Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AutoFlower Out 2013 Fair Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 17

Northern Light

Typ: Indica x Sativa x Ruderalis.
Genetika: Northern Light x Ruderalis.
Délka květu: 8 týdnů. Sklizeň outdoor
2 měsíce od naklíčení semen.
Výnos:150 gramů z rostliny. Výška rostliny: 90-130cm
________________________________________________________

Začiatok: 1.7. 2013
KONIEC:28.9. 2013
Píšu 2mesiace ja som ich mal 3mes.

VYNOS: Oproti BB je to omnho krajšia rastlina(NL) mal som ich 2,Obe boli velke mali tých 50 CM, no problém bol v tom ,že jedna bola doozretá(možno bi ešte potrebobala týžden)
No ta druhá ta bolo tak vzačiatkoch,preto som ju dal do mlieka...
Takže mal som vynos cca 2,5g-3,5g

SmokeReport: to bohužial nemožem zhodnotit lebo som to chcel susit v trube u kamoša,ktory zapol trubu na 280 stupnou, a dali sme to tam a zabudli sme na to.
Skoro to zhorelo,zhnedlo to
Takže vona a chut mi pripomínala zamiak...

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Old Post 23-10-2013 v 12:45 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 18

Auto Jack
Typ: Sativa x Ruderalis x 50% Indica.
Genetika: Jack Herer x Ruderalis.
Délka květu: 9-10 týdnů.
Sklizeň outdoor: 2-2,5
Výška rostliny: 90cm /outdoor, do 100cm
Vynos: 35 - 40 g

________________________________________________________

Začiatok: 1.7. 2013
KONIEC: 28.9. 2013
Píšu 2,-2,5 mesiaca ja som ich mal 3mes.

VYNOS: mal som BB,NL ale najvetši výnos bi som mal z Auto Jack, bola to rastlina menšieho zrastu ktorú tvorila len jedná centrálna palica ktorá mala velkost cca 6-10 cm...

SmokeReport: to mi tiež zhorelo,
Ale predtým,vona bola prekrásna, dobrá produkcia priskirici..

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Old Post 23-10-2013 v 12:55 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 19


Fair Seeds
Po deseti letech získávání zkušeností s pěstováním konopných semen v Nizozemsku, Španělsku, Švýcarsku a České republice jsme se rozhodli přistoupit k produkci vlastních řad semen, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout velmi kvalitní
feminizovaná, samonakvétací a léčivá semena za nejlepší cenu na trhu. V průběhu let jsme s našimi španělskými a holandskými partnery vybudovali rozsáhlý sortiment feminizovaných,
samonakvétacích a léčivých semen ve stále kvalitě,
tak abychom mohli našim zákazníkům nabídnout celé spektrum konopných odrůd vhodných pro indoor a outdoor pěstování či s převahou sativy či indicy. V současnosti existuje mnoho různých strainů-modelů konopných semen, a také natolik široké spektrum jejich dodavatelů, že volba semínek může být pro uživatele složitá až frustrující. Za konopnou banku FairSeeds se musíme pochlubit tím, že nabízíme skutečně špičkovou sbírku našich vysoce kvalitních konopných odrůd, navíc za příznivé ceny. Ať už hledáte konopí Indica, Sativa nebo nějaký samonakvétací strain (obsahující genetiku Ruderalis), můžeme Vás s potěšením ujistit, že od nás neodejde s prázdnou žádný milovník jakékoliv chuti konopí.
Moje Hodnotenie:

Mal som priležitost mat 15 semiačok stejto spoločnosti klíčivost bola super len jedno nevikličalo pestoval som na strome mal som ich tam 7 zostali 4 a to 3rozne modeli: BB,NL,Auto Jak, su to autoflowery ktore nemaju až taky velky vynos, dal som 3semiačka growerovi ktory bol skusenejsii mal vetsi vynos ale stale to nebolo ani nad priemer..Moj zaver je taký že tuto spoločnost už nikdy nehcem vyskusat radsej si nasetrim viac € na sice menej semiačok,ale o to kvalitnejšich..

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Old Post 23-10-2013 v 13:12 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 20

Práveže ty si radšej ešte pár kôl kúp radšej takéto preprci od Fair/ Natural/ Growshop - seeds (prípadne niečo tu v bazáre) , lebo keď sledujem tvoj pest a sušenie, drahších semienok by asi bola aj škoda. Neber to v zlom,ale radšej sa nauč na niečom lacnejšom a nepoletia ti prachy von komínom. Nechápem načo si dával tých pár G do rúry (a na 280 stupňov - ved vaporizery tahajú učinné látky z weedu už pri cca 180-190 stupnoch) ked na prírodno by si mal také množstvo usušené za pár dní. Je mi jasné, že pri vidine rýchleho matrošu si sa hrnul do AF, ale skús radšej nejakú neAF klasiku nech vidíš jak sa kytka chová a tak, klasika ti navyše dovolí pár drobnejších prešlapov, ktoré sa dajú v rastovej fáze napraviť,to u AF skoro neexistuje... Good luck

Takoj

Old Post 24-10-2013 v 08:03 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 21

zdravím.na Fair Seeds mám uplně jinný názor.Loni sem mel 10 semen AF northern light a nemuzi si stezovat na vzrust,výnos ani kvalitu materiálu.Kytky byli ve skleniku,foliaku a jedna venku.Ve skleniku byli 90-170cm velký a výnosově tak 50+ na kytce.tu 170cm vysokou boužel sežrala plíseň(odhadovaný vynos asi 200+)poze 20g zachraneno =( .ve foliaku byli ve 20l kyblech.výška 60-80cm a vynos tak 40 na kazdé.tendle vzorek si hodne lidí pletlo i s lampou =D a pár nováčku pěkně vyškolil.a ta venku byla v pytli se +- 12L kompostu.mela docela malo svetla a vyradil se na ni slimak(odneslo to asi 5 vetví) a i tak mela 80cm a 40g rovnejch.plíseň žádná.Vše sklizeno začátkem srpna.Takže chyba nebude v seminkach ale v rukach.

Old Post 24-10-2013 v 08:34 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 22

jo jo, jak jiz nademnou zminujou fair seeds neni spatna seed banka mam snimy taky dobry vysledky co se tyce vynosu materialu atd..

Old Post 24-10-2013 v 14:46 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 23

Guarana: pekne si to povedal , ohladom kasiky a af stim suhlasim,, a tie stupne tak toto iste prisahm ani pismenko sa v tej vete nezmenilo mi povedal kamarat po hodine čo som to spravil..Ja som si vedomy tej chybi, ale isto viem že bi som takto nesušil out,, ale ani af..

KREATOR a fisHunter možem vam teda len zagratulovat, vy ste sa utvrdili a mate vlastny nazor, viem že groweri vypestovali slušne palice od tejto seedbanky .

Každo padne dakujem za nazory,respektujem ich a určite mi aj pomohli ,

WNM

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Old Post 24-10-2013 v 19:19 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 24

Tyvole, nevypěstovalo by to ani pampelišku na zahradě, posere co může, a pak dělá závěry o seedbance... Tohle mě sere. Každopádně doufám, že ti to příště dopadne líp, kluci ti dobře radí začít radši s normálkama od levnějších firem, AF jsou moc náchylné na chyby.


Skleník2014

Old Post 16-06-2014 v 12:12 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubas0072
Nový Člen

Karma uživatele kubas0072 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 25

Letos jsem pestoval poprve, vlastne jeste pestuji, 5 semen Auto Jack od Fair Seeds z toho jedno jsem dal vyklicit uz v dubnu a sklidil a musim rict ze jsem naprosto spokojenej. Podle me jsem kytku parkrat dost vystresoval a udelal hodne chyb, ale po 3 mesicich jsem sklidil peknych 38 g kvalitni travky, chut a ucinky bozi. Udelali jsme jointa z 0.1 g a dva jsmw byli uplne hotovi. Ucinek cca 3-4 hodiny, no bozi! Mimochodem tech 38 g neni cela rostilna, nechal jsem tam jeste 4 poradny spodni vetve, uz se tam sluni skoro 14 dni a palice na nich jsou jeste nabitejsi nez ty co jsem uz sklidil, takze odhaduju tez 50+ G.

Old Post 26-07-2014 v 10:42 AM
kubas0072 je offline   Profil uživatele kubas0072   Find more posts by kubas0072   Foto galerie člena kubas0072   Click here to Send kubas0072 a Private Message   Add kubas0072 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubas0072
Nový Člen

Karma uživatele kubas0072 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 26

Nemluve o tech zbylych rostlinach, jsou to poradny kusy a uz nakvitaj a delaji se na nich take poradne kristalky. Takze tez nesouhlasim s vyrokem o Fair Seeds od tohoto amatera, mimochodem jsem hnojil obycejnym Kristalonem na rust a OBM na kvet (samozrejme s citem)

Old Post 26-07-2014 v 10:45 AM
kubas0072 je offline   Profil uživatele kubas0072   Find more posts by kubas0072   Foto galerie člena kubas0072   Click here to Send kubas0072 a Private Message   Add kubas0072 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 27

Pekne som rád že si si povedal názor ale amatérom si ma nazvat nemal podla mna lebo ten grow mi nevišiel ale bolo to prvý krát na strome a presne viem akých chýb som sa dopustil takže nesúd ale kukal som si tvoju galériu máš pekné kytki tak nech sa dári a nech hlavne svieti slnko a hlavne Peace ty krytik..

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Old Post 30-07-2014 v 20:19 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gilleoin
Nový Člen

Karma uživatele Gilleoin - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 28

já též pěstoval loni od FAIR SEEDS, no outood mix nevyklíčila ani jedna z 5 semen, Norhthern light to samé, Auto somango vyklíčili a spálili se, jediné co mi zůstalo bylo 3 autoblueberry s výškou do 30cm a výnos 45g na 3 rostliny, tudíž 15g/rostlina, to co píšou, jsem si ozkoušel v praxi, že je ta nafouknutá bublina, radši objednávám buddha nebo nirvana přímo z holandu..

Old Post 07-03-2016 v 12:00 PM
Gilleoin je offline   Profil uživatele Gilleoin   Find more posts by Gilleoin   Foto galerie člena Gilleoin   Click here to Send Gilleoin a Private Message   Add Gilleoin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gilleoin
Nový Člen

Karma uživatele Gilleoin - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 29

Já letos pěstuji opět autoblueberry od fair seed, první roky jsem měl malý zmetky, ale letos mam macka, ta blue ma uz neuveřitelných 126cm (na stránkách psali max50-60cm)
dozrává,čekám,pak hodim i foto

Old Post 01-09-2016 v 07:42 AM
Gilleoin je offline   Profil uživatele Gilleoin   Find more posts by Gilleoin   Foto galerie člena Gilleoin   Click here to Send Gilleoin a Private Message   Add Gilleoin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí
23-03-2017 - AutoFlower - Out - First time - 0 odpovědí
14-06-2016 - autoflowering 2016 4x ak47 od natural seeds - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0769280 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív