Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » PROSIM RYCHLOU POMOC!usychá mi stonek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Martin01
Nový Člen

Karma uživatele Martin01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 10  

Dotaz PROSIM RYCHLOU POMOC!usychá mi stonek Příspěvek č. 1

Potřebuju rychle pomoc, dnes jsem se šel kouknout na kytku (red dwarf) do skleníku a uprostřed ji začíná usychat stonek. Prosím pomocte mi . Děkuji

Naposledy upravil Martin01 03-07-2014 v 17:16 PM

Old Post 03-07-2014 v 14:33 PM
Martin01 je offline   Profil uživatele Martin01   Find more posts by Martin01   Foto galerie člena Martin01     Add Martin01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin01
Nový Člen

Karma uživatele Martin01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 2

jediný co jsem udělal, tak jsem tam nahrnul hlínu až nad to uvadlý a trochu to zalil. Je ještě možnost že to přežije?

Old Post 03-07-2014 v 14:35 PM
Martin01 je offline   Profil uživatele Martin01   Find more posts by Martin01   Foto galerie člena Martin01     Add Martin01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fedor
Nový Člen

Karma uživatele Fedor - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3

Hoď sem fotky... Takhle ti nikdo nemůže pomoct...

Old Post 03-07-2014 v 15:59 PM
Fedor je offline   Profil uživatele Fedor   Find more posts by Fedor   Foto galerie člena Fedor   Click here to Send Fedor a Private Message   Add Fedor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin01
Nový Člen

Karma uživatele Martin01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 4

ja jsem to už zahrabal už bych to tak radši nechal...ten stonek se začíná zůžovat pod těma prvníma lístečkama,a je docela průhlednej je to asi v půlce mezi těma listama a zemí a ten zúženej úsek je asi 0,5cm stačí takhle?

Naposledy upravil Martin01 03-07-2014 v 17:15 PM

Old Post 03-07-2014 v 16:31 PM
Martin01 je offline   Profil uživatele Martin01   Find more posts by Martin01   Foto galerie člena Martin01     Add Martin01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin01
Nový Člen

Karma uživatele Martin01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 5


Tak tady je no..pardon, že je to otočený

Old Post 03-07-2014 v 17:18 PM
Martin01 je offline   Profil uživatele Martin01   Find more posts by Martin01   Foto galerie člena Martin01     Add Martin01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 6

zahrab to az po ty prvni listky spomaly se ale mas tak 75% sanci ze przije a nesmis to tak prelevat.

Old Post 03-07-2014 v 19:08 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fedor
Nový Člen

Karma uživatele Fedor - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 7

Nepřelejvej to,a příště sázej ven větší kytky... Je mnohem lepší když to budeš mít pár tejdnů za voknem,kytka pěkně zakoření a pak se jí bude dařit mnohem lépe,vyhneš se tak mnoha problémům.

Old Post 03-07-2014 v 21:49 PM
Fedor je offline   Profil uživatele Fedor   Find more posts by Fedor   Foto galerie člena Fedor   Click here to Send Fedor a Private Message   Add Fedor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin01
Nový Člen

Karma uživatele Martin01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

ok tak děkuju a když by to nepomohlo, mám to ustřihnout, dát do vody a nechat zakořenit? A já to nějak nepřelejval, zalejval jsem to obden...

Old Post 04-07-2014 v 07:34 AM
Martin01 je offline   Profil uživatele Martin01   Find more posts by Martin01   Foto galerie člena Martin01     Add Martin01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 9

Ni na tej fotke to vyzera neolzaj prelite tak sory ale takovej prdola spotrbuje jednou za dva dny tak decku pokud to nevyschne od slunka... Tak este kilik tam ceho lejes zalezi.

Old Post 04-07-2014 v 08:30 AM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin01
Nový Člen

Karma uživatele Martin01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 10

zalejvám to trochou odvaru z kopřiv. Prej maj dost dusíku.....

Old Post 04-07-2014 v 08:32 AM
Martin01 je offline   Profil uživatele Martin01   Find more posts by Martin01   Foto galerie člena Martin01     Add Martin01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 11

Tohle potrebuje tak max korenak... Hnojil bych nejdriv od pateho patra zalezi co mas za hlinu.

Old Post 04-07-2014 v 13:03 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin01
Nový Člen

Karma uživatele Martin01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

no...tahle hlína je ve skleníku tak 5 let...Občas tam dám trochu kompustu max.. Jinak chemický hnojiva nepoužívám a jako korenak tam dávám odvar z vrbovýho proutí...

Old Post 04-07-2014 v 13:55 PM
Martin01 je offline   Profil uživatele Martin01   Find more posts by Martin01   Foto galerie člena Martin01     Add Martin01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7929570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív