Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Chilli box?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Chilli box? Příspěvek č. 1

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s pěstováním chilli v boxu. Proč chci pěstovat chilli v boxu? Očekávám lepší kvalitu větší sklizeň hlavně bych chtěl zkusit hydro jak na něj budou rostlinky reagovat

Old Post 16-09-2014 v 11:12 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Zdravím, jedinej pěst co jsem tady našel je od člena doloroso, mrkni na to.
Dotaz jsem ti hodil do Indoor pěstování, konvenční zahrádky jsou přece jenom galerkou.
Jinak bych ti doporučil si projet nějaký chilli fóra.

Měj se

Old Post 16-09-2014 v 11:42 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

No už jsem pod zářivkou pěstoval hodně věcí teď mám bazalku taky hydro, rajčata jsem měl v bubbleru venku, a řekl bych že papriky budou růst jedna báseň. Plánuji na příští rok venku.
Jinak rajčata odrůda tornádo 2,8m vysoké rostliny.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-09-2014 v 12:15 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4

No já chci zkusit taky papriky venku příští rok hydro buď drip nebo bublák u bubláku mám strach z teploty roztoku. Jinak bych se chtěl zeptat na osvětlení laboroval si s tipm? Soda, zářivky, led? Jinak do boxu bych dal asi nft to by bylo nejlepší asi

Old Post 16-09-2014 v 15:40 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 5

Zdar Chilližrouti :-D

Mám vcelku bohaté zkušenosti s chilli v boxu, zrovna mi dozrávají Trinidad Scorpion Morgua, Infiniti, Trinidad Scorpion Morgua Yellow, Black Pearl a tak podobně....kouknu do záznamů a zkusím sem hodit průběhy hodnot Ph a EC pro hydro.
Klidně piště PM

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 16-09-2014 v 16:12 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 6

Hele mě hlavně zajímá to světlo to je základní otázka jakože bych zkusil klidně i led ale zajímeli by mě postřehy ostatních

Old Post 16-09-2014 v 16:21 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 7

Mám dlouhodobě nejlepší výsledky pod HPS. V 90 boxu střídám 250W a 2x250W.

Od semínka po řekněme pět pater jedu pod zářivkami 2G10 36W nebo 55W na 6500K. Roste to jako blázen. Jelikož je ale dle spektrálního složení zářivka účinná jen v určité oblasti výkonu, zkoušel jsem rozšířit ,,spektrální záběr" použitím led pásků.
Testoval jsem 2x 14,4W tedy ve dvou řadách, myslím že měl něco kolem 5500K a k tomu jsem přidal RGB pásek, kterému jsem zapínal červenou nebo modrou dle potřeby. Nebylo to špatné ale malá intenzita dělá své. Jak kytí dorůstaly blíže čipům, začaly se objevovat nesrovnalosti v rychlosti růstu dokonce i na jedné rostlině. Bylo to nepochybně rozmístěním a typy použitých led čipů.
Jelikož se osvětlením a fotosyntézou zabývám profesně, většinou uvažuji v ekonomické rovině a tak mi stále vychází HPS a CFL jako nejideálnější osvětlení, případně kombinace. LED panely (ty profi) nejsou špatné, modularita je určitě super nicméně cena za panel určitě nehraje ve prospěch chilli. Něco jiného možná ale byly by to sakra drahé papriky. Jó na komerční pěstování, to už je jiná....

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 17-09-2014 v 08:00 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
needbot
Nový Člen

Karma uživatele needbot - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Pepe666
Mám dlouhodobě nejlepší výsledky pod HPS. V 90 boxu střídám 250W a 2x250W.

Od semínka po řekněme pět pater jedu pod zářivkami 2G10 36W nebo 55W na 6500K. Roste to jako blázen. Jelikož je ale dle spektrálního složení zářivka účinná jen v určité oblasti výkonu, zkoušel jsem rozšířit ,,spektrální záběr" použitím led pásků.


Chtěl bych se optat ohledně tohoto ... nevíš jak je to s pěstováním od začátku až po sklizeň pod zářivkami? Myslím klasuku ne žádné výbojky atd . Chci si udělat hydro na chilli ale rozhodně nehodlám dávat osvětlení 100W+ na pár papričkek .

co např. https://www.nbb.cz/lt-36w-t8-079-fleurlicht-narva-d804 ? nebo celospektrální, kde se udává, že ej to jako "slunce". alespoň co barevného spektra se týče.

Nejsem v tom moc zběhlý a to osvětlení mi přijde nejkomplikovanější. Na chilli fórech radí ať chodíme na grow fóra, že tady jsou nejlepší zahradníci

Old Post 07-10-2014 v 08:41 AM
needbot je offline   Profil uživatele needbot   Find more posts by needbot   Foto galerie člena needbot   Click here to Send needbot a Private Message   Add needbot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 9

jo pod těma narvama ti to vyroste ale nebude to jako pod sodou co se týče kvality kvantity ale to záleží na tobě :-D

Old Post 07-10-2014 v 13:45 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
needbot
Nový Člen

Karma uživatele needbot - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Majky-man
jo pod těma narvama ti to vyroste ale nebude to jako pod sodou co se týče kvality kvantity ale to záleží na tobě :-D


asi to vyzkousim na par kytkach investice neni az tak velika. nechce se mi kupovat vybojku a mit spotrebu jak hrom kvuli par parickam .

Old Post 07-10-2014 v 14:09 PM
needbot je offline   Profil uživatele needbot   Find more posts by needbot   Foto galerie člena needbot   Click here to Send needbot a Private Message   Add needbot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 11

Omlouvam se ale když už to tady je.. mohu se zeptat jako světelnou periodu nastavujete? popřípadě jak dlouho růst.. pak jestli se přepíná na květ.. atd.. moc jsem o tom nenašel co se týče délky světla..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 07-10-2014 v 22:00 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 12

no papriky začínají nakvétat jakmile dosáhnou pohlavní dospělosti tudíž "AF" s délkou světelné periody je to dost diskutabilní protože po více jak 12h světla svěsí listy a už světlo nepřijímají takže světlo asi jen 12 (samozřejmě to asi nebude u všech odrůd ale jen u části já to pozoroval u 2/3 co sem měl venku)

Old Post 08-10-2014 v 09:27 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2005 - small box? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8838470 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív