Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflowering rok 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Quick
Nový Člen

Karma uživatele Quick - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 17

k : Mr.Sordo : Zaostřeno mám na střed , svítilo moc slunko na kvalitnější foto z mého mobilu .

Hybrid94 : No právěže nic jsem s tím nedělal , vyrostlo to tak samo .

Old Post 05-05-2014 v 18:12 PM
Quick je offline   Profil uživatele Quick   Find more posts by Quick   Foto galerie člena Quick   Click here to Send Quick a Private Message   Add Quick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 18

Tak to se omlouvám ,ale podle textury tvých ryflových kalhot na první fotce, jde jenom
o blbé zaostření.

Old Post 05-05-2014 v 18:23 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quick
Nový Člen

Karma uživatele Quick - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 19

Tak přidávám fotky no name kytky - připadá mi že se rozdvojila .

Old Post 12-05-2014 v 14:26 PM
Quick je offline   Profil uživatele Quick   Find more posts by Quick   Foto galerie člena Quick   Click here to Send Quick a Private Message   Add Quick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quick
Nový Člen

Karma uživatele Quick - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 20




Tak tady mám dnešní fotky no name kytičky , řek bych že se mi rozdvojila .
A zasadil sem 1xTutanchamon , doufam že se chytne ,
(Jinak menši špatná zpráva - mátí mi vyhodila 4 semínka , co sem dal kličit )

Tady sou fotky - (no-name)

Old Post 12-05-2014 v 14:39 PM
Quick je offline   Profil uživatele Quick   Find more posts by Quick   Foto galerie člena Quick   Click here to Send Quick a Private Message   Add Quick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quick
Nový Člen

Karma uživatele Quick - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 21

Tak za ty 3 dny pěkně povyrostly :

Old Post 15-05-2014 v 15:31 PM
Quick je offline   Profil uživatele Quick   Find more posts by Quick   Foto galerie člena Quick   Click here to Send Quick a Private Message   Add Quick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quick
Nový Člen

Karma uživatele Quick - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 22





ZA ty 3 dny docela povyrostla (Noname)

Naposledy upravil Quick 15-05-2014 v 16:33 PM

Old Post 15-05-2014 v 16:00 PM
Quick je offline   Profil uživatele Quick   Find more posts by Quick   Foto galerie člena Quick   Click here to Send Quick a Private Message   Add Quick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 23

Kemo, co fotka, to mrd. Nějak ti to blbne, ta travička v pozadí je ostrá, ale to co chceš vyfotit není (asi ani na jedný fotce). Ale i tak vypadají celkem k světu.

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 15-05-2014 v 16:53 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quick
Nový Člen

Karma uživatele Quick - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 24

Zmrdi mi ukradli 2 kytky ,,,

Tkže v piči .

Old Post 19-05-2014 v 14:57 PM
Quick je offline   Profil uživatele Quick   Find more posts by Quick   Foto galerie člena Quick   Click here to Send Quick a Private Message   Add Quick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quick
Nový Člen

Karma uživatele Quick - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 25

Rozhodl jsem se sadit na stromě ,
Dal jsem naklíčit zbytek semínek
(magnum,think different,tutankhamon,deimos)
Až bude co fotit tk to sem hodím

Old Post 21-05-2014 v 15:16 PM
Quick je offline   Profil uživatele Quick   Find more posts by Quick   Foto galerie člena Quick   Click here to Send Quick a Private Message   Add Quick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plagronis1
Nový Člen

Karma uživatele plagronis1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 26

kupil som si teraz magnum šupovo to vyzera čakam mam to teraz v kochliku zajtra by mal vybehnuť zo zeme môžem potom pridať fotky len dufam že nezhninie a vyde

Old Post 21-05-2014 v 15:46 PM
plagronis1 je offline   Profil uživatele plagronis1   Find more posts by plagronis1   Foto galerie člena plagronis1   Click here to Send plagronis1 a Private Message   Add plagronis1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quick
Nový Člen

Karma uživatele Quick - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 27

Jo ,z kama sis ho koupil z grow bazaru ?
tky doufam ,

Old Post 21-05-2014 v 15:49 PM
Quick je offline   Profil uživatele Quick   Find more posts by Quick   Foto galerie člena Quick   Click here to Send Quick a Private Message   Add Quick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 28

Hlavně si nic nekupujte z growbazaru, 95% lidí se semenama jsou tam podvodníci.

Old Post 26-07-2014 v 07:43 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí
02-07-2015 - autoflowering outdoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9740120 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív