Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník by Mankey
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 113

Áno to sú logické dôvody ktoré sú na mieste. Pisal som to preto že vždy keď som videl niekoho ostrihavať listy robil to preto aby slnko svietilo priamo na palice a tym predpokladal že budu tvrdšie alebo niečo podobné, pritom iba naberu na listoch.
Ak to maš otestovane a prevažuju pre teba pozitíva tak to rob samozrejme veselo ďalej. Rastliny vyzerajú super.
Nech sa darí, budem sledovať.

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 13-10-2014 v 22:15 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 114

Proc to pises me? Prosim smazat, preskocilo mi okno.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 14-10-2014 v 06:58 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 115

Tak nakonec jsem musel seknout i The Magic. Byl na špatným místě, kde mu většinu
dne stínila vrba. Vzniklá ranní rosa se proto převážně odpařovala až v odpoledních
hodinách. I přesto, že ostříhání listů rostlině pomohlo, nakonec se mnou stejně
vyjebala bílá plíseň :/ Postupně se každým dnem dostávala od spodních větví až po
vyšší paličky. Jakmile zasáhla i vrcholovky, tak už nemělo cenu čekat na zázrak a
ukončil jsem to sní.

Tímto bych chtěl poděkovat všem za rady, karmu a hlavně podporu v letošní
sezóně!
Tohle je nejspíš můj poslední letošní post (později přijdou ještě reporty) a
tak bych toho chtěl využít a říct jak moc mi všechny vaše rady pomohly a přeju všem
aby byli se svou sklizní taky tak spokojení, jako jsem byl já


Skleník2014

Old Post 19-10-2014 v 13:07 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 116

Frisian Dew (Dutch Passion) - Po řádným curingu mě překvapil svěží vůní, slabou příjemnou chutí, která vůbec neškrábe. Zhuluje zlehka a je to spíš na takovej ten nezávaznej špek, kterej neodrovná, ale slabej taky není. Tvoří velké palice a má obří růstovej potenciál. Dejte mu dost místa a odvděčí se. Hotovej je v půlce října.

Sweet Cheese (Sweet seeds) - Výrazná nasmrádlá vůně, drsná ale sladká chuť (halvně z bonga). Efekt není moc silný a nastupujeme rovnoměrně, nešlehne tě to přes hubu a nepošle do sraček. Spíš se po tom budeš hodně smát, gaučová pohoda. Je skvělej při kombinaci s jiným brkem. Sklízíme ho na začátku listopadu, ale paličkama se moc neodvděčí.

OG Kush (Natural seeds) - Po skvělých výsledcích s auťákama od téhle seedbanky jsem byl dost zklamanej. Poměrně příjemná, ale velmi slabá vůně. Chutná dost zemitě a zhuluje velmi málo. Dozrává taky spíš začátkem listopadu. Za mě nedoporučuju.

El Alquimista (Samsara Seeds) - S plísní se popral tak na dvojku. Měl dost drsný podmínky ale držel se jak mohl. Voní po mokré stromové kůře. Chuť je taková nějaká a občas nepříjemně zaškrábe. Za to je tenhle model ale schopnej odrovnat do němoty. Nejednoho člověka jsem s tímhle brkem poslal domů, protože to prostě při větších dávkách už nedával. Kamarádku na jejím koncertě špek mezi tři lidi odrovnal tak, že odehrála jednu písničku, hodinu musela chodit aby nevyschyzovala, a pak šla domů Osobně mám nejradši kombinaci s Frisian Dew, kterou dosáhnete parádní rovnováhy mezi drsnou zhuleností a nadbytkem energie. Za mě nejlepší model tohohle roku (kromě AF AK47) a určitě má obrovskej potenciál v indooru. Dozrává koncem října.


Skleník2014

Old Post 14-12-2014 v 14:11 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1339620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív