Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Příprava na indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Obecné Příprava na indoor Příspěvek č. 1

Zdravím growers
doufam, že se tu najde nějáká dobrá dušička co by mi pomohla a radila bez zbytečnýc
nadavek..takže, připravuju si jednu skříň a jeden box (ten už je hotovej)

Box 30x30x50 h.š.v
vybavení: -9x 0,5l květináč
-světlo 2x 20w warm white
-aktivní přítah + ofuk je 125mm pc větrák
-odtah je pasivní, ale když bude třeba tak stačí zapnout
-stínítko (udělal mi to známej z čehosi a prej by to mělo odrážet 90%


A teď skříň 80x60x160 š.h.v
vybavení: -250w hps
-nemůžu se rozhodnout mezi 125VKO 165m3/h a 150VKO 298m3/h
a ještě jestli mi doporučíte pach. filt
No a to je asi vše když tak budu doplňovat

Old Post 12-03-2014 v 08:18 AM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 2

50cm je dost mala vyska (podle me) 15cm stinidlo a zarivky, 15-20cm kvetinace, no a taky by to melo byt par cm od zarivky vzdaleny.... no propocitej to.

A ke skrini. 150VKO by snad mohlo teoreticky stačit, ale pachovy filtr to profoukne s obrovskymi ztratami.

Old Post 12-03-2014 v 09:49 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 3

Jaký ztráty máš na mysli?

Old Post 12-03-2014 v 10:31 AM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 4

Tlakove i prutokove. Pokud ma vent prutok 298m3*hod-1 tak to se bere v nezatizenem stavu. Pokud pripojis filtr klesne prutok(ted me neber za slovo) z 298 treba na 100. To same se deje z tlakem.

Old Post 12-03-2014 v 10:55 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 5

Aha dík, ale půjde to ne? Nechci aby mi to doma vonělo (máma a hlavně když někdo půjde kolem bytu no..) a máš nějákej typ na pacháč? Jinak dík moc ..

Old Post 12-03-2014 v 17:10 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 6

tak tip... CAN Lite, Primaklima, ... Jako koukni se po Growshopech a vybira se to podle prutoku ventilatoru no... A jestli to pujde ? to ti nezarucim. Nevim jak topi 250W nikdy jsem nejel mikropěstovani. Ale kup si poradny ventilator a mas jistotu.

PS Tady na foru jsou navody jak si pachac i vyrobit tak pokud chces jit timto smerem tak muze zkusit.

Old Post 12-03-2014 v 18:06 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1filantrop1
Nový Člen

Karma uživatele 1filantrop1 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 7

Zdarec, proč tam chceš cpát VKO? Klidně by stačil levný ventilátor jako TT 125mm, který má max průtok 280 m3/h, třeba tady ho maji za 910,- kč - http://www.growgo.cz/tt-potrubni-ra...45.html?cPath=0

Pacháč doporučuji z řady Can (lite, original, special), který je o něco lepší než PrimaKlima a déle vydrží. Já jsem si pořizoval k venťasu can lite 300 m3/h na 125 zhruba za 950,- ... Dáš za něj o kilo víc než za PK, ale už je tam nejaká kvalita

Old Post 13-03-2014 v 13:52 PM
1filantrop1 je offline   Profil uživatele 1filantrop1   Find more posts by 1filantrop1   Foto galerie člena 1filantrop1   Click here to Send 1filantrop1 a Private Message   Add 1filantrop1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

Ešte by som možno vymenil v tom boxe aktívny príťah radšej za aktívny odťah.

Old Post 13-03-2014 v 14:37 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 9

Už se jakž takž stalo ..po celé noci s plým boxem a v polospánku jsem zjistil, že to zkrátka takhle nejde. No jinak to jde zatím dobře. Jenom se vbloudila jedna chybička nebo spíš brouček. Je jenom jeden nikde jinde není žádnej pohyb. Možná vlezl někde ze skříně. Substrát mám Agro s aktivním humusem..nevím jestli je to dobrý, ale už to mám. Jestli vám bude povědomej, tak prosím písněte co to je. Jinak to zatím řešit nebudu

Old Post 13-03-2014 v 16:56 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 10

Později přidám fotky..z mobilu mi to nejde :'(

Old Post 13-03-2014 v 17:08 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 11

tak zatím to roste

Old Post 26-03-2014 v 19:30 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 12

Zdravím
potřeboval bych vědět jestli kalkulačka tady na groweru počítá správně. Bavil jsem se s kamošem a ten mi tvrd, že za + - 50w a při svícení 18/6 budu za měsíc platit minimálně 500,- je to tak? Jo a ještě +- 3,50 je za Kwh

Old Post 29-03-2014 v 18:23 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 13

Není to tak... Lehkej výpočet: 18(hodin za den)x30(dní v měsíci)=540(lampahodin)x0,05(příkon světelného zdroje v kW)=27(kilowathodin)x3,50(kč za kWh)= 94,50,- (korun českých) )

Old Post 23-04-2014 v 15:58 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 14

co sa tyka odtahu, radsej kup silnejsi ventilator s regulaciou, ako by si mal mat v lete problem.

co sa tyka filtru, ja osobne preferujem znacku Rhino vo verzii PRO.

na co chces ten maly box? ma to byt rizkarna alebo matkaren?

inak davaj si pozor na digitalne spinacie hodiny. ja som momentalne nasrany na znacku GIB. tak shitne hodiny si asi este nevidel.

Old Post 24-04-2014 v 10:59 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 15

Ok tak ten ventilator by mohl byt tt 125? Ten malej box jde pryc a misto neho bude 40x40x120 melo to byt oboji, ale jelikoz je to blbost tak budena matky a udelam dalsi na rizky . No a ty spinacky mam z kaufu za 100, ted je ty kundy slevnili na 50

Old Post 24-04-2014 v 12:09 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2019 - První Indoor - 14 odpovědí
02-10-2017 - Můj první Indoor. - 3 odpovědí
29-08-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3042810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív