Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 36x SSH ebb&flow // 600w coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od Balon
tak to gratuluju a omlouvám se za "provokaci", ale nějak to nemam ve voku k+ letí



Nepriletelo, ale i tak diky za support..:-)


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 18-03-2015 v 07:49 AM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 66

Timmy :
Pze přiletělo ke mě..

Old Post 18-03-2015 v 12:15 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Timmy :
Pze přiletělo ke mě..



Jo? tak mi ho preposli a je to :-D


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 18-03-2015 v 12:20 PM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Timmy
hele dle my zkusenosti 45 den (+- samozrejme) kvetu u ssh zacina obdodbi 14ti dnu kdy to fakt natejka, takze je v tom podporuju, je to pheno kolem 70 dnu +-, takze ted zvysena koncentrace jen o trosku a to zhruba jeste na 5-7 dni pak snizim a pak flush a par dni tmy (vse dle potreby kytek). ze zkusenosti ssh dokaze sezrat fakt hodne zivin a vydrzi ec ve vrcholu kvetu, coz je prave ted, i kolem 3 a ja jsem ted 2,4 - 2,6..takze snad pohoda:-) No jako tu vlhkost taky moc nechapu pac predtim jsem s ni mel naopak problemy, ale posteloval jsem cirkulaci vzduchu ve skrini a fakt to zabralo az kouzelne.. kdyby o to mel nekdo zajem popisu, ale je to vcelku logicky nastaveni ofuku a odtahu. no nestezuju si:-) snad se nic nedosere do konce..

Jo, to snižování EC mi přijde optimální, jak začnou zavadat pestíky.

Grow Max 150W

Old Post 21-04-2015 v 15:30 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Jo, to snižování EC mi přijde optimální, jak začnou zavadat pestíky.



Jo jo, to je dobra poznamka. V porovnani s mikroskopem to tak briblizne odpovida obecne


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 20-06-2015 v 09:51 AM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 70

Pekný report! Škoda, že si neuviedol "podrobnosti" ohľadom EC, pH, výmen živného roztoku a zavlažovania. Pomohlo by to tým, čo idú 1.x tento systém Ebb And Flow.

Old Post 02-10-2016 v 13:51 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2016 - Selekce mix odrůd // ebb&flow // 600w coco - 102 odpovědí
12-09-2014 - SSH + GDP ebb&flow // 600w coco - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5323210 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív