Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » První indoor pěstírna.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tumiik0
Nový Člen

Karma uživatele Tumiik0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 8  

První indoor pěstírna. Příspěvek č. 1

Ahoj,

pročítal jsem tu několik řádků, ale žádný se netýká mé otázky.

Našel jsem starou skříň, upravil jsem ji a vylepil lesklou folií s bílím podkladem, koupil jsem reflektor 40x40x16 s objímkou E-40.

Skříň má rozměry 40x40x120 ale mám to dno posuvné po 30 cm, tedy vzdálenost kytek od lampy může být 120,90,60,30 cm (popř - těch 16 cm), což si myslím že je dobré pro klíčení, a potom postupně posouvat dolů.

Má otázka je kolik si tam můžu dovolit dát kytek, plánoval jsem 3 nebo 4 že by se tam mohly vejít a jakou zvolit watáž osvětlení u cfl zářivek (cfl proto že nemůžu tolik chladit) myslel jsem použít 125 modrou pro růst, a 250 červenou pro květ.

Budu moc potěšen, když se k tomu vyjádří někdo zkušený, kdo by mi mohl poradit v mém natěšeném začátku.

Děkuji

Old Post 15-10-2014 v 18:24 PM
Tumiik0 je offline   Profil uživatele Tumiik0   Find more posts by Tumiik0   Foto galerie člena Tumiik0   Click here to Send Tumiik0 a Private Message   Add Tumiik0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 2

Zdravím,
já bych tam dal jednu kytku. Jestli máš víc semen/řízků zasej 2-3 a než budeš přepínat na květ vyber tu co vypadá nejlíp. Nehezčí kup 10l dobrý hlíny z growshopu - ušetří ti to problémy. Jako wataž bych řek bohatě stačí 125w.

Old Post 15-10-2014 v 18:43 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tumiik0
Nový Člen

Karma uživatele Tumiik0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

Omluvám se skříň je 100 cm a posuvná po 25 cm.. 125w na růst i 125w na květ.? Neměla by ta na květ být silnější.? Jinak myslíš, že v tom uživím jen jednu kytku.? Vyklíčení semínek jsem přemýšlel ve sterilizovaném písku, a poté přesadit do květináčů o průměru 15 cm, aby ta kytka nebyla moc vysoka a o hlíně jsem přemýšlel kokosový s nějakým tím pískem bez živin, a dohnojovat sám dle potřeby.

+ o semínkách sem přemýšlel z www.royalqueenseeds.cz/, většinou nabízene min. po 3 kusech, proto ty 3 kytky

Old Post 15-10-2014 v 18:47 PM
Tumiik0 je offline   Profil uživatele Tumiik0   Find more posts by Tumiik0   Foto galerie člena Tumiik0   Click here to Send Tumiik0 a Private Message   Add Tumiik0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tumiik0
Nový Člen

Karma uživatele Tumiik0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Jinak děkuji za odpověď

Old Post 15-10-2014 v 18:48 PM
Tumiik0 je offline   Profil uživatele Tumiik0   Find more posts by Tumiik0   Foto galerie člena Tumiik0   Click here to Send Tumiik0 a Private Message   Add Tumiik0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 5

Dal bych 125 na růst a 200 W CFL na květ (pokud nejsou peníze problém) - uchladit to jde i PC větrákem bez pachového filtru. S pacháčem budeš potřebovat nějaký silnější odtah.

Počet záleží, 1-9 ks, tomu přizpůsobit velikost květináčů. Jednu kytku budeš mít dlouho na růstu, než zaplní box a je s tím sraní, že ji musíš ohýbat a tvarovat. Takže bych dal 4 ks a třeba je jednou zastřihl.

Pokud to rozjedeš, založ si galerku a případné provozní problémy můžeš řešit tam..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-10-2014 v 18:50 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tumiik0
Nový Člen

Karma uživatele Tumiik0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

Určitě, dnes jsem se zaregistroval, protože jsem byl bezradný , jinak tu skříň už plánuju od léta. a na co větrák u cfl, ty by moc tepla vydávat neměly ne.?

Old Post 15-10-2014 v 18:52 PM
Tumiik0 je offline   Profil uživatele Tumiik0   Find more posts by Tumiik0   Foto galerie člena Tumiik0   Click here to Send Tumiik0 a Private Message   Add Tumiik0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 7

věř mi hřejou dost měla jsem 200w red a ted 125w red a topí to celkem dost s tou 200w jsem s pc větráčkama měla už problém

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 15-10-2014 v 20:28 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 8

Nic proti, ale mít jednu kytku je rozhodně menší sraní než mít 4 ve skříni 40x40 tím spíš že de jede ze semen. Jde o první pokus. Na náklady nehledě.

Stejně tak bych nepraktikoval pokusy z pískem a kokosem,ale naopak koupil hlínu nahnojenou třeba od canny a slabě přihnojoval až po 2 tejdnu květu.

Ale samozdřejmě to jde i jak si napsal jestli to máš na hraní proč ne. Dej 4 kytky jak píše koles a jeď kokos.

Old Post 15-10-2014 v 21:37 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tumiik0
Nový Člen

Karma uživatele Tumiik0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

jde o to, že to co jsem psal je vlastně teorie, kterou jsem se po různu dočetl, proto jsem napsal sem, protože s praxí mám 0 zkušeností, takže rád dám na vaše rady. Já vlastně ani nemám představu, kolik můžu z jedný kytky sklidit, nemám ani zájem to prodávat, jen si chci vypěstovat dobrý kouření, abych se měl jak bavit s kámošema.. a proto bych byl rád, aby to kouření vydželo třeba rok, nechci pěstovat víckrát do roka, aby přítelkyně nenadávala kvůli smradu (pro mě vůni ), takže pokud z jedný kytky zvládnu sklidit kouření na rok, klidně bude jedna kytka

Old Post 15-10-2014 v 22:08 PM
Tumiik0 je offline   Profil uživatele Tumiik0   Find more posts by Tumiik0   Foto galerie člena Tumiik0   Click here to Send Tumiik0 a Private Message   Add Tumiik0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tumiik0
Nový Člen

Karma uživatele Tumiik0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

Ahoj,

mám ještě jeden dotaz, mám ještě jednu alternativu skříně 75x53x60, chci se zeptat, jestli 60cm není moc malá výška, a potom jestli na tenhle prostor bude stačit jeden reflektor http://www.growway-garden.cz/prima-...x470x166mm-2428 s cfl.. popř kolik w na růst a kolik na květ v tomhle prostoru.

Děkuji

Old Post 16-10-2014 v 14:50 PM
Tumiik0 je offline   Profil uživatele Tumiik0   Find more posts by Tumiik0   Foto galerie člena Tumiik0   Click here to Send Tumiik0 a Private Message   Add Tumiik0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 11

60 cm je na výšku hodně málo, zůstal bych u té první varianty, ikdyž má menší půdorys.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 16-10-2014 v 16:27 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tumiik0
Nový Člen

Karma uživatele Tumiik0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

děkuju a co uhlíkový filtr s ventilátorem, jakou kapacitu na tuhle velikost by měl mít, jde o to že jestli tu přítelkyně ucítí smrad, cituji: kytky poletěj z okna

je možné zkombinovat toto:http://www.growway-garden.cz/vents-.../25w-100mm-5703

s tímto? http://www.growway-garden.cz/prima-...0-x-180-mm-2350

Naposledy upravil Tumiik0 16-10-2014 v 18:14 PM

Old Post 16-10-2014 v 17:25 PM
Tumiik0 je offline   Profil uživatele Tumiik0   Find more posts by Tumiik0   Foto galerie člena Tumiik0   Click here to Send Tumiik0 a Private Message   Add Tumiik0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 13

Jo, to k sobě pasuje.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 16-10-2014 v 18:06 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tumiik0
Nový Člen

Karma uživatele Tumiik0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 14

a nic jineho k tomu nepotřebuju? funguje to na odsávání tepla ze skříně, takže to jen připevním na otvor na skříní který tam vyříznu.? máš ještě nějakou další radu co bych k tomu všemu mohl potřebovat(myslím pěstování celkově)? popř. jinou radu jak zachytit zápach.?


Montáž: při montáži je filtr oboustranně průchozí a dává se před ventilátor, tedy do otvoru ze skříně a za to ventilátor, nebo není průchozí a montuje se naopak tedy do otvoru se dá ventilátor který saje vzduch a fouká ho do filtru který pohlcuje pach.?

Naposledy upravil Tumiik0 16-10-2014 v 18:41 PM

Old Post 16-10-2014 v 18:14 PM
Tumiik0 je offline   Profil uživatele Tumiik0   Find more posts by Tumiik0   Foto galerie člena Tumiik0   Click here to Send Tumiik0 a Private Message   Add Tumiik0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novacek28
Nový Člen

Karma uživatele novacek28 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 15

Zdravim.Mam dotaz mam skrin 120x70x170.Mam dual cfl 250w myslite ze by to stacilo na cely pestovani?Nebona kvet mam pouzit 400w hps? Diky

Old Post 30-11-2014 v 10:46 AM
novacek28 je offline   Profil uživatele novacek28   Find more posts by novacek28   Foto galerie člena novacek28   Click here to Send novacek28 a Private Message   Add novacek28 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od novacek28
Zdravim.Mam dotaz mam skrin 120x70x170.Mam dual cfl 250w myslite ze by to stacilo na cely pestovani?Nebona kvet mam pouzit 400w hps? Diky


No jestli máš možnost,tak samozřejmě 400w.
Koukni tady:
http://grower.cz/pestovani/navody/l...svetleni/2.html

Old Post 30-11-2014 v 11:21 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2016 - Pěstování indoor přes power bank - 14 odpovědí
11-01-2017 - První pěst - 12 odpovědí
14-01-2015 - První indoor - POMOC - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1526280 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív