Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Moje prve pestovanie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sebooo11
Nový Člen

Karma uživatele sebooo11 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 2  

Obecné Moje prve pestovanie Příspěvek č. 1

zdravim idem prví krát pestovať a rozhodol som sa že budem pestovať autoflowering napadlo ma že objednam zo stranky growland.sk prosím vas pomožte mi ktore semená su dobre na autofolwer .
Chcel by som vediť aku zeminu by mi trebalo a ake hnojivo je najlepšie a prosím vas stručne mi popište jak sa najlepšie pestuje lebo som uplny začiatočník ,... Dakujem

Old Post 17-03-2013 v 17:41 PM
sebooo11 je offline   Profil uživatele sebooo11   Find more posts by sebooo11   Foto galerie člena sebooo11   Click here to Send sebooo11 a Private Message   Add sebooo11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2

Zdravím
Na Growshop.cz mají mix 10 semen AF od Buddha seeds.Každý semeno je jinej model stojí to 870kč.Takže to máš 87kč za kus což je pohoda.
Co se týče zeminy,hnojiva a samotnýho pěstění je toho tady mraky,stačí se jonom trochu snažit a pohledat,určitě narazíš na témata a rady tykájící se přímo AF.
Ať se daří.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 17-03-2013 v 18:00 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sebooo11
Nový Člen

Karma uživatele sebooo11 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

Dobrí deň sme partia totálnych huličov nemám moc toho tych vymrdanej skušenosti o pesteni tento rok jedu prvni krat pestit stručne mi popište ako na to všetko do detaloch diks

Old Post 22-03-2013 v 20:19 PM
sebooo11 je offline   Profil uživatele sebooo11   Find more posts by sebooo11   Foto galerie člena sebooo11   Click here to Send sebooo11 a Private Message   Add sebooo11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Zdar totální huliču, nejdřív bych ti doporučil FAQ...
....a tych vymrdanejch skušenosti si snad najdeš sám

Měj se blaze

Old Post 22-03-2013 v 20:29 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 5

Tady najdeš všechno
http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=43

Old Post 23-03-2013 v 01:16 AM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od sebooo11
Dobrí deň sme partia totálnych huličov nemám moc toho tych vymrdanej skušenosti o pesteni tento rok jedu prvni krat pestit stručne mi popište ako na to všetko do detaloch diks


Mas tu kopu studijneho materialu,mozes si to strucne do detailu nastudovat

Old Post 20-06-2013 v 07:40 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2011 - 1. pokus pestovania - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2983680 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív