Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba Matkárny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Hlína Příspěvek č. 65


Není nic hezčího než krásná zelená

Projekt Skunk zrušen.

V únoru rozjedu selekci Jack Herrer od Sensi seeds tak snad najdu něco pořádného

tip: Digitální zásuvkový termostat funguje jak na chlazení (přítah/odtah) tak topení. Koupil jsem dva a zatím fungují spolehlivě. Jediný mínus je nutnost redukce na zásuvky ale to je drobnost

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 13-12-2015 v 14:17 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 66

Mas to moc hezky, myslim ze tobe Growduino ulehci zivot :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 14-12-2015 v 20:00 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 67

určitě, proto se o něj zajímám.
díky

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 14-12-2015 v 20:22 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Up Příspěvek č. 68


Už je to nějakou dobu co mi matkárná funguje. Moc se toho nezměnilo akorát jsem teď přidal 140W ledku na matky co mají tendenci se více táhnout. Nevím jak dlouho se matky udrží fit ale je vidět rozdíl mezi novou a starší matkou vtom že z nové ty klony koření jako blázen, starším se už tolik nechce.
Malou ůpravu jsem udělal na klonerech a to sice že jsem vyměnil přísavky za polystyrénové plováky. od té doby je klid a vibrace už mě neruší. ono když už frčí 3-4 pumpy najednou tak je to celkem znát .)
mám v plánu ještě upravu místnosti . přidat regály atd. ale to má zatím čas.

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 19-12-2016 v 10:48 AM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 69


citace:
Původní příspěvek od Jointza


Zdar,
No ted fakt nevím jistě, ale mám za to že peroxid nesmíš použít v aeru.
Nevím co je pseudo aero, ale voda z osmózy se nedoporučuje či přímo zakazuje...ten odkaz jsem tam nedával jen tak abych machroval že vím jak ho sem dát

Pro mě je na prvním místě hygiena a pak všechno ostatní. V aeru koluje živá voda, tak aby mi tady neobživnlo něco co nechci

Foto z probíhajícího krmení
výška 10-25cm stále v 7x7cm - Expand Gro (hlína)
Hnojka: Voda 20-21C +Vitalink - EC 0,8 PH 5,8 upraveno na 6,5
2x55W EnviroGro 6500K

Já následuju DJM z icmag.com je to tam velká autorita s kokosem i když bez patřičnýho uznání, což má zanásledek, že člověk musí přečíst 90 stránek, než to začně dávat smysl, co praktikuje mimo jiné aktivní přítah, místo odtahu, VPD a jako benefitní považuje při minerálních hnojivech chlor ve vodovodní vodě. Údajně při boji s plísní, ale i preventivně přidává to naše savo originál do nádrží. Já z toho měl teda strach, abych dával jeho doporučenou koncentraci i když máme v ČR v savu 5% a v USA 8%, ale testnul jsem to přes kapátko do očí, tak jak je to wikipedii 2 kapky na litr, jako nouzová desinfekce vody k PÍTÍ.
Výsledek je takovej, že to není dost silný aby to vyhubilo trichodermu v kokosu, ale výsledek byl hned znát, DJM sám preferuje čistě sterilní médium, před organickým.

Jinak ta fotka, to je 7 dní v litráku.

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 21-12-2016 v 14:09 PM

Old Post 21-12-2016 v 13:33 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 70

Negative Creep - 7 dní? Jak je velká RW kostka?

Old Post 21-12-2016 v 16:48 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 71

Byl to řez v cca 0.15l v hlíně, prokořenělej prostě na dně...
Upřímně, spíš než nějaká velká zásluha sava, to je mým enviromentem.
Především genem, takhle pěkně jedou kushe, jiný nemaj tak tlustý a průbojný kořeny.

And I'm stoned!

Old Post 22-12-2016 v 19:05 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2018 - Osvětlení matkárny - 44 odpovědí
25-07-2015 - Stavba skříně - 3 odpovědí
23-06-2011 - Stavba Skříně - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6815500 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív