Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » teplota vs. odtah v garazi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
frankiexify
Nový Člen

Karma uživatele frankiexify - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 33

Ten-hodnej precti si cely vlakno zjistis ze uz primotop uz i na casovaci s termostatem.... zatim sem v suchu poresil semto tak ze v noci mam 22 a ve dne 28. Navic svitim v noci.kvuli zvyseni teploty a noc maj kytky ve dne. Resim jak dal bude chladneji a potom to s primotopem bude drahe...

Old Post 07-10-2015 v 21:32 PM
frankiexify je offline   Profil uživatele frankiexify   Find more posts by frankiexify   Foto galerie člena frankiexify   Click here to Send frankiexify a Private Message   Add frankiexify to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 34

hele jestli mas barak, tak se zkus u dodavatele elektriny zeptat na nocni proud, byva to okolo 2,50kc/kWh, coz je oproti normalnimu tarifu cca polovina, takze bys docela usetril...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 07-10-2015 v 21:36 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frankiexify
Nový Člen

Karma uživatele frankiexify - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 35

ano ano máme tarif pro akumulačky takže 8 hodin nočního proudu denně čáastečně to uspoří lepší tarif je ještě 20hodin nočního proudu denně to však musís prokázat že vytápíš dům přímotopy jinak ti ho nedaj.

Old Post 07-10-2015 v 21:59 PM
frankiexify je offline   Profil uživatele frankiexify   Find more posts by frankiexify   Foto galerie člena frankiexify   Click here to Send frankiexify a Private Message   Add frankiexify to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frankiexify
Nový Člen

Karma uživatele frankiexify - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 36

Jeste řešim to topeni 1000w mi furt přijde moc.http://olejove-radiatory.heureka.cz/tristar-ka5103/

Co tam dát tento olejový 500w s termostatem? Ma s tim nekdo zkusenosti? Mohl by být přímo v boxu? Co vlhkost? Aby.mi to nehodilo nejakej skrat?

Old Post 10-10-2015 v 16:39 PM
frankiexify je offline   Profil uživatele frankiexify   Find more posts by frankiexify   Foto galerie člena frankiexify   Click here to Send frankiexify a Private Message   Add frankiexify to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nefakcenko
Stálý Člen

Karma uživatele Nefakcenko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 37

Zdar, mám to podobně, box ve sklepě, teplota kolem 17 stupňů a asi to půjde ještě trochu dolů. zatim to řeším 100w topítkem v nádrži na roztok kde mám nastaveno 22 stupňů a leju aspoň teplou vodu kořenům, plus 2x 100w žárovky k přítahu, ty mi ohřejí nasávaný vzduch z 17 na max 23. špekuloval jsem nějak nad využitím tepla z lampy, něco na principu vodního chlazení, aby se s tím nachytaným teplem dalo přitápět když mají holky noc, přes den je to v klidu ale v noci no

Old Post 28-10-2015 v 22:04 PM
Nefakcenko je offline   Profil uživatele Nefakcenko   Find more posts by Nefakcenko   Foto galerie člena Nefakcenko   Click here to Send Nefakcenko a Private Message   Add Nefakcenko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frankiexify
Nový Člen

Karma uživatele frankiexify - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 38

U mne skoda mluvit. Bojuju s tim nonstop. Momentalni styl vytapeni v boxu: dal jsem na pritah velky fen. Bezi na polovicni vykon to jest na 1kw. Pripojeny na pokojivy termostat. Kdyz teplota klesne. Termostat sepne fen. Pro predstavu fen na polovicni vykon muj box 1,5x1,5x2 vytopi z 18 na 21 za 1minutu. Coz je velka uspora mel jsem tam 1kw primotop a ten to vyfoukal za cca 12min (stopovano). A vsak furt jsou to zbytecne kacky. Ted jsem.koupil 15m2 polystyrenu 5cm silneho a zatepluju to. Mam 10 den kvetu. Pokud to nebude lepsi. Koupim po sklizni druhej box a budu v.nich svitit na stridacku a tim je vytapet.

Kdyby.mel kdokov.jeste nejakou radu ci napad jsem jedno ucho.

Old Post 30-10-2015 v 16:44 PM
frankiexify je offline   Profil uživatele frankiexify   Find more posts by frankiexify   Foto galerie člena frankiexify   Click here to Send frankiexify a Private Message   Add frankiexify to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nefakcenko
Stálý Člen

Karma uživatele Nefakcenko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 39

Tohle by na vytápění boxu mohlo stačit http://www.bbelektro.cz/radiator-el...1478683-c-5282/, nemá s tím někdo zkušenost? topení žárovkama se moc neosvedčilo, svícení 24/0 jim moc nešmakuje, už mi praskly dvě a pokaždé to ještě shodilo jistič, takže se ani nesvítilo ani netopilo a ani nevětralo. Někdo tady psal o rekuperaci, dal by se použít ten výměník tak, že bych teplem od výbojky ohříval nasávaný vzduch do boxu?

Old Post 05-11-2015 v 22:48 PM
Nefakcenko je offline   Profil uživatele Nefakcenko   Find more posts by Nefakcenko   Foto galerie člena Nefakcenko   Click here to Send Nefakcenko a Private Message   Add Nefakcenko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frankiexify
Nový Člen

Karma uživatele frankiexify - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 40

Nefakcenko. Kup ho a pak mi rekni jak topi. Spotre a 300w by byla v poho. Ale mam olejovej radiator 500w a nevytopi temer nic... navic pozirovaci cena taky.nic.moc

Old Post 11-11-2015 v 07:26 AM
frankiexify je offline   Profil uživatele frankiexify   Find more posts by frankiexify   Foto galerie člena frankiexify   Click here to Send frankiexify a Private Message   Add frankiexify to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 41

a jak si na tom s vlhkosti nebojis se toho kekonci kdyz mas odtah do uzavrene mistnosti ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 13-11-2015 v 08:31 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 42

Dodavaj se prumyslovy topitka s aktivnim ventilatorem (teplomety)... Fen bych se teda bal zavrit do garaze aby se nespalil a nezacal horet... Rozhodne neni staveny na to aby se s nim topilo ...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 13-11-2015 v 10:00 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 43

Čau. Zásadní věc, pokud pěstuješ v chladném prosrředí je stavba boxu. 10cm polystyren v konstrukci na sádroš ideální. Zateplit i podlahu. Klasický box nikdy nebude fungovat. vylepit folií, na podlahu lamino, vstup vyrobit opět slepením poliše s přesahem, aby byl na těsno a nasouvací. Dovnitř topení s elektronickým samostatným regulátorem, stačí s přehledem 750W. Píšu o boxu cca 3x2m. Do boxu natáhnout pro vstup vzduchu sonoflex a pod stropem ho vést klidně kolem celého boxu. Když dáš obyč, pořád ti na tom bude kondenzovat voda a chcát na kytky. Potom odtah s kvalitní externí regulací. Ta co je na ventilátorech stojí většinou za hovno. Já mám ještě čidlo vlhkosti nastavený v květu na 50% a nemám s tím problém. Nižší vlhkost jde samozřejmě nastavit, ale je to pak míň ekonomický kvůli věršímu větrání a následně topení. Olejový radiátor je pro tyhle potřeby na nic, protože má velkou setrvačnost. Náklady na topení v zimě cca 1000,- / pěst. Není to levný, není to bezpracný ale pokud chceš aby ti koníček přinášel radost, je to nezbytný.
Tak ti to snad trochu pomůže směřovat to správným směrem. :-)

Old Post 13-11-2015 v 10:27 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frankiexify
Nový Člen

Karma uživatele frankiexify - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 44

Ja nemam odtah do.mistnosti. mam to vyvedene ventilackou ven. Tez fen neni uvnitr ale na pritahu misto ventilatoru. Zatim to zateplene polystyrenem funguje. Ale vlhkost je furt okolo 70% coz je stejne spatne. Box bude.mit rekonstrukci ale tento pest musi dobehnout...

Old Post 13-11-2015 v 16:02 PM
frankiexify je offline   Profil uživatele frankiexify   Find more posts by frankiexify   Foto galerie člena frankiexify   Click here to Send frankiexify a Private Message   Add frankiexify to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 45

Ja toto nechapu, zatim nejsou ani poradny mrazi a toto je takovy vymysleni hokus pokus, financne temer sebevrazda, fen na vytapeni tak to je uz snad hazard, ale mas vydrz.

Old Post 13-11-2015 v 20:19 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frankiexify
Nový Člen

Karma uživatele frankiexify - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 46

Financne to vyslo mnohem levneji kdyby si cetl cely prispevek docetl by ses o tom. Vtip je v tom ze horkovzdusny ventilator co sem mel predtim napojeny na pritah foukal maly proud vzduchu a proto z neho vyrobene teplo odchazelo i okolo do.mistnosti a ne jen do roury. Pro predstavu 1kw ventilator vytopil box za 5-6min na pozadovanych 25 z 17stupnu. Ale fen diky velkemu proudu tepla dostane vsechno teplo do roury a vyzopi na 25 z 17 zhruba za pul minuty. Jelikoz mi to spina termostat a taky vypina protopim zhruba sedminu toho co predtim s ventilatorem. Mam meraky hned u boxu vim co říkám.

Old Post 14-11-2015 v 15:24 PM
frankiexify je offline   Profil uživatele frankiexify   Find more posts by frankiexify   Foto galerie člena frankiexify   Click here to Send frankiexify a Private Message   Add frankiexify to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerLeo
Nový Člen

Karma uživatele smokerLeo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 47

Pasivní rekupirační jednotka je lek na zimní období ted jsem zalozil tema v sekci indoor pojdte debatova

SMOKING ONLY

Old Post 15-11-2015 v 22:44 PM
smokerLeo je offline   Profil uživatele smokerLeo   Find more posts by smokerLeo   Foto galerie člena smokerLeo   Click here to Send smokerLeo a Private Message   Add smokerLeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 48

Utesni garaz kup co2,odvlhcovac a v lete klimatizaciu.
Pripadne kup este 1 box 6OOW a pouzivaj ich na striedacku 12/12 nonstop.

Old Post 01-12-2015 v 18:43 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-12-2003 - Teplota + vetrani - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7483840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív