Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Účinky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 33

rezistor: Jakou má ten song, ač se mi líbí, spojitost s tímto tématem? Co se týče hudby, je tu x ostatních threadů.

Při intervalu kouření konopí jednou měsíčně, vystačím si s jedním modelem, kterej mě sedí

Don't worry, be happy!

Old Post 28-10-2015 v 09:55 AM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Mard
Možná je to tím že mi už není pětadvacet ale dvojnásobek :-) Nicméně modely mám dva. Jednu gaučovku a veselou sativku. I když letos mi to vyšlo na tu uspávací indiku a sativy jsem se zatím nedočkal :-( Ale neříkám že s chutí neochutnám i něco jiného. Ono taky pěstovat nové druhy outdoor není moc legrace, člověk hlavně musí koukat co dozraje. Ideální by byl letní byt v Itálii
PS: vážně uvažuji že bych zkusil indoor alespoň tak, že bych rozkvetl kytky indoor a pak je v srpnu hodil ven. Připadá mi hřích nevyužít slunce, které venku svítí zdarma.


A nebo růst venku a kvést uvnitř, v Essenissii byl seriál o GreatWhiteSharkovi a mazec... Ale každopádně máš pravdu, to slunce se musí využívat.

K těm různým strainům bych řekl, že musí "fungovat" a taky chutnat. Ono kdekdo pěstuje zkuřováky, ale aby to chutnalo to už je věc jiná. A pokud najdu svatý grál, tak proč to měnit... A zase 5 let hledat něco extra...

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 10-01-2016 v 09:01 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-04-2018 - Bylinky - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5178070 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív