Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W/600W 17x PP 3x SSD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 17




...

Old Post 07-02-2015 v 16:28 PM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 18






tak a je tu výsledek mého snažení..., sám jsem byl mile překvapen nad celkovou konzistencí i spodnějších paliček, nádherně tvrdé :-) po dobu sušení nádherná vůně po celém bytě :-D až z toho někdy přítelkyně šílela :-D Co do váhového výsledku jsem moc nevěřil SSD, který mě však po usušení a zvážení doslova vyrazil dech. Z pouhých tří kytek bylo 141g (průměr na kytku 47g)nádherného tvrdého kuřiva, které má doslova destrukční účinky a lituji, že jsem si vzal jen tři. SSD je potřeba hodně zaštípávat, aby se docílilo pěkné váhy, kdežto PP je lepší nezaštípávat, jak jsem zjistil u nezaštípnutých kousků bylo v průměru o 4g více avšak v průmeru na kytku ,,pouhých" PP 27,4g, celková váha PP 465g. A úplně celková váha SSD+PP=606g první jakosti :-) plus 55g kouřitelných spodků. Doteď jsem si říkal, jak to sakra dělají g/W??! a teď už vím, že to jde, jen to chce mít dobrou genetiku, tímto děkuji Bártovi! a věnovat těm našim kráskám plnou péči :-) a oni se odvděčí...

Old Post 23-02-2015 v 11:24 AM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 19

Gratujuji k 660g+ pod 600W, dobrá práce :-)

Grow Max 150W

Old Post 23-02-2015 v 15:26 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow600
Nový Člen

Karma uživatele grow600 - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 20

Krasa ;-)

Old Post 23-02-2015 v 21:26 PM
grow600 je offline   Profil uživatele grow600   Find more posts by grow600   Foto galerie člena grow600   Click here to Send grow600 a Private Message   Add grow600 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2538950 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív