Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » S.O.S. prosím velmi zkušené o rychlou radu 2x600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 17

ty elektriky bych se zas tak nebal 600w 2mesice je asi tak 648Kwh a i kdyby byl bur za kilowathodinu coz ma borec urco za min bylo by to 3240kc a to neni takova palka.... kdyz si vemes ze na cernym trhu stoji g 200-250 tak ti staci cca 16g a jakoby se ti to zaplati... ale spis mne zarazi to jsi na tohle v tomhle prostoru chtel zarit 2x 600w???

Old Post 09-03-2015 v 19:31 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 18

Svitil jsem 5tydnu 18/6. 4 tydny 12/12 no a teď už druhý tyden 8/16 a dva ještě čekam

Jinak moje duležité poznatky z tohoto kola:

Neuchladil jsem 2x600W se stínidlama, které jsem měl. Bez cooltubs ani ránu. Většinu času jsem jel pouze na jedno šestikilo, díky přehřívání. Teď poslední měsíc jsem vychytal tím, že mi druhé šestikilo spíná každou půlhodinu na 30 minut a s ním maly potrubní ventilátor a ještě jeden zavěšený, který směřuje přímo do kytek...teplota je tesně pod 30C a když píšu těsně, tak opravdu těsně Vzhledem k tomu, že už jsem holky několikrát spálil, tak vím, že toto jim určitě neublíží. Po tolika stresech jsem zvědavý na výnos....a jestli se ty účty za elektřinu vyplatí

Old Post 09-03-2015 v 21:14 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 19

For Astronautr:
Ano, chtěl jsem to vyzkoušet. A myslím, že by to i šlo...ALE...
Jedině s chlazením obou lamp /odsáváním když jsou zaplé po celou dobu/ no a pak perfektním načasováním. Momentálně svítím vždy po 30min intervalech kdy se druhá lampa zapne a po 30 min se zase na dalších 30min vypne a to po celých 8 hod....tedy svítím za jeden den celkem 4 hod se 600W a 4hod s 1200W. Teplota ve špičce je uvnitř cca 30 stupnu. Už jsem taku holky několikrat popalil, ale jak říkám pokus, omyl. Zajímaly by mě vaše názory, zda jsem měl celou várku dojet na 12/12 cyklu a nebo jak to mám teď 8/16...????

Old Post 12-03-2015 v 19:21 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicca
Stálý Člen

Karma uživatele opicca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 20

mozna bysis mel neco nejdriv precist o pestovani nez se do toho poustet

Old Post 12-03-2015 v 20:48 PM
opicca je offline   Profil uživatele opicca   Find more posts by opicca   Foto galerie člena opicca   Click here to Send opicca a Private Message   Add opicca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 21

nevim ale i kdyby si tam uchladil 2 x1000w tak na tohle a na tomhle prostoru je to uplne zbytecny a lepsi ti to nenaroste ani pod petilitrem... perioda se nechava 12/12 maximalne kdyz to dlouho nechce dozrat snizuje se na 10/14 to urychluje zrani ale 8/16 uz se mi zda fakt malo to nesviti snad ani v zime...

Old Post 12-03-2015 v 21:02 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7422800 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív