Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » smutnice, svilusky?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Dotaz smutnice, svilusky? Příspěvek č. 1



Čauec.. 4kolo a zas mi tam něco lozi. Mohl by mi někdo poradit? Dik moc :/

Old Post 22-10-2014 v 15:13 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 2


Ještě 1

Old Post 22-10-2014 v 15:18 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 3

tohle vypada na smutnicky. Vem kobzol ukrej malej platek a najebej to na hlinu/kokos. Pokud se ti tam objevi larvy tak to mas jisty. Ja mel nejaky trosku mensi vyskyt tehle sracu a proliil sem to nejakym sciarid flyem s..neco a mam klid. Ale stoji ten prasek 300kc a je to na 10litru. . Ani kytkam to nijak neuskodilo.

Kvalita predevsim!

Old Post 22-10-2014 v 15:50 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4



Je možny že mám smutnice i svilušky?

Old Post 22-10-2014 v 19:35 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 5


Tak daval jsem lepove desky a pouzil biool. Vypadalo to tedy lip. Jenomze.. vcera jsem obevil celkem houf techto smejdu, asi svilusek? Byli jen na jedne kytce vtomto houfu a jen na 1 hornim listu. Mam tak tyden do kosy..muzu jeste dat ten biool? Ci je lepsi neco jinyho? Dik

Old Post 14-12-2014 v 14:15 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 6

OOOOOOu ty vole.... to vypada jak msice tezko rict tejden pred kosou otrhej vsechny velky llisty na kterejch sou a ruco je zkus houbickou mokrou co nejvic smejt ze zbytku kytek tejden pred kosou uz to musis zvladnout bez postriku jedine bac plant vitality plus ten muzes den az 2 pred sklizni tusim.

Old Post 14-12-2014 v 14:58 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7

No rikam bylo to u vrcholu a jen jedna kyti. Meli tam i pavucinu prave. Msice me napadly taky, videl sem takovy potvory venku na nakych kerech. To uz je vrchol mit smutnice, svilusky a msice dohromady..

Old Post 15-12-2014 v 03:14 AM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyson500
Stálý Člen

Karma uživatele tyson500 - 58% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 8

covece ty tam mas peknou zoologickou)
ta prvni fotka vypada na svilusku i s vejcetem , to s tema kridlama je smutnice ( kup si ty zluty lepivy desky) a ty cerny srace tak to sou asi fakt msice...
kup vermitec a cely to s tim postrikej
jestli mas tejden do kosy tak to urcite nicim nestrikej ...jen to otrhej a pockej na kosu ....
strikat palice vermitexem a pak to hulit je jako bys kamosovi nalil jed do piti )

Old Post 15-12-2014 v 11:55 AM
tyson500 je offline   Profil uživatele tyson500   Find more posts by tyson500   Foto galerie člena tyson500   Click here to Send tyson500 a Private Message   Add tyson500 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skypp
Stálý Člen

Karma uživatele Skypp - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 9

Zdrawim vas po delsi dobe jsem zase nasel cas na dalsi kolo a o5.. smutnice.. nevim kde se zase vzali jsem tedkom 10den po prepnuti a na lepovych deskach se zacali obevovat.. sice malo ale z predesleho kola vim ze jich bude vic.. otazka je jasna- cim ty .... zabit? Vtomto stadiu muzu jeste nakou chemku? Pouzival jsem tedkom preventivne rock effect . Budu moc vdecnej jelikoz jak vidite vzdy mam nakou verbez.. premyslel jsem ze koupim gnat off znato tu nekdo?

Old Post 29-05-2015 v 16:09 PM
Skypp je offline   Profil uživatele Skypp   Find more posts by Skypp   Foto galerie člena Skypp   Click here to Send Skypp a Private Message   Add Skypp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 10

rock effect je nejlepší řešení, radím to všem :-)

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 29-05-2015 v 16:15 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-10-2014 - smutnice, svilusky? - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0721050 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív