Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » AK-47 a ostatní 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 17





todle je nejvyšší kytka.Vypada to že bude mit řidší palice ale bude pořádná
foto1-celá
zbytek-detaily

Old Post 05-08-2014 v 14:50 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 18






foto1-kytka v 20 litrovím kýblu.pěkně nakynula od minula.
foto2,3-detaily
foto4,5-opožděnec.končne začína kvíst.Myslím že ještě překvapí.

Old Post 05-08-2014 v 14:55 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 19






Teď už jen normalní kytky.
foto1-vlavo Grep,vpravo Frisian dew,který jde pomalu ale jistě do květu-
foto2-mazar.po přesazení do země se pekně rozjel a i zlom mu prospěl.taktéž začína kvíst.
foto3-Frisian dew v zemi.vali moc pěkně.jen se mu ohnul jeden z vrchu tak sem ho zafixoval dratem.
foto4-detail FD v kýblu.
foot5-celek.

Old Post 05-08-2014 v 15:01 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 20





Takže stalo se přesně to co jsem nechtěl...plesníví to.Musel jsem sklidit ak-47 v zemi z příspěvku č.16
koukal jsem na trichomy čočkou z teleskopu.je na ní napsaný 40x a neco vvidet jde.na listech jsem viděl že je vetšina už jantarová ale na palicich jich bylo malo ale prece tam byly.nechal jsem tam jen 4 nejspodnější větve.
jinak k te plísni.poprvé jsem se setkal s tím že byla bílá.proste takovej bílej povlak.pokažde když jsem měl na palicích plísen tak to zhnědlo.tu už jsem letos našel i na jiným AKčku.tím že je bíla tak jsem si jí skoro nevšiml.je to zakroužkovaný na poslední fotce.Máte s tím někdo zkušenosti. to na půdě ve skříni kterou větram.
ps: už jsem musel ustřihnout i kousek z top.palice toho nejvyšího AKčka.cca2x2cm

Old Post 07-08-2014 v 11:35 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 21

Čau, Taky jsem u svých AKčkem chytl bílou plíseň, úplně poprvé. Ale pouze jedno pheno, ostatní chytly tu normální. Jinak pěkný paldy tvle


Skleník2014

Old Post 07-08-2014 v 12:58 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 22

taky to mam jen na tedle kytce a na ostatních sem našel tu normální.Díky ale ješte by se potrebovali par dní slunit no. =/

Old Post 07-08-2014 v 13:08 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 23

Ty moje potřebovaly ještě minimálně 1-2 týdny. Bohužel jsem přišel tak o polovinu úrody takže čekat jsem už nemohl ani den.. :/

EDIT: Btw na svým threadu jsem se rozepsal o tom, že mi plíseň (ta normální) vždy začala u těch "kapiček" u stonku. Tyhle části plesnivěly i tam, kde nebyly paličky. Měl si to tak taky?


Skleník2014

Old Post 07-08-2014 v 13:54 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 24

jj přesně jak řikaš.už to pozoruju par sezon a už si to hlídam.jenže ta palice je v podstatě složená jen z takových kalíšků(kapiček).ty kališky u vetve jsou vždy první zralí a tam to vždy začne.byl jsem nucen sklidit další kytku,tentokrát z kýblu.samo že sem našel asi 4 ložiska plísně.a jak nasvinu bylo skoro každý patro chycený tak sem ji vzal celou až na 2 vetývky a musel jsem seknout i vetev kterou jsem měl opylovanou.byl sem nasranej,myslel jsem že nebudou zralí ale nakonec to nedopadlo ještě nejhuř.Našel jsem na ní 35 semen ztoho je tak 25 plně zralejch,zbytek lehce nazelenalejch.boužel jsem jeste zjistil ze sušit tu prvni kytku po vetvich a ve skříni neni dobrej napad.ta bílá plíseň je tak špatně vidět že tam neco zbylo a šířilo se to.Obě kytky jsem rozstříhal na co nejmenší palice a dal na pletivo a z půdy to přesunul do prazdnýho boxu a zapl ventilaci.Držte palce at už da ta plíseň pokoj.pro jistotu sem vsechno zkontroloval 2x.
jinak prave jsem se vratil z pudy po 7 hodinách stříhaní. =) teprve 2 kytky a už mě to nebaví stříhat =P

Old Post 08-08-2014 v 05:00 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 25

Sedmi hodinách? já to dělal 2 a přišlo mi to moc Každopádně hodně štěstí se sušením, já tu kupu brka s troškou plísně (většinu jsem vystříhal) nechávám sušit samostatně a pak půjde nejspíš do mlíka


Skleník2014

Old Post 08-08-2014 v 08:12 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 26

jj dal sem si mrdu zaležet a kazdou paličku zkontroloval hned vickrat tak doufam že se to vyplatí a už nebudu muset vystříhavat.S tím mlíkem si to jestě rozmysli vždyt všechny ty spóry z toho potom vypiješ.ja to hážu rovnou na kompost.

Old Post 08-08-2014 v 08:23 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 27

Já si myslím, že převařováním zbytky té houby úplně zabiju


Skleník2014

Old Post 08-08-2014 v 10:06 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 28

to mě nenapadlo.možna maš recht.Další špatná zpráva.Musel sem dneska skosit dalši dvě vrcholovky u kytek z kýblu. =( =/

Old Post 08-08-2014 v 14:37 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 29

čau, hale já sem si toho letos všiml taky, u regularů mi tak plísen nezačínala. ale u automatu, který jedu venku letos po prvy, tak prostě ta plísenm všude začne u tech blizen, který jsou na stonku, přesně jak píšete, a když jsem to zavčas otrhal, tak bych řek že to pomohlo. ale toje prostě práce, každou palici roztáhnmout a vyloupnout tu bliznu, pak se ta plísen pustila do stonku a ne do palice a chvili sem to tam moh ještě nechat . ale je to divny.
A taky trochu pomůže když z každý šišky vystřihnete kousek, na straně, aby se udělal takovej větrací otvor :-)

Old Post 09-08-2014 v 11:22 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0261070 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív