Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Mini-skleniky na kvetinace, nejaky napady?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Mini-skleniky na kvetinace, nejaky napady? Příspěvek č. 1

Nejake napady co koupit za produkt, jehoz plastikovy obal by sel pouzit jako sklenik? Zatim nejlepsi vec, co jsem objevil jsou 5 litrove bandasky s pitnou vodou v supermarketu - ma to i velky prumer, takze je to mnohem lepsi nezli flasky od coca-coly apod. Nemluve o tom, ze to ma silnejsi (tlustsi) obal, takze se v tom lepe drzi teplo...
Nejaky jiny napady?
10l kanystry s vodou na jsem v supermarketu bohuzel nevidel. Preci jenom 5 litrovka ma jenom asi 30 cm vysky...takze by to chtelo jeste neco vetsiho....

Old Post 07-04-2014 v 10:31 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 2

Zoberes par klackov od rajcin, kus igelitu a na mieste postavis minifoliak. Rozmer 1x0.6x0,6 m mas za chvilku postaveny. To sa mi javi jednoduchsia varianta.

Takoj

Old Post 07-04-2014 v 12:46 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 3

teomax: jo promě je to užitečnej nápad, jen dodám že koupim ty 5L se šťávou, kterou aspoň využiju.. nerad si kupuju balenou vodu
Jeste me napada že i olej se prodává v těhle obrlahvích..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 07-04-2014 v 16:32 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 4

Z obchodu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 22-04-2014 v 05:13 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od guarana
Zoberes par klackov od rajcin, kus igelitu a na mieste postavis minifoliak. Rozmer 1x0.6x0,6 m mas za chvilku postaveny. To sa mi javi jednoduchsia varianta.




Ja to pouzivam na automaty, takze stavet kazde dva mesice minifoliak je ztrata casu...preferuju radsi mobilni variantu.
Ta petilitrovka na vodu me dela konstatne plus 10c a vetsi teplotu nezli je venku (jizni terasa). Behem noci se to pochopitelne asi srovna na venkovni teplotu....

Old Post 22-04-2014 v 14:11 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 6


Tak já určitě doporučuju koupit miniskleník z IKEA za cca 300kč, 45x22x35cm není to moc ale má to nahoře plně otevíratelnou střechu a podle mě na SoG jako stvořenej :P Navíc spodní podstava není nijak připevněná ke konstrukci (není to dvakrát stabilní, ale žádnej vítr s ním nepohne, když to nebude nějaká mega vichřice ) takže někdo zručnější si může skleník upravit tak, aby ho měl vyšší, což se bude hodit :P


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 24-04-2014 v 20:04 PM

Old Post 24-04-2014 v 19:31 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od guarana
Zoberes par klackov od rajcin, kus igelitu a na mieste postavis minifoliak. Rozmer 1x0.6x0,6 m mas za chvilku postaveny. To sa mi javi jednoduchsia varianta.


no tak po letech jsem dosel k tomuhle nazoru taky a koupil si tenhle mobilni foliak:
http://www.btgreen.cz/pareniste-a-f...1908076946.html
I ted v te zime, je v nem alespon o 5-6c vice nezli venkovni teplota, takze v nem zkusim rovnou dojet tuhle sezonu, jelikoz to vypada na k..va studen rijen a me zacali kytky kvest teprve v polovicce zari.

Naposledy upravil teomax 08-10-2016 v 10:23 AM

Old Post 08-10-2016 v 10:09 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Mankey
Tak já určitě doporučuju koupit miniskleník z IKEA za cca 300kč, 45x22x35cm není to moc ale má to nahoře plně otevíratelnou střechu a podle mě na SoG jako stvořenej :P Navíc spodní podstava není nijak připevněná ke konstrukci (není to dvakrát stabilní, ale žádnej vítr s ním nepohne, když to nebude nějaká mega vichřice ) takže někdo zručnější si může skleník upravit tak, aby ho měl vyšší, což se bude hodit :P


no, ted jsem prave znovu hledal nejakej mini-sklenik a je to fakt krize, bud tahle mala ikea anebo pak zase az moc velky skleniky. Me by pritom stacilo na automaty jenom neco o trochu vetsiho nezli tohle (prostor pro kytky je dost malej):
http://skleniky.heureka.cz/palram-m...fikace/#section

Ve finale asi koupim v Ikea nejakou velkou pruhlednou plastovou krabici, na vrsek dam viko od nejakeho mini-pareniste a DIY sklenik je doma :-)

jak jsem tady jinde psal, tenhle rok bude sklizen velka slabota a tak chci jet pristi rok nekdy v breznu uz automaty a na to by byl fakt dobrej nejakej malej sklenik

Naposledy upravil teomax 08-10-2016 v 10:35 AM

Old Post 08-10-2016 v 10:15 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 9

Čus na ty automaty budeš potřebovat víc než 95cm. Ve foliáku nebo ve skleníku to kvůli absenci větru dělá internody jak kráva (a taky to jak kráva roste ), takže do tohodle tak maximálně Lowrider

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 23-11-2016 v 13:15 PM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 10

Ted jsem nasel konecne dobrej minisklenik na pest automatu.
Atami propagator 11l
Kvetinac a k tomu plastovej vrsek s regulaci vzduchu, celkem dohromady asi za 150kc
https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5...+na+11l+kvetnik
Ten propagator ma asi jenom 25cm, ale kdyz clovek nenaplni celej kvetinac hlinou, tak 35cm se tam da prostor pro kytku udelat.
Zatim mam rekord vysky automatu, ze me dorostl max. asi 50cm, takze to bude stacit...

Old Post 30-04-2021 v 14:09 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adam_777
Nový Člen

Karma uživatele Adam_777 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2021
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 11

A nemusí ten minifoliovnik mať nejaké vetranie?

Old Post 12-05-2021 v 22:31 PM
Adam_777 je offline   Profil uživatele Adam_777   Find more posts by Adam_777   Foto galerie člena Adam_777   Click here to Send Adam_777 a Private Message   Add Adam_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2783110 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív