za den a ted jedu 3x za den. 6L kvetniky a kazda zavlaha da tak 250ml. Takze jim ted davam na 6L kvetnik cca. 0,75L. Coz je zhruba spotreba a to cely jedu za svetla jakozto celou zavlahu za 12H.

PH octem max picovina ph- od AH best. To je nutnost staci jednu na kvet i pro rust.

na pripomot si kup elektricky spinaci termostat do zasuvky nastav min 18° je to presny a a da se tam nastavit spousta veci.

Postriky jsou k hovnu nicmene proc ne.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 08-03-2016 v 13:35 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od LonGermaX
Nemusí vysychat. Blbost však se podívej ke mě a zkus si tam neco vycist. Jedu si drip zprva 1x za den na rust po prepnuti 2x za den a ted jedu 3x za den. 6L kvetniky a kazda zavlaha da tak 250ml. Takze jim ted davam na 6L kvetnik cca. 0,75L. Coz je zhruba spotreba a to cely jedu za svetla jakozto celou zavlahu za 12H.

PH octem max picovina ph- od AH best. To je nutnost staci jednu na kvet i pro rust.

na pripomot si kup elektricky spinaci termostat do zasuvky nastav min 18° je to presny a a da se tam nastavit spousta veci.

Postriky jsou k hovnu nicmene proc ne.


Okey budu to zalívat 2x pres ten den ... není zbytí ocet nebo citron asi to přiobjednám teda k tomu sodíku .... k tem spinačkám a termostatu uz sem na to taky koukal .... ale ne všecko muzu mít hned jinak dík za radu ...

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 08-03-2016 v 13:43 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 20

Foto nemám nechtělo se mi to o pul 6 rano fotit byl sem nějakej přešlej z toho vstávání tak jen rychle info
Teplota D/N : 24-27 , 22-14
Vlhkost D/N : 40-55 % (pokud to nezaliju , po zaliti to skace na 80% logicky ....)
Ph zálívky : 5,9 (nic nevyteklo takze sem nezměřil ph zbytků)
21.Den květu , 50+ cm mají kytí bez větinače , liju jím ted 1L na 2x s AH + Dutch formula a dochucuju plagron green sensation , do vody kouhoutkove , odstáté a následně ju jeste prevaruju .... Lampu od Vrchů mám cca 45 cm ... Nějaký problémy tam mám i nějaký chyby kterých se se bohužel stihl dopustit , takže jakýkoli připomínky / rady sou vítany....

Dík a pěstu zdar.

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 09-03-2016 v 05:14 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Palec nahoru 34 a 26 Dní květu Příspěvek č. 21






Zdarec
Sem tu s dalším updatem ....

Dneska má SS v 11L květinácu 34/60 Dní květu
Zbytek flotili v 6,5L 26/60 Dní květu

Teplota D/N : 25-28 / 21-15 ( jak pisu vsude predtím , klesne cca po 4 hodinch tmy na 15 , du a přitopím na 21 )
Vlhkost : 40-55%
Ofuk jede nonstop
Vypnul sem přítah, jede na pasiv (nešlo mi to vytopit nad 24)

Vyska kytí mezi 52-56 cm , lampa cca 45 cm od vrchu

Dneska proliju vodou s upraveným PH na 5,6 + enzymy .
Zítra nechám proschnout , pac vím ze když to ted proliju všechno 10 litrama zítra to bude jeste vlhky...Potom mám v plánu jeste chvilu hnojit plnyma davkama a cca 14 dni pred kosou jen vodu s final flushem a poslední týden před kosou jen vodou v pohodě ? Dík za nazor

Potrebuji pár rad ... Kdy mám ostříhat největší listy ? Dohromady sem dal pryc od zacatku 10 listů a to jen skrz stín na ostatní paldy , nebo byli "nemocný" ...
Schnou a uvadaji mi spodky , o kousicek vis uz je kytka v pohodě plna barvy a zdravá ( ohrozuje to jen ty nejhorsi podky a listecky mali coz vsecko pude pryc) mam se bat ? Muze to byt ze bych málo prolíval květináče ? Dík za nazory a rady

1.Palice
2.Palice
3.Nejstarsi SS (34dnů)
4.Pohled z Vrchu
5.Foto

Vaše komentáre jsou vítány . Dík Pěstu zdar.

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Naposledy upravil MaLdeSs 12-03-2016 v 20:36 PM

Old Post 12-03-2016 v 17:03 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 22

Světlo potřebují hlavně listy, tak když je máš zdravé, určitě je nedávej pryč.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 12-03-2016 v 17:52 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

41. a 34. Den Květu Příspěvek č. 23






Zdarec .

Dnes je to 41.Den květu nejstarsiho Shark Shocka a 34.Den ostatního plevelu

Na 2 dny sem tu v tydnu nebyl a houpali mi teploty , nemohl sem to nijak negulovat takže v jeden den mě to skočilo na 32-35 (od spodků po vrchy)
V noci mě to zas naopak rapidně kleslo jak přituhlo (naměřeno 12 stupnu).
Slo vidět že dostali šok .... Jako bonus sem je nechal trochu proschnout

Takže sem dojel a všecko sem dal dopořadku ....
Hnojky : AH 1.2.3.,Dutch Formula , Plagron green sensation , Ph 6,8 ( někdo psal že ocet je nahovno a nemám jak se ted dostat do obchodu pro origo Ph- , každopádně až to udělám kterej je nejlepši .. resp. kterej nejdýl udrží Ph stabilní a i Ec který mám koupit ?)

Teploty se vyrovnal na D/N : 26-27/17-14
Vlhkost v závislotsti na zalívaní , větsinou okolo 50%
Foto dám zítra , listy zdravý , bumbají mi každa za den ten litr polkne....

Up fotky z 21.3.

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Naposledy upravil MaLdeSs 24-03-2016 v 13:32 PM

Old Post 19-03-2016 v 05:55 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 24






Cau lidi ,

Sem tu s novým fotoreportem.
Dnes 23.3. je to 46. a 37. Den na 12/12 pediodě.
Palice mi mohutní před očima, tvrdnou, sou krásně pocukrované :-) a začíná mi to pěkně vonět
Blížíme se k 60.Dni pomali ale jistě , palice jsou větsi (delší) jak krabička od cigaret co kouřím .. Tlustá je tak na půl krabičky prostě krasný paldy.
A jelikož budu brzi kosit tak :

Nejstarší Shark Shock (cca 14 dní do kosy) dostane dnes Vodu + Final solution 1ml/L , Ph: 5.9-6.0
Zbytek posádky (cca 23 dní do kosy) dostane Plnou květovou(tzn. Bloom 15ml/5L , Micro 5ml/5L , Enz+Bloom Excal. 5ml/5L) se stejným Ph.
Zálivku míchám s odstátou vodou (24 hod. min) která má pokojovou teplotu.

Teploty sou na tom hůř ... :/ kytí nevypadá zatím poznamenaně jedou si svoje ale přes noc se mi trošku zpomalili , nemuzu si uz dovolit jim bohužel pritapet ... tchyně by mě roztrhala ..
Den : 25-28 ( při rosvicování 15 stoupá na 24, pak se ustáli a pomalinku az do vypnutí stoupá na 27-28 )
Noc : 24-13C (klesa mi to tech 13 je tam před zapnutím někdy 15 když venku nemrzne)

Vlhkost 45-55% , když zalívám na noc mam smůlu 80% , jinak na zalívání přes den nedělá problém se za chvílu dostat na 60%.

Budu rád za připomínky co do přístě zlepšít a nějaky tipi na sklizen.
Vím jak sklízet (neodkazujte mě na FAQ) , spis mě zjíma nějaky fakt know how co funguje ....

Dík at vám to kvete.

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Naposledy upravil MaLdeSs 26-03-2016 v 05:37 AM

Old Post 24-03-2016 v 15:31 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ferrari
Stálý Člen

Karma uživatele ferrari - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 25

cauko nechci ti kazit radost ale me to příde celkem malé na ty dny ale nekdy to hodné klame tak ad je gnaw hodne stesti budu sledovat

Old Post 26-03-2016 v 09:55 AM
ferrari je offline   Profil uživatele ferrari   Find more posts by ferrari   Foto galerie člena ferrari   Click here to Send ferrari a Private Message   Add ferrari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 26

Tak tie teploty v noci určite treba poladiť, videl by som to na predlžený kvet a cca -20% výnosu...??
A jedine ti doporučím poriadne vyplákať ten kokos, aspon 14 dní čistá voda.
No a po seknutí to začne schnúť, to fakt funguje sry


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 26-03-2016 v 10:05 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Samulele
Tak tie teploty v noci určite treba poladiť, videl by som to na predlžený kvet a cca -20% výnosu...??
A jedine ti doporučím poriadne vyplákať ten kokos, aspon 14 dní čistá voda.
No a po seknutí to začne schnúť, to fakt funguje sry


O prodlouzeným květu neuvazuj , teploty nejsou Ok , ale porad se pohybuju v přijatelným rozmezí , jestli chces muzu ti extra udělat foto stoku / listů jako důkaz ( pokud vím zacnou menit barvu pokud je nízká teplota ) ... Vynosem se nechám překvapit , budu rad když na kyte bude 50 suchýho .... Hlínu sem zacal proplachovat (voda + Final solution) ještě mám cca 11 dní (podle seedbanky) podle mě to budu muset seknout někdy v 55-57 dnu květení takze mam cas ještě tak na 1x vodu s finalem a 2x cistoou nebo 3x uz jen vodu .. poradtě ?

Teplotu dneska v noci drzim mezi 18-22 , chodím pritápět ....
vecer dam foto report pravděpodobně

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 26-03-2016 v 10:22 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od ferrari
cauko nechci ti kazit radost ale me to příde celkem malé na ty dny ale nekdy to hodné klame tak ad je gnaw hodne stesti budu sledovat


Pochybuju ze se mi zadari jak tobě a to hned z par duvodů :
Rust byl na slabé usporce
Teplota v noci není pokazdy ok
Svetlo je uz opotrebovaný (slabý)
Odtah slabej
Homemade skrin ...

Az tohle vychytám tak budu zkouset g na w
zatím budu rád když z tech 5 kapne aspoň pulka vykonu světla

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 26-03-2016 v 10:35 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 29

Včera tj. 1.4. , 47.Den Květu
Proběhla kosa vrchů ... bylo uz tak z 95% hnědý a ty kapky uz nejsou průhledný...
Zbytek nechávám dozrat
Teplota den : 26 (musel sem stáhnout pritahem , vyskočilo mi to jeden den na 35stupnu , jak se oteplilo)
Teplota noc : 16
Vlhkost 50-60 %
Zalívám uz jen vodou ....
Foto nahodím jak budu mít všecko zkosený.

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 02-04-2016 v 12:37 PM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-03-2017 - 4x Shark shock, 250w, 60x60, wilma, cocos - 58 odpovědí
04-03-2016 - shark shock 600w - 46 odpovědí
18-11-2015 - shark shock 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5161630 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív