Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Luxusní konopná mast
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bobino
Nový Člen

Karma uživatele Bobino - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 17

dekuji za odpoved. A kde to mohu sehnat?

Old Post 19-02-2017 v 12:26 PM
Bobino je offline   Profil uživatele Bobino   Find more posts by Bobino   Foto galerie člena Bobino   Click here to Send Bobino a Private Message   Add Bobino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 18

Vyrobit, třeba?

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 19-02-2017 v 12:28 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobino
Nový Člen

Karma uživatele Bobino - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 19

nikdy jsem to nedelal tak pokud mas nejaky navod sem snim

Old Post 19-02-2017 v 12:30 PM
Bobino je offline   Profil uživatele Bobino   Find more posts by Bobino   Foto galerie člena Bobino   Click here to Send Bobino a Private Message   Add Bobino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 20

Tady je několik návodů.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 19-02-2017 v 14:36 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 21

Napiš mi, rád ti ji nabídnu

citace:
Původní příspěvek od Bobino
nikdy jsem to nedelal tak pokud mas nejaky navod sem snim

www.natuwee.cz

Old Post 04-03-2017 v 10:57 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 22

Zdravím,

mě to bambutské máslo vždy "zžlukne". Vím že je to čistější a přírodnější záležitost, alek vůli uchování na delší čas preferuji vazelínu.

Old Post 21-01-2018 v 20:59 PM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 23

Samozřejmě preferuj co tobě se líbí. Mě to nikdy nezžluklo.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 22-01-2018 v 12:35 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DE_LA_Mancha
Nový Člen

Karma uživatele DE_LA_Mancha - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 24

Zdravím vás všechny. Mám lupénku a rád bych letos vyzkoušel nějakou mast. Na internetu jsem přečetl kde co, našel spoustu receptů jak dělat masti, ale nikde jsem se moc nedočetl jaké je nejlepší konopí pro výrobu. Dočetl jsem se že je vhodné mít vysoký obsah CBD, ale taky, že CBD funguje dobře jen v kombinaci s THC. SATIVA/INDIKA na to asi moc vliv nemá ne? Mohl by mi někdo pls poradit jaký typ konopí je pro mast nej?
Díky

Old Post 08-02-2018 v 12:13 PM
DE_LA_Mancha je offline   Profil uživatele DE_LA_Mancha   Find more posts by DE_LA_Mancha   Foto galerie člena DE_LA_Mancha   Click here to Send DE_LA_Mancha a Private Message   Add DE_LA_Mancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 25

Zdravím, pokud bych si chtěl vyrobit mast ale pozmenil bych výrobu a to tak, že bych přidal do masti přímo extrakt z konopi, tak v jakém procentu by jste doporucili aby to nebylo extra silný... Cca třeba bude 100g masti a do toho vkapat třeba 10ml extraktu? Málo či moc? Děkuji

Old Post 26-03-2018 v 19:20 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 26

Kdo je ochotný nabídnout mast? Udělali se mi na nohou bercáky a na kožním v nemocnici mi na to dávají jakési sračky, které vůbec nezabírají. Díky moc za nabídku na kontakt Fakus333ovi@seznam.cz

Old Post 17-07-2018 v 18:58 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 27

[účet odstraněn]

Old Post 17-03-2019 v 09:32 AM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 28

kupil som Rafinovane bambucke, kakaove maslo, kokosovy tuk na prvy pokus...

Kazdy pise v recepte ine teploty, predpokladam ze tvojich 50C je preto ze si mal Bio neupravene tak aby sa ucinne latky neznicili z toho masla?

Old Post 02-01-2020 v 20:33 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biz
Stálý Člen

Karma uživatele biz - 92% PěstitelskáKarma uživatele biz - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od kcb
Me ale mast z bambuckeho masla pripadala hodne ridka, hlavne pri pokojove teplote, tak jsem konzistenci poresil pridanim vceliho vosku.


Muzu se zeptat v jakym pomeru? Nekde na webu jsem nasel "..do bambuckého másla přidáním 1% včelího vosku zvýšíte bod tání až o 10 stupňů..".


Tady nekdo pise ze se kazi, nekde se pise ze v pohode vydrzi 3 roky. Jakou mate zkusenost vy s trvanlivosti bambuckeho masla?

"Generally speaking, mellow, laid-back growers tended to produce mellow, laid-back herb, whereas uptight, sinister growers tended to produce uptight, sinister herb." - DJ SHORT

Old Post 12-03-2020 v 12:26 PM
biz je offline   Profil uživatele biz   Find more posts by biz   Foto galerie člena biz   Click here to Send biz a Private Message   Add biz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele biz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 30

ked to uz mas hotovo z bambuckeho masla , vycistene a pripravene na prelivanie, tak to nechaj den odstat a uvidis jako to je huste/riedke.

Neprislo mi to nijak riedke ani pri 22c teplote.

Mozno zalezi aj jaky zdroj toho masla je...

Skusal som aj kakaove maslo a vceli vosk par granuliek ale pri 50c sa skoro vobec netopia. Ak chces zachovat aj ucinky bio masla nemal by si myslim prekrocit 45-50c

Old Post 12-03-2020 v 19:59 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmZoe
Nový Člen

Karma uživatele AmZoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 31

Ahoj, potrebovala bych konopnou mast pro mamku. Staci klidne mensi mnozstvi na vyzkouseni. Nevite o nekom kdo to tu prodava? Ja jsem z Brna.

Moc diky!

Začínám 2020.

Old Post 29-04-2020 v 20:22 PM
AmZoe je offline   Profil uživatele AmZoe   Find more posts by AmZoe   Foto galerie člena AmZoe   Click here to Send AmZoe a Private Message   Add AmZoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2004 - Test konopné masti - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5700870 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív